Chaos v orientaci

Dnešní doba je plná mladých lidí, kteří mají naprostý chaos v orientaci, myšleno ve své sexualitě a zaměření. Mnoho z nich vlastně ani neví čím nebo kým jsou. A v současnosti, díky velké společenské otevřenosti se rovnou tyto děti či mladí lidé vrhnou do radikálního rozhodnutí být lesbičkou nebo homosexuálem, dokonce si chtějí měnit pohlaví nebo se oblékají a stylizují do osob opačného pohlaví. Díky dostupnosti velmi pokřivených a zavádějících informací a možností se vrhají do sexuálních zkušeností všeho druhu a to vše samozřejmě více prohlubuje jejich mylná přesvědčení, chaos a pocity ztráty identity.

Ráda bych vám zde popsala procesy a vlivy, které velmi často stojí za tímto jevem. Musím zde zmínit i zvláštní tlak společnosti, zvrácené a do očí bijící snahy některých skupin lidí prosadit různé jiné varianty pohlaví než je to prapůvodní a přirozené ženství a mužství. Asi všichni víte, že se již v některých zemích objevují jakési možnosti oboupohlavních bytostí – transgender, takže se na toaletách setkáváme se třemi dveřmi – pro pány, pro dámy a pro bezpohlavní??? Teda někde jich může být více – třeba ještě toalety pro personál zařízení, kde využíváte toalety :-). To byl vtip :-), jen zde ještě zmiňuji, jak je dnešní doba extravagance v různých podobách velkým vlivem na myšlení lidí. Zasahuje vlastně právě myšlení těch lidí, kteří nejsou v sobě kovaní, kteří mají vnitřní pochybnosti nebo mají v sobě mnoho nevyřešených křivd a bolestí či zmatků.

Jinými slovy, ten kdo má zdravé základy, zdravé povědomí o sobě samém, ten se nenechá ovlivnit těmito různými výdobytky, které mají za cíl odpojit a oddálit lidi a společnost od prapůvodních přirozených principů života. A jak je vidno, daří se to, protože vědomých lidí je stále ještě pomálu na to, aby zde již vyrůstala zdravá společnost a zdravá generace. Ale já věřím, že není nic ztraceno, čas na změnu a práci na vyladění je vždy, stačí jen chtít…

Přiznám se, že mě trošku šokoval článek o jednom známém a významném páru, který byl v požehnaném období a čekali prvního potomka, kdy se měla údajně slavná budoucí matka vyjádřit, že nechá své dítě rozhodnout o tom kým bude jestli holkou nebo klukem, bez ohledu na to kým se narodí!!! Já někdy vážně přemýšlím nad tím, jestli se prostě někteří lidé nenudí nebo snad slouží něčemu jinému, co je v pozadí společnosti a velmi, velmi se to snaží z nás lidí udělat zmanipulované ovce, které jsou zcela odpojené od pravdy a přirozených zákonitostí života. Což není zase tak daleko od pravdy a při nejmenším tomu slouží média, která píší takové příspěvky.

Ale zpět k tomu, co je a často bývá skutečnou příčinou zmatků dospívajících dětí. Začnu jednou otázkou. Když jste se měli stát rodiči, jak jste přemýšleli o vašem děťátku, jak moc jste si přáli to či ono pohlaví. Jak moc jste přemýšleli nad tím, jestli nechcete kluka a když se vám narodil právě syn, tak jste se s tím nedokázali smířit dlouhou dobu, nedej bože jste ho oblékali do barev holčičích, nechávali narůst dlouhé vlasy a dělali jste si z něj panenku či chcete-li holčičku. Nebo právě naopak se vám narodila holka a váš rodičovský přístup byl jako ke klukovi. Stačí, aby to takto měl jen jeden z rodičů a už je průšvih na světě.

Troufnu si tady za sebe napsat názor, že se neztotožňuji s názorem, že se narodil kluk v holčičím těle nebo holka v klučičím, to je vážně nesmysl, protože stvoření, zákonitosti života, nebo chápejte přirozené duchovní zákonitosti toto neznají a neumožňují. Je to jen jakési diagnostické uskočení, protože si s tím odborníci nevědí rady a neumějí to řešit, definovat a nedokáží vidět souvislosti na úrovních duše a podvědomí. Je to pochopitelné, nikdo je to neučil a nikdo to neučil nás lidi, rodiče.

Poznámka: Ještě podotknu to, že jako duše jsme samozřejmě žili životy před tímto a mohli jsme žít život ženy i muže, zatím jsem se ve své praxi nesetkala s tím, že by toto mělo zásadní vliv na situaci, kdy jedinec nemá jasno ve svém vnímání pohlaví.

Mé poznání založené na mnoha zkušenostech z mé praxe je následující a je shodné s poznáním mnoha lidí, pracujících alternativně s psychikou a psychosomatikou v rovinách podvědomí a duše, i obyčejní lidoví léčitelé toto znali, a v současné době se základní povědomí o vlivech a zákonitostech naší psyché velmi šíří a kupodivu jsou jasně definované a když se s nimi dobře pracuje, pak přináší skutečné zdravé změny v životech lidí jak na úrovni psychiky, tak i zdraví.

LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ PROBLÉM V ORIENTACI A SEXUALITĚ, JSOU LIDÉ, KTEŘÍ NEBYLI PŘIJATI RODIČI NEBO JEDNÍM Z NICH V JEJICH PŘIROZENÉM POHLAVÍ A NÁSLEDNĚ TEDY NEPŘIJALI ANI SEBE SAMÉHO.

Takže, pokud jeden z rodičů toužil celé těhotenství po holčičce, promlouval k miminku v bříšku jen jako k holčičce a tím vytvářel podmínku pro přijetí dítěte, které již do svého podvědomí zapisovalo tuto podmínku a nahrávalo na svůj pomyslný harddisk, že je holka nebo když bude holka, tak bude milováno a přijato. Pokud se skutečně narodil kluk a rodič pokračoval ve své mysli s tím, že si tolik přálo holku, tak jeho pocity, chování a lásku tímto podmíněnou a poznamenanou, jeho dítě prostě cítí, na úrovni duše ho to velmi ovlivňovalo a formovalo. Pokud se tedy ještě uchýlili rodiče k té největší šílenosti a nechávali chlapečkovi narůst dlouhé vlásky, pak bylo dílo dokonáno v tom největším extrému. Takové dítě si nese v sobě mnoho hlubokých zápisů, podmínek, přesvědčení, které mu vytvoří takový chaos, že v době puberty se prostě ztratí. Prožívá neuvěřitelné vnitřní souboje a někdy to vyústí v to, že se nemá rád, nepřijímá se a je nešťastný, v životě se mu nedaří, jeho vztahy se rozpadají. Další variantou je to, že se obléká do šatů druhého pohlaví nebo sexuálně žije se stejným pohlavím nebo to střídá, protože vlastně neví…

Ale i tady se opět dá vše narovnat, uzdravit. V případě nezletilých to ještě mohou napravit rodiče, v případě již dospělého jedince, který začne hledat pravdu a má odvahu nebo spíš touhu své nastavení „narovnat“ uzdravit a do svého života přinést řád, lásku a přijetí, pak už to vše zvládne sám pod mým vedením, či pod vedením jiného zkušeného terapeuta – průvodce, který pracuje podobně jako já – tedy na poli psychiky, psychologie a psychosomatiky.

S láskou Blanka Erien Lemaraa

www.blanka-reslova.cz, průvodkyně labyrintem těla, duše a mysli

 

Poznámka k mým příspěvkům: Zdůrazňuji, že vše co v tomto článku píši je můj úhel pohledu, který je postaven na zkušenostech a poznáních z individuálních sezení s klienty, kteří hledají pravdu a touží si uzdravit svůj život a vymanit se z nepohody, kterou prožívají. Mé články publikuji za informativním účelem a jako možnost nazření na některá témata trochu jinýma očima. Problematika bývá mnohem hlubší a velmi individuální, ale často vyplývá ze stejné podstaty věci. Proto může příspěvek pomoci při hledání odpovědí na životní otázky, které si lidé kladou.

 

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku