Můj příběh

Jsem podporou pro ženy a matky, probouzím radost, lásku a ruším zmatky. Předávám zkušenosti i potřebné rady, dáte si život krásně dohromady. Mojí vášní je naslouchat vaším příběhům a uzdravit vám duši. Mám dar empatie a léčivého slova, vím, co ženám “sluší".

Společně postavíme nové a zdravé základy pro vaši svobodu, radost, zdraví a báječné vztahy.

 

Můj život je teď postavený na nových a pevných základech, naplněný láskou ve všech jejích podobách. Ve svém klidu, přijetí a pochopení, žiju život spokojené ženy, láskyplné maminky třech slečen v naplněném manželství. Cítím se skvěle, přijatá a milovaná.

Beze strachů, stresů a touhy zavděčit se všem, jsem ukotvena ve svém životě pevně, nohama na zemi a klidně, hlavou v oblacích. Přijala jsem s láskou a radostí svou roli dcery, ženy a matky, s vyléčenou duší žiju šťastně každý den. Mám jasno ve svých hodnotách, poznala jsem priority, mé hranice mě chrání a vědomě si tvořím svůj svět.

Jsem klidná a s vděčností přijímám všechny dny se vším, co přináší. I když někdy růžová barva příjme odstín šedi, nezoufám si, protože vím, že vše se dá řešit nebo pochopit, že vše má svůj důvod, vyšší smysl a se vším si už poradím. Vnímám sílu mého nitra a své intuici plně naslouchám, ego a rozum, už dávno není můj pán.

S nadšením všechno tohle láskyplně předávám všem, kdo potřebuje pomoc, radu a uzdravení. Moje práce je mou vášní a co mě netěší, to nedělám...

 

Jak to bylo dřív...

Ještě nedávno, před pár lety, jsem žila život plný strachů a nervozity, byl to zkrátka tobogán. Byla jsem svázaná všemi benefity moderní doby, mé pochroumané priority mě vedly špatnou cestou. Vztahy nebyly nejlepší, měla jsem pocity viny, pocity, že jsem na obtíž, byla jsem přesvědčená, že nejsem dost dobrá, necítila jsem žádný soucit ani uznání od mého okolí. Celkově mě provázela nespokojenost a zjistila jsem, že už nejsem schopná cítit radost. Pocit samoty a beznaděje střídal nepřijetí a nepochopení.

V tomto zmatku jsem se snažila být dobrou matkou, která toužila vychovávat dobře svoje děti, ale jak?, v tomhle nastavení....

Narodila se nám první dcerka, která první rok života jen proplakala a téměř nespala. Vůbec jsem netušila, jak jí mohu pomoci, nic, co jsem zkusila nepřineslo úlevu. Má psychika to nezvládala, žádný spánek, totální vyčerpání, to vše vedlo k pocitům zoufalství. 21 měsíců na to, se nám narodila naše druhá dcera, byla klidná, tichá, krásně spala, však později byla velmi plachá a přecitlivělá na vše, co se kolem ní dělo. Citlivě reagovala na světlo i na zvuky. 

Já ve svém pocitu, že nejsem dost dobrá a na mateřské vlastně nepřispívám k ekonomickému růstu naší rodiny, jsem začala pracovat, děti jsme každý den vozili na hlídání k mojí mamince. Později začaly chodit do školky. Tím nastal kolotoč neustálého marodění. 

V manželství byly neshody a nesoulad. To vše naše malé děti cítily a zrcadlily v nemocech a emocích. Mladší dcerku trápily neustálé záněty uší a pak pneumokok zapříčinil ztrátu většiny sluchu, u druhé dcerky se po odstranění nosní mandle v celkové narkóze projevila těžká forma arytmie srdíčka. O ekzémech, alergii, věčných rýmách ani nemluvím.

Tenkrát jsem znala jen klasické metody a dala jsem lékařům důvěru, což vedlo k tomu, že mé děti byly téměř otrávené množstvím podávaných léků. Když mladší dcera začala po lécích  zvracet, došlo mi to!!! Zastavila jsem se a řekla si, že takhle to už nechci, že toto nemůžu dopustit, přece musí existovat jiné řešení, v zoufalství jsem zakřičela – Pane Bože, proč se nám to děje?! 

Uvědomila jsem si....

Úplně vysílená jsem už jen brečela... Nakonec jsem našla sílu a vzchopila se, všechny léky jsem odhodlaně vyhodila do koše, rozhodla jsem se dětem už nedat vůbec nic! Uvědomila jsem si v této situaci, že pro mě není  nic horšího, než vidět své malé děti, jak jsou nemocné a utrápené.

Já v té době nevnímala svoje srdce, natož intuici nebo láskyplné vedení.

Neznala jsem všechny provázanosti a zákonitosti, které ovlivňují naši duši a zdraví. Dnes už vím, že naše děti jsou ty moudré bytosti, které mě donutily otevřít oči, obětovaly se ve své nevinnosti, než jsem došla k pochopení, že to není správné, že musím něco změnit, aby byly šťastné a zdravé.

Začala jsem hledat cestu ke změně, k tomu mi nejvíce pomáhal internet a časopisy s duchovní tématikou. Moje spásná myšlenka, že v lékárně už neutratím ani korunu, mě přivedla k alternativní medicíně - metodě MUDr. Jonáše a jiným úžasným změnám. Prvním krokem byla změnila stravy a pití čisté vody. Hluchota, alergie a ekzémy se vytratily a náš život se naplňoval štěstím. To byl jen začátek, ale silný počin!

Jakmile v sobě něco najdeš – tu touhu, že takhle nechceš žít, najednou ti všechno začne jít jako po másle, jen začít naslouchat. Ve chvíli vědomé nepohody se ti dveře začnou otvírat. 

Moje cesta....

Prošla jsem si dlouhé roky osobního rozvoje pod vedením Mistrů ve svém oboru. Došlo k čištění traumat, bloků, zbavení se chybných představ a vzorců, nezdravých pout a špatných vztahů a mocných zátěží celých našich rodových linií.  

Jinak řečeno, postavila jsem si nové a zdravé základy a vyladila jsem své nitro. To vše bylo jako úklid, ale vzešel z toho květ, který se chtěl dál rozvíjet. Podstoupila jsem další a další terapie, díky kterým ke mně přišlo mnoho darů a zkušeností. Největším darem však byl příchod naší třetí dcerky. Díky tomu jsem mohla spolu s manželem a dětmi zažít v novém nastavení ten ZÁZRAK, jakým je narození dítěte, mateřství a vše, co k tomu patří. Všechny moje životní lekce jsou mými zkušenostmi, které mi dávají možnosti pomáhat a být inspirací ostatním...

V lásce, radosti a odhodlání jsem našla své poslání pomáhat všem ženám, které mě osloví, na jejich cestě k poznání a uzdravení. Žena je totiž budoucnost, máme ohromnou sílu a moc…

Když vyladíme svoje nastavení, staneme se spokojenými, láskyplnými bytostmi, vyzáříme to ven, a tím dokážeme změnit své okolí, vztahy a hlavně vychovat zdravé, šťastné a zodpovědné děti….. a tím… kdo ví…, zlepšíme celý náš svět :-).