Akutní pomoc pro Mílu

Míla je mojí klientkou už delší čas, prošla se mnou náročnou terapií, kdy potřebovala vyřešit svůj dlouholetý zdravotní problém. Velmi často prožívala silné bolesti břicha, které jí téměř paralyzovaly. Často jí omezily v plánech nebo zasáhly v situaci, kdy se jí celý den úplně celý zkazil.

Svůj celý příběh týkající se těchto problémů mi převyprávěla, došlo i na mé všetečné otázky a postupně jsem se dostávala hlouběji do životních zkušeností Míly a následně došlo k sestavení časové osy, kdy se poprvé objevily zdravotní potíže a pak jsme hledaly spouštěče, které mohou stát za těmi bolestmi. Hledaly jsme příčiny, kterých bylo v tomto případě mnohem více, než bychom chtěly.

Míla prožívala v manželství mnoho příkoří, zklamání a bolestí až došlo k rozvodu. Ten se táhl a probíhal v energiích křivdy, ublížení, zneužití… Samozřejmě si musíme uvědomit, že pokud máme problémy ve vztazích, v manželství – je to odraz nastavení z dětství, jak nám to klapalo s rodiči, jak nás rodiče přijímali, milovali a jaké vzorce nám předali. Takže bylo co ladit a uzdravovat.

Pracovaly jsme na zdravém nastavení sebelásky, zbavovaly jsme se pocitů viny, syndromu poslušné  holčičky i ženušky a postupně jsme zpracovávaly a rozpouštěly traumata a bolesti, které se hromadily v bříšku a nebyly zpracované. Následně pak i emoce, které nebyly prožité. To vše se uvolnilo na takovou míru, na kterou byla Míla připravená a která byla pro dané nastavení klientky bezpečná.

V průběhu terapie se objevily další příčiny, které přispívaly k vyústění fyzického problému. Cizí energie, zátěže přivtělených bytostí, nezpracované nezdravé vazby a pouta s blízkými…

Po odstranění zmiňovaných vlivů se nám ukázal další příběh, vybídla jsem Mílu k vyprávění dalších momentů, kdy se dostala do zdravotních potíží. Objevily se nám tam tak velké strachy, že klientku úplně ničily. Tak jsme se jich začaly také zbavovat. Postupně jsme vracely Míle její sílu, její sebeuvědomění. Nakonec se nám ještě odkryla částečka osobnosti, která měla velký úkol, zabraňovala Míle prožívat radost! To znamená, že v jakékoliv chvíli, kdy by mohla klientka prožívat radostné chvíle v běžném životě, se okamžitě objevily bolesti břicha, nafouknutí a šílené stavy. I tuto příčinu jsme zpracovaly a Míla odešla příjemně laděná domů.

Byly jsem spolu ve spojení a tak jsem se dozvídala, jak se jí vede, že stavy se objevují méně a méně, že je umí lépe zvládnout a celkově se cítila dobře. Stalo se, že mi Míla zavolala v okamžiku, kdy znovu přišel atak bolesti v situaci, kdy řídila auto a vezla malé děti. Byla v tom okamžiku plná obav, takže jsem na dálku využila možnosti uvolnění, energetické podpory a prošly jsme pár afirmacemi. Zjevně se Míle ulevilo a mohla pokračovat ve své cestě s dětmi.

Čas plyne, viděly jsem se nedávno, kdy u mě byla její dcera na terapii a vše bylo v pohodě. Až dnes v říjnu 2019 mi zvonil telefon a při zvednutí zazněl hlas Míly a bylo cítit, že je zase velmi bolavá. Říká mi: „ahoj Blani, volám SOS, je mi zase strašně zle, jedu do Jablonce a je mi zle! Potřebuji pomoc.“ Nechala jsem si popsat celou situaci a v pozadí jsem si myslela, že jen na dálku podpořím, jako první pomoc, ale vzápětí jsem „viděla před mými zraky“ velký obraz jater…. Nechala jsem Mílu mluvit, pokládala jsem otázky a snažila se ještě pro jistotu dopátrat nějakého zjevného spouštěče této akutní situace. Nebylo nic, co by stálo za pozornost. Tak jsem tedy uchopila vizi, která mi byla ukázána. Zaměřila jsem se tedy na játra. Vím, že játra jsou sídlem HNĚVU, probrala jsem s Mílou nutnost podpory jater detoxikační a odlehčovací kůrou, její žlučník, žlučovody i játra potřebují už fyzickou pomoc. Vysvětlila jsem jí, že nahromadění tolika energií už zanechalo ve fyzickém těle následky. Proto je nutné své tělo podpořit, nenechat ho na holičkách.

Vedla jsem Mílu, která zastavila auto, k terapii. Uvedla jsem jí do soustředění na její tělo na tu příčinu. Vedla jsem jí k tomu, co vidí, když položí otázku CO JE PŘÍČINOU TOHOTO ZDRAVODNÍHO PROBLÉMU. Míla okamžitě cítila v oblasti solaru tíhu, tmu, jakousi temnou hmotu. Vedla jsem jí dál, potřebovaly jsem ji vnímat více do hloubky. Byla kostrbatá, neforemná a celá se klepala. Bylo mi tedy jasné, že na tu energii nebudeme nijak naléhat, nepůjdeme na ní zhurta. Zvolila jsem jinou taktiku: jemnost, přijetí a klid. Míla si jasně uvědomila, že vnímá obrovský vztek, ano byla to energie neprojeveného vzteku, který si nedovolila prožít, a pokud ano, pak s výčitkami. Tudíž tato energie celkem přirozené emoce (ve zdravé míře se jedná o přirozenou emoci) nemohla být zpracována, tak aby neškodila.

Po krásném uvědomění jsme vše uvolnily afirmacemi, přijetím, pozvolna jsme pustily blok, energeticky jsem to podpořila a připravila Mílu na to, že v následujících dnech to půjde emocionálně ven. Naštěstí se jí hned ulevilo a mohla pokračovat v cestě za svojí maminkou.

Dostala jsem ještě zprávičku, která mě potěšila 🙂

Ještě jednou ti z celého srdce děkuju… Je mi teď krásně… Jsi anděl… Děkuju:-)

Jsem vděčná za každou pomoc, kterou mohu poskytnout. Děkuji za poznání, že každá situace má své řešení… Jen je nutné najít příčinu. Uvidíme, zda bude nutná hlubší terapie, jestli se Míla ještě objedná na osobní sezení a budeme dál pracovat na jejím ladění, rozšiřování vědomí a stavbě pevných a zdravých základů…

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku