E-BOOKY A MEDITACE

E-book zdarma

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY I

aneb

Proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY I.
Blanka Reslová

E-book 

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.

 

10 kroků k vyladění a pevným základům ušitých na míru dnešní době

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.
Blanka Reslová

MEDITACE

HLUBOCE TRANSFORMAČNÍ MEDITACE VOLNĚ K POSLECHU

čas, který věnujete meditaci, je časem projevu své vlastní sebelásky, neboť tento čas je jen a jen vás a to samo o sobě hluboce léčí...

Setkání se svou sebeláskou

Jaký máte vztah k sobě? Jaký máte vztah k ostatním? Jaký mají vztah ostatní k vám? Je čas nastavit ve vašem životě zdravý řád a postavit zdravé základy a jedním z pilířů je zdravá sebeláska, pojďte se s ní setkat a spojit se s ní, abyste se konečně měli opravdu zdravě rádi a mohli tak tvořit svůj spokojený život i vztahy.

Chci pustit vedenou meditaci

Propojení s Matkou Zemí pro vzestup vibrací a léčení našeho těla

Pokud chcete poznat opravdovou sílu a zároveň něhu Matky Země, pak vklouzněte do meditace a propojte se s ní, nechte se léčit a hýčkat a dopřejte si dávku navýšení vaší energie i zjemění vašich vibrací pro tolik důležitý vzestup, který je nyní aktuálním tématem.

Chci pustit vedenou meditaci

Propojení duše s hvězdnou rodinou

Naše duše nese jedinečnou esenci, která nese kódy, informace a moudrost pro náš jedinečný úkol. Jakmile se spojíme vědomě se svou důší, pak je dalším krokem spojení s naší hvězdnou rodinou, s našimi průvodci a střžci. Jakmile si to jednou zvědomíte, propojíte se a začnou se dít zázraky a vy se stanete skutečnou vědomou duchovní bytostí, která již tvoří.

Chci pustit vedenou meditaci

Hluboký návrat do svého nitra

Všechno, co chceme změnit, můžeme změnit pouze tím, že změníme sami sebe, to je zákon. Vraťte se tedy do sebe, abyste poznali kdo jste, kým jste a co tu děláte. Možná pochopíte, jaký jste zázrak a uzříte váš vnitřní diamant, který začnete postupně vybrušovat do skvostného a jedinečného tvaru. Ponořte se do sebe, abyste uzřeli tu živoucí jiskru svého božství, své nádherné duše.

Chci pustit vedenou meditaci

Uvolnění energie křivdy

Tato vedená meditace vám pomůže uvolnit i z těch nejhlubších míst vašeho JÁ uložené a blokované energie spojené s křivdou... a že jsme jich za svůj život prožili... Umožněte si osvobodit sebe i ostatní od těžkých okovů, pročistíte si své vztahy, neboť do nich již nebudou vstupovat vlivy těchto mnohdy hlubokých bolestí, které často vyplouvají ve všech formách vtahů.

Chci pustit vedenou meditaci

Probuzení vnitřní síly, aktivace čaker

Důvěra, klid, radost? Jsou tyto atributy součástí vašeho života? Víte, že v sobě máte ohromnou sílu? Víte, že když se s ní spojíte, dosáhnete jiného stupně vědomí? Pojďte si se mnou projít nádhernou meditací, která vás opět posune blíž k sobě. Dovolte si spustit očistný a transformační proces.

Chci pustit vedenou meditaci

Aktivace tvůrčí síly a její ukotvení

Jsme světelné bytosti, naše vědomí má velkou sílu a moc, je čas stát se vědomými tvůrci svého života. Spojte se se svoji tvůrčí silou a uchopte otěže svého života do vlastních rukou, abyste objevili jeho krásu. Prožijete hluboký proces transformace, který vás provede uvědoměním toho, kým jste a co vše můžete.

Chci pustit vedenou meditaci

Meditace na sladění těla a duše

Velmi silná meditace, která vás provede procesem, kdy sladíte svou duši s vaším tělem a zbavíte se omezení, která vám brání v tomto spojení s duší. Je to nedílná součást osobního rozvoje a růstu. Jako vědomé bytosti na své cestě potřebujeme najít rovnováhu a soulad a kde jinde bychom měli začít, než u nás samotných, našeho těla, duše a mysli. Udělejte si čas a dopřejte si hluboký ponor do sebe samých a posuňte se sedmimílovým krokem dál a výš. 

Chci pustit vedenou meditaci

Aktivace plné světelné ochrany vědomého tvůrce

Mnoho z nás vstupujeme do své síly a stáváme se tvůrci Nové Země, stojíme nyní často "proti proudu" a to vyžaduje opravdu mocné ukotvení v sobě a potřebujeme žít ve vědomí, že jsme skutečně chráněni, neboť energie kolem nás jsou velmi proměnlivé a ovlivňují skutečně vše. Abychom pevně následovali hlas svého srdce a naší duše či intuice, potřebujeme být ve své stabilní, visokovibrační energii. Proto si se mnou nastavte svou světelnou ochranu skrze své vědomí.

Chci pustit vedenou meditaci