RODINA

 

Napadlo mě, že je vhodné vám napsat něco o mojí rodině, celý můj web je o mě, takže je vlastně tak trochu i o mojí rodině :-), která je mojí neoddělitelnou součástí.

Jsem manželka jednoho – tedy mého manžela Honzy, což je jediný mužský článek v naší rodině. Pokud teda nepočítám našeho morčíka a papouška, které jsme záměrně pořídili jako doplněk mužské energie, aby na to nebyl manžel sám:-).

Jsme rodiče třech slečen v zajímavém věkovém rozložení, třináctileté dámy na vrcholu své puberty, jedenáctileté slečny v začátku pubertálních záchvěvů a dvouleté princezničky v období svých naprosto otevřených a přirozených projevů. Takže jistě uznáte, že to je pořádná nálož do všedních dní jedné maminy na mateřské dovolené a jednoho pracujícího taťky, kteří s láskou inspirují a pomáhají druhým :-).

Když jsme čekali, před dvěma lety, naše třetí mimčo, trošku jsme doufali, že k nám do počtu přibude kluk, ale bylo to jinak. Byly posíleny naše řady ŽEN:-).

S velkou oblibou říkávám, že se NIC NEDĚJE NIKDY JEN TAK, NATOŽ NÁHODOU. O tom, o vlivech a provázanostech, které působí na naše životy, se můžete přesvědčit i v mé elektronické knize, kterou najdete zde – zdarma ke stažení.

Ani to, že máme s manželem právě tři dcery, není náhoda. Postupem času, kdy jsme oba dva procházeli osobním rozvojem a uzdravováním našich životů a nastavení, kdy jsme pátrali a hledali příčiny nemocí našich dětí, příčiny našich bloků, problémů a neshod, jsme přicházeli na různé provázanosti a spojitosti, na zkušenosti našich duší z minulých životů. 

MINULÉ ŽIVOTY VELMI ZÁSADNĚ OVLIVŇUJÍ TY SOUČASNÉ.

Setkávám se s tím velmi často při terapiích s mými klienty. A takřka neustále v souvislosti s řešením situací v mé rodině.

Vrátím se k tomu, že s manželem máme tři děti a jsou to dcery. Zmiňovala jsem, že to není náhoda. Opravdu není. Je to pro nás oba velmi důležitá karmická zkušenost. V tomto životě máme tři dcery proto, abychom něco pochopili, abychom dokázali „napravit“ některé chyby, kterých jsme se dopustili v minulých životech pod různými vlivy okolností. Nebo abychom zrušili různé zátěže napříč našich rodových linií.

Kdykoliv jsme řešili nějaký problém ve vztahu manžela s našimi dcerami, vyplývalo na povrch vždy stejné, silné nastavení duše mého muže, které si nesla z mnoha minulých životů. Často se ukazovaly výjevy z dob, kdy byl manžel v minulém životě ze šlechtického rodu, byl nějakým panovníkem nebo vysoce postaveným mužem vážené rodiny. Opakoval se tam stále stejný vzorec a nastavení. „NESMÍŠ PROJEVIT ŽÁDNÉ CITY ANI LÁSKU KE SVÝM POTOMKŮM“ a dalším velmi krutým byl „POTOMEK ŽENSKÉHO POHLAVÍ NENÍ NIC, NEMÁ ŽÁDNOU CENU ANI HODNOTU, NENÍ NÁSLEDNÍKEM ANI POKRAČOVÁNÍM RODU, JE MÍŇ NEŽ PES!“

Nikdo si nedokáže ani představit ty pocity, tu atmosféru chladu, bez lásky a v opovrhování ženského potomka. Nikdo si nedokáže představit, jak duše mého manžela trpěla, když byl etiketou a chybnými vzorci a zákony nucen být chladný, neprojevit žádnou lásku ke svým dětem a v neposlední řadě nepřijmout své dítě, protože jsou to dcery.

Byly to velmi silné okamžiky, které nám začaly otevírat obzory a postupně chápat, proč se nám narodily právě tři holčičky.

JSME ZA TO VELMI VDĚČNÍ A KAŽDOU CHVILKU SI VĚDOMĚ UŽÍVÁME TY NÁDHERNÉ MOŽNOSTI TOHOTO ŽIVOTA, KDY ŽIJEME V MÍRU, VE SVOBODNÉ A KULTURNĚ VYSPĚLÉ ZEMI, KDE MŮŽEME S LÁSKOU VYCHOVÁVAT SVÉ MILOVANÉ DĚTI, BEZ OHLEDU NA TO JAKÉHO JSOU POHLAVÍ.

Pro mě je nádherné vnímat krásné energie, které proudí od mého manžela. Jsou silné, vyrovnané, poskytuje nám úžasné zázemí, bezpečí a klid. Je opravdovým tátou, který má srdce naplněné opravdovou láskou. Svým dcerkám dokáže dát pozornost, prostor, pevné hranice, okamžiky blbnutí i her, chvilky, kdy se všichni smějeme a zároveň má neoblomnou autoritu a respekt. JE TO TÁTA, JAK MÁ BÝT. JE TO PRO DCERY VELKÝ VZOR. A PRO MĚ ÚŽASNÝ MANŽEL.

Velmi si ho vážím, jsem šťastná a vděčná zároveň, že v sobě našel tu sílu a odhodlání projít tím pověstným procesem sebepoznání a rozvoje. Jsem hrdá na to, že dokáže být racionálním článkem rodiny, který nám zajišťuje dokonalé podmínky pro spokojený a šťastný život a přesto je velmi duchovním člověkem, který na sobě pracuje a bortí zažité omyly minulých generací. Učí se poznávat, přijímá nové věci a do svého života přijímá změny, i když jsou někdy opravdu náročné.

Každý den si uvědomuji, že mu potřebuji říci „DĚKUJI“ a věřte mi, že to říkám, nejen ve své mysli, ale velmi často i nahlas a přímo jemu. Velmi otevřeně spolu komunikujeme, říkáme si vše, to dobré i to, co bychom možná slyšet nechtěli. Vnímám, že to je OPRAVDOVÝ ZÁKLAD VZTAHU A RODINY. 

KOMUNIKACE MEZI LIDMI, NEJEN PARTNERY, JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! MĚLI BYCHOM SE TOMUTO UMĚNÍ UČIT A TO UŽ V DĚTSKÉM VĚKU.

Vyjadřujte na rovinu a z hloubky svého nitra, TU OPRAVDOVOU, SVOJI VNITŘNÍ PRAVDU, SVÉ POCITY,  jedině tak se vyvarujete negativním situacím, nedorozuměním a všemu tomu špatnému a zlému, co mezi lidmi ve vztazích je. Jedině tak nebudete v sobě tutlat opravdové pocity, potřeby a projevy.

DĚTI JSOU PŘIROZENÉ A OD MALINKA VYJADŘUJÍ VŠE  BEZ OBALU A TAK, JAK TO OPRAVDU JE, JAK TO CÍTÍ. Ale bohužel my, rodiče, dětem vštěpujeme špatné vzorce, mylná přesvědčení, kterých jsme plní už z našeho dětství, z našich rodových linií. A takto jim bráníme zdravému vývoji a zdravému udržovaní vztahů ve všech systémech.

Jakmile vyjádříte svoji vnitřní pravdu, předejdete každé možnosti VYTVOŘENÍ DOMĚNEK. A tím si ušetříte mnohá nedorozumění. Ale o tom se do budoucna rozepíšu více na svém Blogu v nových článcích. Jen ještě podotknu, že i my jsme se to museli učit, museli jsme se zbavit těch starých, svazujících vzorců a paradigmat, kterými nás obdařila výchova našich předků.

Byla to cesta, ale stála za to a do dnes, vlastně každý den, si uvědomuji další a další situace, které mě vedou k zamyšlení a ke změnám myšlení a výchovy. JE TO NEKONČÍCÍ PRÁCE, UČENÍ A POZNÁVÁNÍ, JE TO KOLOTOČ POZITIVNÍCH ZMĚN ZVANÝ VĚDOMÝ ŽIVOT.

Všechny zkušenosti, které ve svém osobním životě nasbírám, s nadšením předávám dál, inspiruji ostatní a učím své klienty i kamarády vědomě pracovat na svých životech. Proto také v současné době vzniká úžasné dílo, nová elektronická kniha, která je nabitá návody a praktickými radami a vedením, jak si vyladit své nitro, změnit své životy a POSTAVIT SI NOVÉ A PEVNÉ ZÁKLADY PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT A TÍM PROBUDIT SVOJÍ SILU:-), je určená především ženám, protože ŽENY jsou tím hnacím motorem. Ale to neznamená, že by tím procesem nemohl projít MUŽ, můj manžel je tím příkladem a možná může být i inspirací…

A TAKLE MY SI TADY ŽIJEM 🙂 JSME TAKOVÁ NORMÁLNÍ RODINKA, která prožívá naprosto stejné situace, řeší stejné problémy a vychovává své potomky, tak, jako vy všichni. Ale možná s jedním rozdílem, NEBOJÍME SE ZMĚN, NEBOJÍME SE PODÍVAT POD POKLIČKU A PODÍVAT SE DO NITRA NÁS SAMOTNÝCH, ABYCHOM POCHOPILI NĚJAKÉ SITUACE A VLIVY. Někdy musíme otevřít ty naše „PANDOŘINY SKŘÍŇKY“ a prohlédnout, co je v nich ukryté. NĚKDY SI MUSÍME ZKRÁTKA UVĚDOMIT, ŽE NAŠE DĚTI JSOU „JEN NAŠÍM ZRCADLEM“.

Moc ráda bych na závěr odlehčila, proto vám ke článku vkládám krásnou fotku, kterou aranžoval sám ŽIVOT. Vznikla na naší letní, krásné dovolené, za foťákem stojí manžel, který si s láskou vyfotil svoje 4BABY, koukněte na značku kočárku :-), TO NĚKDY PROSTĚ NEVYMYSLÍTE…

 

S láskou Blanka

 

 

 

 

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku