Otevřený dopis pro NEBE NA ZEMI

Sdílím s Vámi dopis, který je vlastně vyjádřením mé cesty a mého prožitku z TERAPIE V PŘÍRODĚ. Slibovala jsem vám to :-).
Krásný den ti přeji Renatko.
Je to už pár týdnů, co jsem od tebe odjela, proto si právě teď sedám a píšu ti se zdravým odstupem vše, co stojí za sdílení.
Ráda bych začala od začátku. Je to už pár let, co jsem vědomě nastoupila na cestu, která mě vedla všemi zákoutími mé duše, mé mysli i mého těla proto, abych se stala opravdovou, vědomou, svobodnou bytostí, která drží pevně svůj život ve svých rukách. Práce to byla neustálá, někdy velmi náročná a často jsem si procházela velmi bolestnými obdobími. Mnoho jsem ztratila, ale mnoho jsem získala. Díky tomu všemu se cítím být teď a tady, sama za sebe a spokojená, jsem propojená se svým úžasným vedením, intuicí, je jedno jak to nazvu.
A právě díky tomuto dokonalému kompasu jsem našla Tebe. Vyprávěla jsem ti, jak to vlastně bylo. Jednou v květnu jsem uklízela, vysávala a najednou mě několikrát v hlavě zazněla myšlenka – spíš dvě slova…. „INFORMACE ODJINUD“, nejprve jsem nechala ta slova odplout, ale najednou jsem zpozorněla, došlo mi, že mi to zní jako nějaké webovky :-), vůbec jsem nezaváhala, odložila vysavač a šla otevřít notebook, ta slova jsem napsala a hele – „NÁHODA“ objevily se před očima tvoje webovky. Tak jsem ještě s humorem řekla v duchu, tak co mi chcete ukázat nebo říct??? Měla jsem čas, byla doma sama. Začetla jsem se do některých pasáží a dočetla se, že plánuješ ukončení těchto stránek a že budeš pokračovat na nových, kde popisuješ detailně své poznání, svou nabídku pobytu – terapie v přírodě. Bez zaváhání jsem překlikla na nové stránky a pročetla vše o této zajímavé terapii.
V průběhu čtení jsem pocítila silný příval energie a od hlavy k patě mě příjemně a silně mrazilo po celém těle, dnes už vím, že je to pro mě takový vzkaz, ujištění, že „to je ono, že to je správně“ nebo že „to se mnou souzní“. Pročetla jsem vše potřebné a bez rozmyslu, zcela automaticky jsem ti napsala a přihlásila se na tento pobyt k tobě, do malebného domku, který je magickým místem zde na Zemi.
Mohu potvrdit, že od okamžiku, kdy jsme se spolu domluvily na termínu, jsem procházela přirozeným procesem jakýchsi příprav, dočišťování a uvědomování si dalších potřebných témat mého života. Naštěstí jsem vším už procházela vědomě a v hlubokém odevzdání se těmto dokonalým přípravám na transformační pobyt.
Velmi hluboce jsem cítila a uvědomila jsem si, že za tebou jedu právě proto, abych dovršila svoji cestu, abych získala své osobní mistroství, abych naprosto obyčejně zažila „neobyčejné“, abych splynula se sebou a se vším, co mě utváří a se vším, co kolem mě prostě je!
Přijížděla jsem k tobě bez očekávání, bez představ i bez všeho, co by mohlo jakkoliv utvářet nějaké domněnky.  Přijela jsem jen JÁ, bez ničeho, co by mi zasahovalo do celého společného setkání a do celého procesu. Přijela jsem JÁ, OBYČEJNÁ, spokojená a klidná. Od prvního okamžiku jsem však byla nadšená z krásné zahrady, z krásného domku, z krásného místa, Z TEBE, z tvého muže i z vašeho milého pejska. Radovala jsem se z toho, že jsem u vás, že jsem si dovolila odjet od rodiny(kterou miluji) a BÝT u vás.
Od prvního okamžiku, kdy jsem vystoupila, zavřela dveře auta, jsem pocítila obrovskou sílu energetického místa, kde žiješ. Najednou jsem měla pocit, že mám odpojené smysly, přivítali jsem se, ubytovala jsem se, najedla se a pak už jsem se odevzdala tomu proudu, který mě láskyplně vzal do svých rukou.
Vím, že si vše prožívala se mnou. Každý, kdo k tobě přijede zažije něco jiného, osobního, něco, co odpovídá právě JEMU. Je dokonalé se tomu procesu zcela odevzdat, protože my nikdy nemůžeme „vymyslet“ to, čeho se nám dostává, to, co nám vesmír přichystá a to, co se s námi bude dít. Neustále říkám, že Vesmír je moudřejší, on ví nejlépe, co je pro nás v danou chvíli to nejlepší. Proto nehodnotím, neposuzuji ani nepředjímám.
Celý proces byl pro mě dokonalý, naprosto chronologický a procházel celou dobu mým vědomím. Prožila jsem si u tebe „SVÉ NEBE NA ZEMI“ ve všech možných podobách :-).
Získala jsem toho tolik, že jsem od tebe odjela opravdu „bohatá“ jak o požehnání, tak i o příjemný pocit, že mám skvělou dušičku mezi svými přáteli, se kterou se můžeme vzájemně podporovat a doplňovat. Dalším bohatstvím, kterého se mi dostalo je zkušenost, mé osobní prožitky, kdy jsem prožívala intenzivní fyzické prožitky těla, v podobě hučení v hlavě a uších- připadala jsem si jako transformátor vysokého napětí :-), bolesti hlavy, velmi prožitkové a transformační sny. Láskyplné, i když bolestivé, léčení  ženství na nejhlubších úrovních kolektivního vědomí všech žen a po těchto prvních hluboce očistných dnech přišly proudy poznání, pochopení a inspirace. Byla jsem obdarována vhledy – informacemi, které jsou neuvěřitelně cenné. Týkají se samotné podstaty bytí člověka tady na Zemi, došla jsem k poznání a pochopení, jak nás Bůh stvořil, jako opravdu dokonalé bytosti, které mají vše, co potřebují. Pochopila jsem, že jakmile se tyto informace budou šířit ke všem lidem a jakmile je tito lidé pochopí a přijmou je za své, pak se zhroutí umělý systém umělého světa a nastolí se skutečné a dokonalé bytí pro všechny lidi. Je to teď v mých očích jednoduché a přitom ohromně složité, jak to mám uchopit, jak s tím pracovat a jak to rozšířit mezi všechny??? Nechám se vést. Už jsem tu hlubokou pravdu napsala naprosto obyčejně na mé webové stránky, zcela jednoduše jsem to zakomponovala do textu a věřím, že KDO CHCE VIDĚT, VIDÍ A KDO CHCE SLYŠET, SLYŠÍ. KDO UMÍ ČÍST MEZI ŘÁDKY, TEN JE MISTREM.
A kdo ví, třeba budu vedena k větší osvětě a Boží prozřetelnost mi otevře ty správné dveře :-)
Miluji svět a miluji život. Děkuji Ti Renatko Xanté za to, že právě ty jsi drahokamem mého náhrdelníku osobních zkušeností a poznání, který jsem navlékala na mé osobní cestě k sobě samotné a k jednotě.
S láskou Blanka Erien

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku