KDO JE BLANKA RESLOVÁ

Jsem jedním z mnoha světýlek – majáků, které plní svůj úkol a svítí na cestu všem hledajícím bytostem, aby konečně nalezly sami sebe, své štěstí, naplnění, aby ukotvily lásku ve svých životech a pochopily, že mohou prožívat plnohodnotný, zdravý a hojný život bez zbytečných dramat, bolestí a strachů.

Pomáhám najít útěchu, poznání a pochopení, přináším soucit, uzdravení a řešení životních situací.

Stávám se na čas osobním průvodcem a bezpečným přístavem, kde vás chystám na vykročení do života v novém a zdravém nastavení.

Přišla jsem na svět v údolí mezi Jizerskými a Lužickými horami, sedmého červencového dne, roku 1977, vybavená velmi silnou a vyhraněnou konstelací čísel, která mě neochvějně vedla k jednomu cíli: 

stát se průvodkyní labyrintem těla, duše a mysli, léčitelem srdcí a duchovní inspirací.

Jak už to bývá, i já jsem byla od mala jiná než ostatní. Byla jsem sice vybavená hlubokými vhledy do různých situací, které se kolem mě odehrávaly, ale také jsem byla vybavená pořádnou hromadou strachů a omezení.

Takže jsem měla skutečně na čem pracovat, abych došla do bodu, kdy konečně žiji svůj život v souladu s plánem mé duše.

Prožila jsem si velmi pestrý život, naplněný spoustou zkušeností, poznání a pochopení. Zažila jsem mnoho bolesti i dramat, což mě přivedlo na cestu k mému uzdravení. Část mého příběhu si můžete přečíst právě tady.

Ještě nedávno...

...jsem žila život plný strachů a nervozity, byl to zkrátka tobogán. Byla jsem svázaná všemi benefity moderní doby, mé pochroumané priority mě vedly špatnou cestou.

Vztahy nebyly nejlepší, měla jsem pocity viny, pocity, že jsem na obtíž, byla jsem přesvědčená, že nejsem dost dobrá, necítila jsem žádný soucit ani uznání od mého okolí. Celkově mě provázela nespokojenost a zjistila jsem, že už nejsem schopná cítit radost. Pocit samoty a beznaděje střídal nepřijetí a nepochopení.

V tomto zmatku jsem se snažila být dobrou matkou, která toužila vychovávat dobře svoje děti. Ale jak? v tomhle nastavení....

Nezastavitelný kolotoč

Narodila se nám první dcerka, která první rok života jen proplakala a téměř nespala. Vůbec jsem netušila, jak jí mohu pomoci, nic, co jsem zkusila nepřineslo úlevu. Má psychika to nezvládala, žádný spánek, totální vyčerpání, to vše vedlo k pocitům zoufalství.

21 měsíců na to, se nám narodila naše druhá dcera, byla klidná, tichá, krásně spala, však později byla velmi plachá a přecitlivělá na vše, co se kolem ní dělo. Citlivě reagovala na světlo i na zvuky. Trpěla neustále záněty oušek.

Já ve svém pocitu, že nejsem dost dobrá a na mateřské vlastně nepřispívám k ekonomickému růstu naší rodiny, jsem začala pracovat. Děti jsme každý den vozili na hlídání k mojí mamince. Později začaly chodit do školky. Tím nastal kolotoč neustálého marodění. 

V manželství byly neshody a nesoulad. To vše naše malé děti cítily a zrcadlily v nemocech a emocích. Mladší dcerku trápily neustálé záněty uší a pak pneumokok zapříčinil ztrátu většiny sluchu, u druhé dcerky se po odstranění nosní mandle v celkové narkóze projevila těžká forma arytmie srdíčka. O ekzémech, alergii, věčných rýmách ani nemluvím.

Tenkrát jsem znala jen klasické metody a dala jsem lékařům důvěru, což vedlo k tomu, že mé děti byly téměř otrávené množstvím podávaných léků. Když mladší dcera začala po lécích  zvracet, došlo mi to!!!

Zastavila jsem se a řekla si, že takhle to už nechci, že toto nemůžu dopustit, přece musí existovat jiné řešení, v zoufalství jsem zakřičela – Pane Bože, proč se nám to děje?! 

První změny

Úplně vysílená jsem už jen brečela... Nakonec jsem našla sílu a vzchopila se, všechny léky jsem odhodlaně vyhodila do koše, rozhodla jsem se dětem už nedat vůbec nic! Uvědomila jsem si v této situaci, že pro mě není  nic horšího, než vidět své malé děti, jak jsou nemocné a utrápené.

Já v té době nevnímala svoje srdce, natož intuici nebo láskyplné vedení.

Neznala jsem všechny provázanosti a zákonitosti, které ovlivňují naši duši a zdraví. Dnes už vím, že naše děti jsou ty moudré bytosti, které mě donutily otevřít oči, obětovaly se ve své nevinnosti, než jsem došla k pochopení, že to není správné, že musím něco změnit, aby byly šťastné a zdravé.

Začala jsem hledat cestu ke změně, k tomu mi v začátku nejvíce pomáhal internet a časopisy s duchovní tématikou. Moje spásná myšlenka, že v lékárně už neutratím ani korunu, mě přivedla k alternativní medicíně - metodě MUDr. Jonáše a jiným úžasným změnám. Prvním krokem byla změna stravy a pití čisté vody. Hluchota, alergie a ekzémy se vytratily a náš život se naplňoval štěstím. To byl jen začátek, ale silný počin!

Jakmile v sobě něco najdeš – tu touhu, že takhle nechceš žít, najednou ti všechno začne jít jako po másle, jen začít naslouchat. Ve chvíli vědomé nepohody se ti dveře začnou otvírat. 

Nové základy, nový život

Prošla jsem si dlouhé roky osobního rozvoje pod vedením Mistrů ve svém oboru. 

  • Došlo k čištění traumat, bloků,
  • zbavení se chybných představ a vzorců,
  • nezdravých pout a špatných vztahů
  • a mocných zátěží celých našich rodových linií.  

Jinak řečeno, postavila jsem si nové a zdravé základy a vyladila jsem své nitro. To vše bylo jako úklid, ale vzešel z toho květ, který se chtěl dál rozvíjet. Podstoupila jsem další a další terapie, díky kterým ke mně přišlo mnoho darů a zkušeností.

Největším darem však byl příchod naší třetí dcerky. Díky tomu jsem mohla spolu s manželem a dětmi zažít v novém nastavení ten ZÁZRAK, jakým je narození dítěte, mateřství a vše, co k tomu patří. Všechny moje životní lekce jsou mými zkušenostmi, které mi dávají možnosti pomáhat a být inspirací ostatním...

Před 19 lety jsme se potkali a do dnes jsme spolu. Překonali jsme mnoho náročných situací, ale zvládli jsme to. Nakonec jdeme bok po boku cestou produchovnění našeho vztahu už spoustu let. Stojí to za to. Protože posvátné partnerství je základní kámen rodiny a dál celé společnosti. I když neustále procházíme mnohé bolestivé okamžiky, teď už většinou spojené s výchovou našich dcer, vše ve vzájemné podpoře vždy nějak zvládneme.

DNES

Můj život je teď postavený na nových a pevných základech, naplněný láskou ve všech jejích podobách. Ve svém klidu, přijetí a pochopení, žiju život spokojené ženy, láskyplné maminky třech slečen v naplněném manželství. Cítím se skvěle, přijatá a milovaná.

Beze strachů, stresů a touhy zavděčit se všem, jsem ukotvena ve svém životě pevně, nohama na zemi a klidně, hlavou v oblacích. Přijala jsem s láskou a radostí svou roli dcery, ženy a matky, s vyléčenou duší žiju šťastně každý den. Mám jasno ve svých hodnotách, poznala jsem priority, mé hranice mě chrání a vědomě si tvořím svůj svět.

Jsem klidná a s vděčností přijímám všechny dny se vším, co přináší. I když někdy růžová barva příjme odstín šedi, nezoufám si, protože vím, že vše se dá řešit nebo pochopit, že vše má svůj důvod, vyšší smysl a se vším si už poradím. Vnímám sílu mého nitra a své intuici plně naslouchám, ego a rozum, už dávno není můj pán.

S nadšením všechno tohle láskyplně předávám všem, kdo potřebuje pomoc, radu a uzdravení. Moje práce je mou vášní a co mě netěší, to nedělám...

V lásce, radosti a odhodlání jsem našla své poslání pomáhat všem ženám, které mě osloví, na jejich cestě k poznání a uzdravení. Žena je totiž budoucnost, máme ohromnou sílu a moc…

 

Když vyladíme svoje nastavení, staneme se spokojenými, láskyplnými bytostmi, vyzáříme to ven, a tím dokážeme změnit své okolí, vztahy a hlavně vychovat zdravé, šťastné a zodpovědné děti….. a tím… kdo ví…, zlepšíme celý náš svět :-).

 

Vše, co dělám, dělám s láskou, zdravým nadšením, bezpečně s respektem a úctou, pod taktovkou vyšší moudrosti.

S čím vám mohu pomoci

Publikace

Napsala jsem pro vás e-knihy,  díky kterým objevíte vlivy a situace, které formují vaše nastavení, vzorce myšlení a chování a které celkově ovlivňují váš celý život, vaše vztahy, úspěchy či neúspěchy.

A ukáži vám, jak je změnit a postavit nové a pevné základy pro spokojený, stabilní život v hojnosti a zdraví.

Rodičovská nebo individuální terapie

Terapie, které umožňují cílené řešení všech vašich aktuálních i vleklých potřeb, potíží a situací. 

Řešení konkrétních problémů (osobních, partnerských, rodinných, dětí apod.).

Společná setkání žen - ženské kruhy

Pořádám unikátní workshopy pro ženy - cyklus probuzení ženské síly.

Jedná se o ucelený systém, kde si postavíte své nové a zdravé základy, projdete celou škálou cvičení a vědomých změn, osvojíte si nádhernou bílou magii pro každý den, stane se z vás sebe-vědomá žena proto, abyste se vědomě mohla stát bohyní.