Nikdy není pozdě…

Blíží se další silná exploze mocných energií.

Prošli jsme, v posledních letech, mnoha mocnými okamžiky v historii naší Země, které byly posíleny mocnými pozicemi planet, vibrační podporou magických čísel a dat a obrovskou podporou, dalo by se říci až dopingem, nových energií, které přicházejí z otevřených portálů, kdy nám hučelo v hlavách a bylo nám všem jasné, že se nám přepisuje celý software, proto abychom byli připraveni na přechod planety a celé společnosti do nových vibrací. Po magických úplňcích či zatměních, nás čeká další magické a mocné datum, které připadá na den 8.8.2018, osmičky posílí stav, kdy bychom si mohli jednoduše říci, že DÍLO JE DOKONÁNO.

Ano, pro nás, co jsme nastoupili před lety na svoji osobní cestu změn a transformace, nejen za účelem vlastního růstu, ale za účelem stát se majákem a bezpečným přístavem pro ostatní, stát se průvodcem a světlonošem pro hledající. Pro nás, co jsme neúnavně šlapali cestu dál, až za obzor všech institutů a skupin a došli jsme k hlubokému poznání a čistému přijetí Pravdy ve své „samotě a ryzí individualitě“. My zde ukotvujeme vše nové, čeho se nám od vesmíru dostává, děláme to s láskou a odhodláním, mnohdy se vydáváme do neznáma, vynakládáme obrovské úsilí a mnoho energie, abychom mohli pomáhat a vést další a další lidi, kteří cítí, že jsou vedeni k probuzení.

Osobně musím říci, že vše, čím jsem si prošla, stálo za to! Stojí mi to za to, když vidím, kolika lidem jsem pomohla a mohu pomoci najít pravdu a dojít k naplnění, kolik lidí mi píše, telefonuje a sdílí se mnou své malé i velké úspěchy, radosti. Nebo kolik lidí se na mě stále s důvěrou obrací v situacích, které potřebují ještě uzdravit nebo jen pochopit. Děkuji za to, že mohu být součástí… Velmi mě to naplňuje. Všem posílám touto cestou poděkování, za to jaký jste, jste všichni fakt skvělý :-).

Soukolí transformačních změn je v plném proudu, víme, že vše začalo intenzivněji už v roce 2012 onoho magického data 12.12., na které bylo předpovídáno mnoho verzí konců světa. Pamatuji si na ty informace a velmi živě si také pamatuji, že jsem měla v hlavě pěkný guláš :-). Ale tenkrát jsem si v duchu říkala, že chci projít svojí vlastní transformací, abych se zachránila a zachránila ostatní. Moc jsem tomu všemu nerozuměla a toto své prohlášení jsem učinila na základě nějakého článku, který jsem spolu s desítkami jiných, na podobná témata, v té době četla, tak jsem to cítila.

Asi to bylo to nejlepší, co jsem tenkrát mohla ve své hlavě v tu dobu „vyloudit“. 🙂 Protože se rozjela neskutečná jízda, která mě provezla horskou dráhou nejhlubších změn, uzdravování a pochopení. Páni, byla to vážně jízda plná slz, bolesti, ale také euforie a radosti. Jsem vděčná, že jsem naskočila do toho vláčku a nechala se vést. Když jsem se setkala se svojí duší, pochopila jsem, že to bylo vše správně, protože plán mé duše je v souladu s tím, co dělám. S tím, že jsem průvodkyní každé ženy, co touží udělat ve svém životě zdravé změny :-). Ale pracuji i s muži, když o to opravdu stojí. Mám mezi klienty i opravdu skvělé chlapy a před nimi vážně „klobouk dolů“.

Často se teď dočítám v různých článcích nebo doslýchám v mnoha rozhovorech, že v tuto chvíli je vše obrovsky rychlé, že se naše Země a její energie nachází ve fázi, kdy se odděluje zrno od plev a ten, kdo nestihl naskočit, to už nejspíš nezvládne. Působí to ně mě příliš dogmaticky, (je to opravdu jen můj pocit, že to je někdy trošku přísnější a já jsem nastavená jinak), i když si jsem vědoma toho, že na každém šprochu je pravdy trochu!!! Pravdou je, že se vše opravdu urychluje a tlak je obrovský, to asi cítíme všichni. Uvolňuje se mnoho bolesti ze všech směrů, tyto energie se zde mísí a ovlivňují každého člověka. Zde opravdu záleží na individuálním nastavení a na úrovni vědomí, každého z nás. Někdo to prožívá, jako velmi náročné období plné únavy, někdo žije ve strachu, u někoho dochází k fyzickým problémům a někoho se to už moc nedotýká ve smyslu prožívání dramatických okamžiků, protože už došel do fáze „VĚDOMÉHO BYTÍ“. Rozdíly jsou, ale neznamená to v mých očích, že jsou karty rozdané.

Jak to vnímám já? Myslím si, že není nikdy pozdě! A taky si myslím, že i když je Vesmír nekompromisní, přesto je plný dokonalé lásky, takže jsem přesvědčená, že jakmile se najde někdo, kdo přeci jen pochopí, že chce něco ve svém životě změnit a vymanit se z neustálých dramat, pak dostane dokonalou šanci, získá skvělé podmínky ke své dokonalé proměně.

Záleží na síle vaší vůle, vaší myšlenky a na síle vašeho rozhodnutí a odhodlání.  Toto jsou atributy, které vesmír vnímá, jako nejmocnější nástroj, na základě kterého začne utvářet dokonalé podmínky pro toto vaše rozhodnutí.

A ještě navíc s obrovským bonusem. V této době dochází poměrně rychle k transformaci. Protože takový člověk, který učiní toto rozhodnutí, má už k dispozici celou nádhernou sít VĚDOMÝCH LIDÍ, PRŮVODCŮ, SVĚTLONOŠŮ A POZEMSKÝCH ANDĚLŮ, kteří svoji cestu šlapali mnoho let před ním a mají tolik zkušeností, že je mohou teď s láskou předávat a mohou tak umožnit těmto „opozdilcům“ mnohem rychlejší průchod jejich osobním a duchovním růstem. Přičemž, ale stále platí nekompromisní pravidlo, že vše si musíte odpracovat sami, nikdo z nás Průvodců, to za vás neudělá. My vám podáváme pomocnou ruku a můžeme vám celý váš osobní proces urychlit, protože můžeme předat své bohatství – naše osobní zkušenosti, to je naše poslání i dar zároveň.

Proto se nebojte a naskočte bez omezení a beze strachu, pokud to tak cítíte a pokud vnímáte, že jste k tomu vedeni 🙂 Bude to určitě pořádná jízda, ale po čase se ohlédnete a budete za to vděční…

Přeji vám, abyste si našli svého PRŮVODCE, který vám ukáže cestu k vašemu „NEBI NA ZEMI“ 🙂

S láskou Blanka

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku