STÁHNĚTE SI ZDARMA E-BOOK

PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY aneb PROČ JE DŮLEŽITÉ SI POSTAVIT NOVÉ A PEVNÉ ZÁKLADY PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Tento eBook  je DOKONALOU ORIENTAČNÍ MAPOU, která vás vede k pochopení PROČ vám život přináší náročné životní situace, které vás velmi zatěžují. Toto poznání přináší rozhodnutí POSTAVIT SI SPOKOJENÝ ŽIVOT NA PEVNÝCH ZÁKLADECH.

Prostřednictvím této elektronické knihy vám popisuji vlivy a situace, které velmi zásadně formují naše nastavení, vzorce myšlení a chování, které celkově ovlivňují náš celý život, naše vztahy, úspěchy či neúspěchy, zdraví a spokojenost, ale i míru otevření vědomí a duchovní rozvoj.

Mohu vás ujistit, že je možné své nastavení změnit, pomyslně  "opravit" a následně je možné postavit nové a pevné základy pro spokojený, stabilní život v hojnosti a zdraví a otevřít se proudu duchovního rozkvětu.

Tento proces osobního rozvoje má důležité pravidlo! Tím je SYSTÉM, logická posloupnost, která  zajistí postavení skutečně pevných základů vašeho života, které pak neohrozí žádná životní bouře.

Je to stejné, jako když plánujete cestu vlakem na druhý konec republiky. Má to jasná pravidla a posloupnost činností. Nemůžete nastoupit do nějakého vlaku, pak teprve zjišťovat kam jede a kolik stojí jízdenka, to by se vám výlet nejspíš nevydařil.

Někdy se to právě takto děje.

Je doba, kdy mnoho z nás hledá cesty osobního i duchovního rozvoje v touze zlepšit si život tady na Zemi.  Právě v těchto chvílích začneme hledat, navštěvovat kurzy, semináře a používat metody, které jsou nám všem dostupné. Vše je správně, každý krůček se počítá :-), ale výsledný efekt není stabilní, nepřináší nám trvalou spokojenost ve všech oblastech a velmi často stačí "málo" k tomu, abychom znovu pocítili nespokojenost v nějaké oblasti života. V podstatě se nedokážeme dostat ze ZAČAROVANÉHO KRUHU a pohnout se dál. To je tím, že jsme systematicky nezměnili věci a NAŠE NASTAVENÍ od základu. Začali jsme někde z prostředka a tím není možné pozitivní změny propojit ve fungující celek.

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ! A DOKONCE MŮŽETE VEŠKERÉ DOSAVADNÍ ZKUŠENOSTI VYUŽÍT A SPOJIT VE FUNGUJÍCÍ SYSTÉM:-)

Na základě mých zkušeností a praxe se svými klienty, jsem se rozhodla, právě prostřednictvím ebooku,  ukázat možnost, jak si  STABILNĚ zkvalitnit svůj život a být opravdu spokojený.

Nabízím vám  smysluplné informace, které vás navedou na cestu, jak efektivně změnit vaše nastavení,  propojit dosavadní práci na vašich změnách a tím zúročit vynaloženou energii i finance

V knize najdete ucelený náhled na všechny důležité životní etapy a vlivy, které nás formují a ovlivňují, abyste pochopili vše potřebné pro váš osobní růst, rozvoj a uzdravení. Jedině tak můžete svůj život proměnit ve své NEBE NA ZEMI :-).

STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA 

  • získáte náhled na svůj dosavadní život a jeho nastavení
  • pochopíte provázanosti a zákonitosti vlivů na vaši osobnost
  • odhalíte možné příčiny vašich životních potíží a nezdarů
  • využijte možnosti jak synchronně a účinně propojit vaše dosavadní úsilí ve fungující celek
  • objevíte orientační mapu, podle které začnete ladit své nitro a měnit nastavení
  • uděláte první krok pro stavbu nových a pevných základů, který se už opravdu počítá :-)
  • připravíte se na NOVÝ EBOOK, plný praktických meditačních cvičení v audio podobě, díky kterým získáte své NOVÉ A PEVNÉ ZÁKLADY pro spokojený život
OBJEDNEJTE si ebook a získejte skutečně zdravé, pevné základy pro spokojený život

Přečtěte si reakce čtenářů.

Po dlouhých letech seberozvoje jsem před pár lety objevila samu sebe ve své podstatě - v ženě. Proto dnes vím, jak moc důležité je přijetí této životní role se vším všudy, co nám bylo od přírody dáno. Je to krásný dar, o který je potřeba pečovat nejen osobně, ale celým systémem a společností - tzn. sebeúctou a vzájemnou úctou. Celý eBook je velmi inspirativní a vede k zamyšlení nad tématy, které nám brání ve vědomém a spokojeném životě.

Radka Rybínová terapeutka EFT, arte koučka www.radkarybinova.cz

Po přečtení tohoto ebooku jsem došla k mnoha uvědoměním. Přečetla jsem ho doslova jedním dechem :-). Já autorce za tento ebook ze srdíčka děkuji a už se těším na další, kde se přímo dozvím postup, jak na sobě pracovat. S velkým nadšením z této knihy jsem neváhala a hned jsem se autorce ozvala a objednala se na konzultaci. Moc se k ní těším :-). Takže za mě super a moc jej doporučuji.

Žanet Prejdovákarmoložka, numeroložka

Tvůj eBOOK jsem přečetla jedním dechem. Je skvělý. Já sama takové věci uznávám a to, co se děje mezi nebem a zemí, na to věřím, protože zejména poslední dobou se o tom přesvědčuji sama na své osobě. Jen takové rady bych asi potřebovala někdy před deseti lety :-), mám teď několik snů, za nimiž si půjdu. Ta cesta určitě nebude jednoduchá, ale už vím, kam se popřípadě obrátit, když si nebudu sama se sebou vědět rady.

Štěpánka Budošová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na b.reslova@seznam.cz nebo volejte na 732307379.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.