Vystupte z iluzí a najděte pravdu, kterou budete trvale žít. O to tady jde. Vesmír potřebuje zdravé lidi s pevnými základy, abychom mohli společně uzdravit svět.

E-book 

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.
Blanka Reslová
 • Motáte  se neustále v začarovaném kruhu životních propadů, dramat a zklamání?
 • Neprožíváte zrovna harmonické vztahy nebo si nevíte rady s vedením a výchovou vašich dětí?
 • Vnímáte, že vás vaše okolí válcuje, nepřijímá a využívá nebo snad posuzuje a vám to nedělá dobře?
 • Cítíte se mizerně vždy, když zase spadnete dolů? Jste vyčerpaní z neustálého hledání řešení vašich problémů, které byste už konečně ráda trvale vyřešila?

Pak jste tady správně!

Můj život byl jako na horské dráze, plný propadů, strachů, omezení. Neustále se opakujících negativních zkušeností. Byla jsem vyčerpaná, s pocity neúcty, neuznání a častých zklamání. Měla jsem chronické gynekologické zdravotní potíže, nemocné děti.

Ale zvládla jsem to, našla jsem řešení, které funguje a je trvalé, je tady pro každého je postavené na základních pilířích životních pravd prolnutých vesmírnými zákony.

Postavila jsem si své nové, pevné a zdravé základy a dnes ustojím všechny životní bouře.

Jsem zdravá, vyrovnaná, láskyplná. Do života mi přišel soulad, milující a podporující lidé. Žiju v hojnosti všeho, co potřebuji. Po svém boku mám milujícího, respektujícího partnera a spolu v harmonii vychováváme naše tři dcery

Poznala jsem, jak to vypadá, když znám svoji sílu, hodnotu a sebeúctu. Uzdravila jsem si sebevědomí a sebedůvěru.

Zkrátka jsem bytost v plné síle, zodpovědná za svůj život, pevně držící otěže svého života. Žiju v pravdě, ve světle a lásce. Dovoluji si prožívat naplno každý okamžik, přirozené emoce bez výčitek a strachu z posuzování.

Jsem silná i křehká zároveň.
Přijímám vše, co ke mě přichází, protože vím, že vše má své řešení.

Probudila jsem své duchovní dary, které plně využívám pro sebe, své blízké a pro ostatní.

Musela jsem projít procesem zbourání vachrlatého domečku z karet
a postavit si své nové, zdravé a pevné základy.

A to samé nabízím vám!

E-book 

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.

Na základě mých osobních zkušeností a mnohaletých poznatků z mé praxe jsem sestavila ucelený systém,  shrnutý do základních 10 kroků, které vás velmi jemně, mocně a hlavně trvale dovedou do vašeho středu, k vyladění.

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.
Blanka Reslová

V pohodlí vašeho domu si postavíte své nové a zdravé základy díky ebooku, který jsem pro vás s láskou naplnila spoustou informací, meditačních cvičení a podpůrnou energií. Jakmile ebook otevřete, dýchne na vás mocná energie, která s vámi bude pracovat přesně tak, jak v daný okamžik potřebujete a co víc? Budu s vámi i já :-), můj hlas a moje energie vás v lásce povede k vašemu cíli, tím je trvalá pozitivní změna vašeho bytí.

Najdete v něm vše, co mi pomohlo najít poklady života, které tu jsou pro všechny.

Díky tomu, že je postaven na universálních pravdách, přepíšete většinu základních omezení, bloků a chyb, které vám brání žít naplněný, spokojený a vyrovnaný život se vším, co k tomu patří.

Konečně dotáhnete do zdárného konce veškeré své úsilí najít řešení potíží, štěstí a radost, dokonce i trvalý duchovní rozkvět.

Několik let úspěšně pracuji se ženami, jsem jejich průvodkyní, terapeutkou a světlem. Mé působení se přirozeně přehouplo i k práci s dětmi, kdy matkám pomáhám je i jejich děti uzdravit, najít spokojený a vyvážený život, aby svým dětstvím prošly hladce, v přijetí a pochopení. Několik měsíců pracuji i s muži nebo páry.

Stala jsem se součástí neuvěřitelných životních příběhů, které byly plné nesnází, pláče, bolesti a zmatku a dnes jsou to příběhy, které žijí lidé svobodní, silní a odhodlaní jít ku předu a nenechat se zlomit, ovládat, manipulovat. Spousta příběhů je prozářeno zázračnými a trvalými změnami.

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.
Blanka Reslová

E-book 

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.

Každý den se zamýšlím nad tím, jak zkvalitnit život, jak ukázat ostatním, že mohou být skutečně celiství a spokojení.

Díky hlubokým vhledům dokážu nasměrovat váš život tím správným směrem, který vede k vašemu vlastnímu NEBI NA ZEMI.

Stačí jen věřit, někdy vykročit ven z vašeho stereotypu, stačí se s odvahou rozhodnout a někdy i něco pustit, aby mohlo přijít to nové, nejvhodnější a nejlepší. Protože každá ztráta je nahrazena něčím novým, když si to dovolíme.

Záleží na vás zda pochopíte, že sami spoustu věcí prostě nevymyslíte, že vesmír je moudřejší. Nechte ho k sobě přijít, pusťte se starého a ochutnejte plody společné práce.

CO VŠECHNO MŮŽETE ZÍSKAT?

Já tvrdím, že je toho mnoho!

 • Vyřešíte si nestabilní psychiku.
 • Uzdravíte si své vztahy a najdete duševní, duchovní I tělesné  zdraví.
 • Posunete se zase o velký kus blíže ke svým duchovním darům.
 • Postavíte se na své nohy.
 • Pevně uchopíte otěže svého života a převezmete za něj zodpovědnost.
 • Propojíte se se zemí i s nebem a tím kvalitně produchovníte hmotný život bez zásahu ega, pýchy a přehnaného racionálního myšlení.

Zkrátka do vašeho těsta přidáte takové ingredience, že bude váš chléb dokonale upečený s vyváženou chutí :).

 • Ebook je velmi hodnotným kouskem ve vaší virtuální knihovně, můžete se k němu vracet, kdykoliv to tak ucítíte. Je totiž takovu kápézetkou, která je pro vás vždy, když přijde pocit, že se potřebujete posunout dál a setřít zase další schodiště.
 • Ebook vás jednoznačně vyvede z kruhu do dokonalé spirály růstu a rozvoje a to trvale.
 • Ebook vám tedy ušetří spoustu peněz za všelijaké kurzy, terapie, které pomohou třeba jen na chvilku, protože tady najdete uzdravení vašeho nitra, které vede k posunu a pochopení.
 • Ebook vám umožní poznat jaká jste bytost, jaké to je se zdravě milovat, jaké to je nesloužit egu a ráciu, jaké to je, když jste naplněná, věříte si a zdravě důvěřujete. Dá vám poznat jaké to je stát na svých nohách a nebýt poslušnou holčIčkou, která se musí zavděčit všem bez uznání.
Při čtení jsem začala pociťovat nádherné mrazení a to v momentech, kdy jsem ve spojení se svým vyšším vedením. Je to nádhera. Na něco se podívám, něco si přečtu, prostě nějak zaznamenám, a když je to to pravé, cítím mrazení... Je to spojení, je to intuice... já najednou vím co mám dělat. Nepochybuji o sobě. Průběžně jsem objevila spoustu "věcí", o kterých jsem neměla tušení, že mám v sobě.

Díky vyladění vnitřní ženy a vnitřního muže jsem v sobě našla rovnováhu. Vlastně vyladěním všech 10 aspektů. Stala jsem se novou ženou - bytostí. 🙂 Vždycky se můžu vrátit a vracet budu k Tvojí kouzelné "kápézetce", abych doladila, co doladit ještě potřebuje.

Tvůj e-book Blani moc doporučuji. Děkuji.
Blanka Zbořilová

Prošla jsem mnohaletým úsilím, hledáním a spojováním souvislostí, abych našla sama sebe, uzdravila se a nastavila sebe a mé blízké do harmonie, hojnosti a spokojenosti.

Stálo mě to velké úsilí, prošla jsem mnoho cest, abych našla systém, který vám předávám v této knize. Tím vám ušetřím spoustu času, peněz i slepých uliček, vy už nemusíte prožívat tolik dramat, díky tomu, že jsem vám vyšlapala cestu, můžete hladce projít vašim osobním, duchovním znovuzrozením BEZ ZTRÁTY KYTIČKY.

Dokonce je ebook určen i ostatním světluškám, které již využívají své dary, ale zmítají se stále někde zacyklení v tématech nízké sebedůvěry, důvěry, sebehodnoty a sebelásky.

Vystoupíte z iluzí a najdete PRAVDU, kterou budete trvale žít. A o to tady jde. Vesmír potřebuje zdravé lidi s pevnými základy, abychom mohli společně uzdravit svět.

PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY II.
Blanka Reslová

Cena ebooku je

369 korun

To není ani zlomek ceny různých kurzů a workshopů, které mohu na základě osobních poznatků připodobnit k tomu, že nastoupím do vlaku a nevím kam jedu a za kolik. Protože nemají jednoduše žádnou návaznost, žádný systém, který by se opíral o důležitost uzdravení všech příčin našich potíží, pocházejících z traumat, bloků a omezení nasbíraných v našich životních etapách.

Za necelé čtyři stokoruny změníte svůj život k lepšímu, to vám garantuji já osobně i mnoho mých spokojených klientů.

OBJEDNÁVKA EBOOKU

Vyplňte formulář a po zaplacení vám ebook přijde na váš e-mail.