POZNÁNÍ

Došla jsem k poznání a potřebuji se s vámi o to podělit.

V dnešním chaotickém světě je velmi těžké obstát, zachovat si veškerá ideální nastavení, být sám sebou a vnímat se jako svobodná bytost, která se může rozhodovat podle svých pocitů a vnitřních přesvědčení, která může a dokáže vyjadřovat svoji VNITŘNÍ PRAVDU.

V dnešní době je těžké vymanit se z osidel manipulací, bolestí, těžkých životních zkoušek a všeobecně řečeno z problémů a starostí, které nemají řešení ani konce, hluboce nás zasahují a dostávají nás do obrovských emocionálních propadů. Je dokonce velmi těžké orientovat se mezi různými směry a názory, protože každý má své zkušenosti a svoji pravdu.

Ale já říkám, že je řešení a je tu pro každého. I pro mě :-).

Toto řešení se mi otevřelo v momentu, kdy ke mě přišla slova, která jsem již sdílela v předešlém článku s názvem „MOTIVACE“.

Velmi mě ta slova zasáhla, nutila mě přemýšlet a stal se v mých očích zázrak, jsem přesvědčená, že jsem pochopila…

Ta slova ke mě přišla ve verši, který se mi zaryl do hlavy takovým způsobem, že nikdy nezmizí, nikdy nemohu zapomenout a nejen to, zaryla se mi s tou nejhlubší láskou do mého srdce a vůbec se za to nestydím a vůbec se nebojím, když to otevřeně říkám. Ta slova vám také napíšu, abyste mohli přemýšlet nebo si jen lehce dovolit nechat tato universální slova, určena pro všechny, na sebe působit a vnímat, jak se cítíte, když je čtete, když si je opakujete.

JE, JEN JEDNA CESTA,

JE, JEN JEDEN CÍL,

JE, JEN JEDNO POUTO,

JE, JEN JEDEN MÍR.

JÁ A BŮH

Díky těmto veršům jsem pochopila, že vše co hledám je ve mě (V NÁS SAMOTNÝCH) a zároveň je to v Bohu, s Bohem, v Universu nebo v Ježíši, je jedno jak si to pro sebe nazvete, je jedno jaký je váš osobní název pro Vyšší moudrost vesmíru, pro světlo a Boží prozřetelnost, je to skutečně jedno.  Pro dosažení skutečného VĚDOMÉHO BYTÍ je vhodné se otevřít tomuto VYŠŠÍMU PRINCIPU, UNIVERSU, BOHU… Dokázat pochopit, že „JÁ JSEM“ a jsem součástí dokonalého světa, který je tu pro nás všechny, všichni jsme jedno.

 

ZKUSTE SI DÁT RUKU NA HRUDNÍK A UVOLNĚTE SE…, ŘEKNĚTE SI NAHLAS… „JÁ JSEM“ A NECHTE TO PŮSOBIT, NECHTE TO VPLOUT DO VÁS A DO VŠEHO KOLEM VÁS! PAK SI ZNOVU PŘEČTĚTE VERŠE UVEDENÉ VÝŠE. CHÁPETE TO? ROZUMÍTE TOMU, CO NÁM TÍM VESMÍR ŘÍKÁ? POJĎME SE OTEVŘÍT SVÉ OSOBNÍ VÍŘE VE VESMÍR A POJĎME SPOLEČNĚ ODEVZDAT ZÁTĚŽE A NECHAT SI S DŮVĚROU POMOCI. ZASLOUŽÍTE SI TO :-). JEN TO MŮŽETE VYZKOUŠET, NIC NEMŮŽETE ZTRATIT, POZORUJTE CO SE S VÁMI BUDE DÍT.

 

Když pochopíte a přijmete to, že můžete obrátit svoji pozornost k Vyšší moudrosti a můžete uvolnit všechny zátěže a odevzdat je tam nahoru s upřímnou žádostí o pomoc a pak jen s důvěrou být, otevře se vám rázem možnost žít život, který zvládáte lépe, jednoduše a bez výrazných dramat, s větší radostí a nadhledem, jste v neutrální pozici vůči všem a všemu a skutečně tvoříte svojí myšlenkou svůj život.

NEZNAMENÁ TO, ŽE SE VÁM UŽ NIC V ŽIVOTĚ NEMŮŽE STÁT, TO NE, ALE VŠE JDE LÉPE A VŠE ZVLÁDÁTE LÉPE.

Při tom však OPRAVDOVĚ začnete cítit hlubokou lásku, vděčnost a pokoru a půjde to z vás velmi spontánně, přirozeně. Budete to opravdu žít a cítit, dokonce také vyzařovat. To se totiž nedá naučit ani nahodit pózu či masku, to už nejde. Jaksi by to s tou OPRAVDOVOSTÍ nešlo do hromady.

Největší poznání pro mě je, že je „JÁ A BŮH“ tedy „VY A BŮH“ nebo „MY A BŮH“ 🙂 a že máme vážně něco společného, že jsme všichni dokonale propojení, když nejsme ODPOJENI! Proto podnikejte kroky k tomu, abyste se znovu napojili, dělejte vše, co můžete, abyste také pochopili a poznali díky vlastním zkušenostem, důvtipu i moudrosti, JAK TO VLASTNĚ DOOPRAVDY JE S TÍM NAŠÍM BYTÍM.

Stojí to opravdu za to, věřte mi.

Máte mnoho možností, můžete se učit od někoho jiného a můžete se nechat vést na základě jeho poznání a zkušenosti, můžete šlapat tu cestu sami, ale můžete také rovnou přijmout tu PRAVDU, kterou vám zde píši a nechat se odevzdaně v hluboké víře vést a díky tomu poznávat sám za sebe tu pravdu a ukotvovat to ve svém životě i projevu.

Vždy vás to dovede ke svému naplnění, povede vás to hlubším poznáním, povede vás to k sobě samotnému, k vaší duši, která je vlastně PAPRSKEM SAMOTNÉHO STVOŘITELE 🙂 a tím se utvoří dokonalý obrazec vašeho života.

Nemusím vlastně už psát nic víc. Vše je napsáno… Z mé vlastní zkušenosti vím, že kdo je již připraven, tak mu stačí ta slova přečíst a vše se už bude dít samo, budete vedeni a pokud s důvěrou budete vedení naslouchat, pak nemůžete svůj cíl minout.

PŘEJI VÁM Z CELÉHO SRDCE ŠŤASTNOU CESTU K VAŠEMU CÍLI.

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku