MOTIVACE

Jednoho dne (asi před dvěma lety) se v mém životě něco událo…, začala jsem přemýšlet o tom, že napíšu knihu, ještě jsem netušila, o čem, jaká bude, co v ní mohu lidem předat. Ale cítila jsem silnou touhu to udělat. Nikdy před tím jsem nic takového nedělala, nemám žádnou zkušenost s psaním. Ale nechala jsem to být, řekla jsem si, že jestli to má jednou být, tak to bude.

A ono to přišlo :-).

V prosinci, roku 2017, jsem si začala uvědomovat, že bych moc ráda oslovila více lidí, že bych se ráda podílela na nějaké osvětě a toužila jsem říct více lidem, že můžou žít hezký život. Přemýšlela jsem jak… Přišlo mi, že musím mít nové webové stránky, že to je kanál, jak oslovit více lidí. Možná se teď někdo zasměje, ale já si to opravdu myslela. Jsem trošku nepolíbená dnešním on-line marketingem :-), takže mě určitě nenapadl ani Instagram ani Facebook a jiné možnosti.

Rozhodla jsem se tedy pro stránky a „jakoby náhoda“ mi jednoho dne přihrála před oči nabídku on-line kurzu, kde mě naučí si udělat svoje vlastní a krásné webové stránky. No já byla šťastná, okamžitě jsem se přihlásila a kurz si zaplatila. Začala jsem procházet jednotlivé lekce, plnila úkoly a ejhle, jeden úkol byl, že máme začít přemýšlet nad tématem třeba knihy – ebooku.

A BYLO TO TADY. ZAČALA JSEM VÁŽNĚ PŘEMÝŠLET, ŽE HO NAPÍŠU :-).

Vůbec jsem netušila jak to mám udělat. Jak bude vypadat, cítila jsem obavu, že to vážně nedám vůbec dohromady, ale v myšlenkách jsem to stále měla, před usnutím, při probuzení, při vaření…, tak to bylo silné téma pro moji mysl.

Jediné, co jsem si uvědomila, byla vzpomínka na dobu školních let, že mě vždy bavil sloh 🙂 a z toho jsem se rozhodla čerpat. Možná trochu málo na tu odvážnou myšlenku, že bych mohla zpracovat své zkušenosti do podoby knihy, jakéhosi průvodce, který dokáže lidi inspirovat a vést na jejich cestě k poznání a osobního rozvoje. NA CESTĚ K JEJICH „NEBI NA ZEMI“.

Nebudu popisovat vše, co jsem musela překonat a čím vším jsem ještě musela projít, než jsem se rozhodla vytvořit mé dílo, na to by mi nestačila možná ani kapacita paměti mého notebooku. Důležité je, že na tom všem intenzivně pracuji a sama se moc těším na to, až dílo spatří světlo světa.

Samozřejmě, že jsem strávila spoustu času v myšlenkách a přemítání nad tím, co a jak, na jaké téma a jak to bude vypadat, jak mohu předat své zkušenosti a umožnit tak každému, bez rozdílu, objevit ve svém životě pravdu, svoji podstatu a začít žít šťastný a spokojený život.

Jednou v noci 2. února 2018 tomu nebylo jinak. Tenkrát mi „proběhla hlavou“ následující slova.

 

JE, JEN JEDNA CESTA,

JE, JEN JEDEN CÍL,

JE, JEN JEDNO POUTO,

JE, JEN JEDEN MÍR.

JÁ A BŮH

Nejprve mě zalil příval neskutečné energie, celé tělo mě lehce brnělo a podél páteře probíhaly proudy energetických pulsů, které mě zalévaly nádherným pocitem. Nejprve jsem si nebyla schopná uvědomit, co mi ta slova říkají, ale zněla jako hudba z jiných sfér. Byla to nádhera.

Tenkrát jsem se  rozhodla vstát z postele a ta slova, která mi v hlavě zněla stále do kola, jako zaseknutá deska, napsat na papír nebo do počítače, abych je nezapomněla. Napsala jsem je a četla je stále dokola, pak jsem teprve pochopila hloubku tohoto verše, která se mnou rezonovala na všech úrovních mého těla, mysli i duše.

Tenkrát jsem pochopila, že můžeme ve svých životech změnit naprosto všechno, že se můžeme vrátit ke štěstí, lásce, radosti, že můžeme změnit sebe, abychom mohli žít lepší život v lepším světě. Cítila jsem, že potřebuji svoji pozornost obrátit k odkazu Velkého člověka v naší historii, že potřebuji pochopit celý odkaz jeho díla, které zde na Zemi, jako člověk započal.

Najednou jsem cítila, že potřebuji něco napsat, že cítím velkou touhu napsat první řádky do mé knihy, která zatím existovala jen v myšlence, která zněla, „jednou napíšu knihu“ a to bylo vše :-). Rozložila jsem všechny své prsty na klávesnici, přesně tak, jak sem se to před pětadvaceti lety naučila na obchodní akademii a začala jsem psát vše, co mi procházelo hlavou. Ten proud myšlenek šel ze dvou směrů, z mého srdce a z míst někde nad mojí hlavou, následně se spojil v jeden a procházel v podobě myšlenek, které jsem zapisovala neuvěřitelnou rychlostí, bez přestávky, bez jakéhokoliv přemýšlení nad obsahem či formou.

Vznikl pro mě nádherný text, který je již v tuto chvíli součástí úvodu mé elektronické knihy, která vzniká, jako praktický průvodce pro každou ženu, která touží udělat ve svém životě změnu :-). Kniha nese název PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY aneb 10 KROKŮ K VYLADĚNÍ A ZDRAVÝM ZÁKLADŮM, UŠITÝCH NA MÍRU DNEŠNÍ DOBY. Je to velmi hodnotný průvodce uceleným procesem ladění a uzdravování vašeho nitra, poskytne vám možnost se bezpečně posunout na vaši cestě osobního a duchovního rozvoje, stavět svůj reálný svět na pevných základech. Veškeré informace k ebooku najdete brzy na mých stránkách zde. Stáhnout si ji můžete v blízké budoucnosti, prozatím vám doporučím přečíst si ebook, který je pro vás nachystán zde zdarma ke stažení.

Rozhodla jsem se, že svoji elektronickou knihu poprvé „pustím do světa“ a nabídnu k prodeji v den svých narozenin, ale to se mi nepodařilo, dovolila jsem si užívat dovolené a také jsem odjela na úžasný TRANSFORMAČNÍ PBYT V PŘÍRODĚ o kterém vám velmi brzy napíšu článek. Takže vše v klidu dokončím a koncem léta se na ebook můžete těšit.

Teď bych se ráda podělila o výše zmiňovaný text, který je pro mě velkou motivací, dává smysl mé cestě a mému poslání a hlavně MOTIVUJE KAŽDOU Z VÁS, MILÉ ŽENY, UDĚLAT TY DŮLEŽITÉ ZMĚNY. Věřím, že pochopíte smysl, že získáte odhodlání a že se budete těšit na výsledky, tak jako já…

Citace z úvodu ebooku PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY aneb 10 KROKŮ K VYLADĚNÍ A ZDRAVÝM ZÁKLADŮM UŠITÝCH NA MÍRU DNEŠNÍ DOBY. Poselství přijato 2.2.2018 v 5.15 ráno.

Toto dílo, tato kniha, je věnována BOHU a zároveň je toto dílo a tato kniha věnována ŽENÁM.

Toto dílo by nevzniklo, nebýt Boha všude kolem nás, tak jak ho můžeme cítit a vnímat. Všímejte si, “hele náhoda”, zas a zas…

Ne, ne, NÁHODY nejsou a vy už to víte! To jen naše srdce s duší touží po něčem jiném v tomto světě. Už jste pochopili, že musí být něco jinak, už vysíláte svoji mysl do vesmíru a on je vaším průvodcem.

Duše všech lidí to vědí, každý z nás je veden životem, každý po svém a stylem jeho vlastním, každý podle svých hodnot.

Jedno je však jisté….

Potřebujeme, jako celek něco…, potřebujeme, jako lidstvo něco…, abychom přežili, abychom se uzdravili, abychom pochopili, abychom…, abychom…, abychom…

Většina z nás a možná všichni, máme někdy myšlenky, které se dotýkají budoucnosti, zejména při pohledu na naše děti, ano, ony jsou naší budoucností, to ony tady zůstanou, když my odejdeme k Pánu, to ony tady budou žít a budou plni plánů. I ony budou děti mít a budou řešit stíny, ale řešením není mít jenom velké splíny.

Když ruku k dílu nedáme, nic z toho, co máme nezachráníme a přitom je to velmi jednoduché. Pojďte se mnou do školy! Budeme řešit úkoly, každý zkoušku uděláme a vysvědčení dostaneme. Ty plody práce naší, právě Bohu odevzdáme, on, ve své lásce a moci je znásobí pro lidstvo samé. Ano, my jsme tady všichni proto, abychom pochopili právě toto:

Všichni staré duše jsme, proto jsme se narodili, abychom tu uklidili. Pojďme parto! Pojďme hned! Uklidíme tento nádherný svět! Všichni můžeme, všichni po svém, každý svým dílem přispěje a to, co se potom uděje, nás nesmírně obohatí.

Nebojte se moji milí, nechci abyste uklidili celou planetu, to není v naší moci, jen tak, bez pomoci, ale již v moudré Bibli je psáno, že o nás bude postaráno…

Není to však možné, bez našeho přičinění. Každý jednotlivý člověk, každý z vás, kdo teď čtete tyto řádky má velkou moc, velkou!

Ale stačí, když uklidíte v sobě. Ukliďte si v sobě samém, vše co je potřeba. Pak, vaše vnitřní čistota ozáří i robota 🙂 Přestaňme se bát, přestaňme zprávy sledovat, to ony nám teď nejvíc škodí, dostávají nás do nepohody. Myšlenka nejsilnější nástroj jest, všimněte si, co necháváme kvést. Je to strach, obava i nenávist, co, pak mají andělé, od nás číst? Jak, pak vesmír světu dává, když se k němu jen svinstvo dostává?

Ale na druhou stranu už mnoho lidí vědomě myšlenkou tvoří, jsou si vědomi své síly a moci svého vědomí. Vědí, že každá myšlenka je všech darů milenka. Za každou prosbu naší a ke každé myšlence, andělé pak dárek připraví, ať má taky milence…

VNÍMÁŠ TO POSLÁNÍ, MILÁ ŽENO? JDEME DO TOHO? PRO TEBE, PRO NÁS, PRO…?

S láskou Blanka

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku