Když následuješ vedení, jsi na správné cestě, která vede k cíli!

Inspirujte se a následujte své vedení, věřte si a důvěřujte, ať to vaše okolí hodnotí jakkoliv. Neváhejte následovat své srdce, své pocity a intuici. Nikdy vás nezklamou.

V poslední době jsem cítila vedení k tomu, abych se o sobě ještě více dozvěděla, abych prošla další fází mé cesty. Bylo to tak naléhavé. Neustále se mi v mé hlavě, v mysli točilo několik témat. Naštěstí  už  naprosto důvěřuji informacím, které ke mě přicházejí a ať je to pro okolí jakkoliv bláznivé, já neváhám a mé vedení následuji :-). Musím říci, že je to nádherná svoboda, které se mi díky tomu dostává.

Vezmu to po pořádku a pokusím se stručně.

Jedním z těch témat bylo mé datum narození. Neustále jsem měla v mysli moje datum narození, až mě to už trošku štvalo! Sice je zajímavé, ale už  jsem se jím nijak nezaobírala.

V minulosti jsem se totiž setkávala s názory, že to je síla, že mám nějaký velký úkol… Někdo jen obyčejně vyjádřil úžas nad tolika sedmičkami a někdo mi řekl, no dobrý, ale budeš to mít hodně náročný, bude to mazec. No vyberte si. Nechala jsem to radši plavat. Co taky s tím.

Ale v posledních měsících to bylo neodbytné, nakonec jsem se rozhodla oslovit nějakého dobrého numerologa, ale vyberte si v té hromadě :-). Jsem už klidnější, už nejsem zbrklá, proto jsem vše nechala volně plynout, sem tam jsem po někom pokoukala na netu, nijak mě to nepouštělo dál, nikoho jsem zatím neoslovila, i když jsem už měla vybráno na doporučení, prostě jsme nedokázala zvednout telefon a zavolat nebo poslat mail. Nechala jsem to dál plynout,  věděla jsem, že až natrefím na toho pravého, tak to budu cítit. A to je fakt, prostě to cítím velmi silně, je to obvykle provázené přílivem energie, která mě příjemně mrazí celým tělem.  A tak se i stalo, natrefila jsem na mistra ve svém oboru – tím je v mých očích Žanetka Prejdová – karmalog a numerolog. Její rozbor a výklad byl dokonalý a naprosto neuvěřitelně trefný. Naprosto přesně mi řekla vše, čím jsem si už vlastně prošla, to musím podotknout, že mě nikdy před tím neviděla a výklad na mě působil, že snad vše prožívala se mnou, utvrdila mě tedy vlastně v tom, že jsem celou tu náročnou cestu mého uzdravování a rozvoje šla dobře. Proto jsem to měla zjistit, potřebovala jsem si „sednout“ ve své sebedůvěře a důvěře, protože to je velmi důležitá součást „vybrušování našeho osobního diamantu“.  Jsem taky jenom člověk a celoživotní nedostatek zdravé sebedůvěry byl pro mě velký oříšek. Tento rozbor mi umožnil dostat se ještě více do svého středu. Vnímám, že to je často problém většiny z nás, proto sdílím tuto zkušenost, abyste získali inspiraci a mohli tak lehčeji procházet cestou K SOBĚ.

Jsem tedy přesvědčená, že získat opravdu dobrý karmalogický a numerologický rozbor je velká pomoc, když jste na cestě k sebepoznání a na cestě k plánu své duše a vlastně zpět k Jednotě.

 

Druhým tématem, které se mi stále motalo v hlavě bylo JMÉNO DUŠE.

Asi to už znáte, mnoho lidí má za svým křestním jménem ještě jedno jméno, většinou velmi neobvyklé. To je právě jméno Duše, které dostanou jako poselství od průvodců, kteří ho v danou chvíli předají prostřednictvím vybraného světlonoše, který tu s námi na zemi žije :-). Opět mi bylo dopřáno získat kontakt na ženu, která mi mohla zprostředkovat jméno mojí Duše. Obrátila jsem se na Margot Antheu, která má opravdu úžasný dar a poslání…

Takže i já už mám jméno mé Duše, je to jméno, které mě v tomto životním období doplní, otevře mi pomyslné brány ke všemu, co teď aktuálně potřebuji, abych mohla plnit své poslání – svůj plán Duše, tady na Zemi. To jméno, moje vlastní jméno mojí Dušičky zní ERIEN…, touto cestou ho s láskou a radostí vítám v mém životě, děkuji za něj a s vděčností ho připojuji k mému křestnímu jménu :-).

 

No a to třetí téma, které bylo, kam směřuji dál, co mě ještě čeká a co musím ještě zvládnout…

tak to ke mě přišlo jen jako informace o dvou slovech. „Tenkrát“ v květnu jsem doma uklízela, byla jsem sama. V ten okamžik, kdy mi přišla ta dvě slova na mysl, jsem vysávala. V mysli mi proběhla dvě slova, několikrát za sebou, to už jsem zpozorněla a věnovala jsem jim i rozumovou složku mého JÁ. Došlo mi, že ta slova zní jako logické spojení, jako kdyby to byl název webových stránek. Okamžitě jsem přerušila vysávání a mazala dolů po schodech do obýváku a zasedla k notebooku. Zadala jsem ta slova do vyhledávače, hádejte co se stalo…

Byly to skutečně existující webové stránky. Tak jsem se do nich začetla, mimo jiné jsem četla, že jejich autorka má v úmyslu jejich provoz ukončit, protože se cítila být vedena k vytvoření nových, bylo tam i přesměrování na ty nové, kde popisovala své poslání tady na Zemi. Popisovala tam Terapii v přírodě, transformační pobyt. I když jsem nic takového v té době vědomě nehledala, bylo my jasné, že mě moji „milovaní andělé“ vedli k tomuto cíli. Já jsem nezaváhala ani vteřinu, po pročtení celého textu k té terapii, jsem okamžitě napsala mail a požádala jsem o termín. Když jsme se s Renatkou Xanté domluvily na termínu, bylo mi jasné, že si k ní jedu pro něco velkého, pro něco, co potřebuji, abych byla celistvá. A tak se i stalo. Poznatky, zážitky a všechno, co stojí za to, vám napíšu v samostatném článku. Třeba vás to bude zajímat. Jedno bych vám přeci jen ještě napsala. Stala jsem se součástí krásného propojení lidí, krásné skupiny láskyplných osob, které tvoří „SÍŤ PRŮVODCŮ“, kteří zde ukotvují nové vibrace, energie a nové důležité informace. Je to naše krásné poslání. Jsem jedním ze strážců „NEBE NA ZENI“.  Více si o tomto zajímavém poslání přečtete přímo na stránkách Renaty Xanté , neboť jejím darem je dokonalé předávání informací pomocí  článků plných informací odjinud :-).

Přeji vám krásné dny, plné dokonalého vedení a přeji vám maximum vaší důvěry a sebedůvěry, abyste dokázali neochvějně tato vedení následovat…

S láskou, vděčností a radostí Blanka Erien 🙂

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku