Poznejte svoji DUŠI

Spoustu let jsem procházela svojí cestičkou k sobě samotné, abych si mohla dovolit žít opravdový život beze strachu, stresu, zlosti a mnoha negativ, které obyčejně provází život. Potřebovala jsem naplnit sebe a svůj život láskou, radostí a všemi druhy pozitiv, na které máme všichni stejné právo!

Cesta to byla dlouhá, někdy opravdu bolestná, ale pro mě cenná, dovedla mě k mému osobnímu mistrovství!

Ptáte se, co to je to „OSOBNÍ MISTROVSTVÍ“ ???

Já odpovídám, že to je něco, co vám nemůže dát žádný institut, žádná osoba, žádné zasvěcení do nějakých energií či systémů, žádné vysvědčení, certifikát nebo titul!

Je to něco, co musíte objevit vy sami, čím si musíte projít na své cestě k sobě. Je to poznání, pochopení a moudrost, kterou vám mohou přinést jen a jen vaše osobní zkušenosti. Je to oproštění se od závislostí, systémů, vzorů a jiných umělotin, vymanění se z vlivů bolestného kolotoče duality. JE TO DOSAŽENÍ SVÉ VLASTNÍ ZODPOVĚDNOSTI A OPRAVDOVOSTI, PŘEDEVŠÍM NAŠE SPLYNUTÍ SE SVOJÍ DUŠÍ A JEJÍM PLÁNEM. JE TO UMĚNÍ BÝT SÁM SE SEBOU A BÝT ŠŤASTNÝ A SPOKOJENÝ. JE TO ŽIVOTNÍ FÁZE VAŠÍ VÍRY V SEBE SAMA VE VYŠŠÍ MOUDROST A JEJÍ VEDENÍ, KTERÉMU SE DOKÁŽETE V NAPROSTÉ DUVĚŘE ODEVZDAT.

Když jsem já sama splynula se svojí duší a jejím plánem, najednou jsem byla v souladu a můj život dostal naprosto jinou formu, jiné obrátky a rázem jsem měla pocit, že vše kráčí jakoby se mnou v dokonalé synchronicitě a souznění. Mohu si dovolit říct, že jsem se ocitla v JEDNOTĚ SAMA SE SEBOU A SE VŠÍM.

Mnohokrát jsem to četla a slyšela, že máme dojít k jednotě, ale jak??? Jak to vypadá, jak toho dosáhnout? jak to vlastně poznám? Bylo mi jasné, že to není jen tak, že musím ujít dlouhou cestu, že musím mnoho zažít a poznat, že musím pochopit a stát se opravdu vědomou bytostí.

Začala jsem stavět nové a pevné základy svého života a pomalu rozplétat změť překážek, které mi bránily splynout s mojí dokonalou duší a získat z toho svoji moudrost a pochopení.

Dnes už tedy vím, že jakmile se vám to vše povede, pak máte vyhráno :-). Stojíte na vlastních nohách a víte, že vše co potřebujete máte jen vy sami. Jste nezávislí, spokojení a hlavně sami za sebe, žijete život, který velmi dobře zvládáte a prožíváte pocity naplnění ve všech oblastech. Žijete TEĎ A TADY, na Zemi a v rukách držíte pevně otěže svého života!

Já už to tak mám, díky tomu vám mohu pomoci totéž najít…

Víte, že k tomuto cíli vede mnoho cest. Jedna je začít od základu, přesně tak, jak to předkládám ve své práci s klienty a ve svém ebooku, na základě mých osobních zkušeností. Nebo navštěvovat kurzy, terapie a jiné možnosti rozvoje, uzdravování a transformace.

Vše je samozřejmě správně, každý má svoji cestu a potřebuje něco jiného, každý je také jinak nastavený a připravený.

V současné době se vše zrychluje a cítím jakýsi „tlak na probuzení s iluzí„ a na učinění zásadních rozhodnutí a změn v našich životech. Naše Země potřebuje pomoci, potřebuje mnoho probuzených lidí.

Mnoho z vás je na své cestě nebo už jasně vnímá, že se musí vydat jiným směrem. Pochopila jsem, že když jsem sama splynula se svojí duší a jejím plánem, byl to mimořádný okamžik. Uvědomila jsem si, že kdybych měla příležitost setkat se se svojí duší již dříve, bylo by to pro mě mnohem jednodušší a nemusela bych tolik hledat, tolik se potácet v nedůvěře v sebe sama, ušetřila bych si mnoho omylů, bolesti a dalších prožitků. Nelituji však, získala jsem tím velké bohatství – zkušenosti, které mohu předávat dál!

A já to dělám :-), mohu vám umožnit setkání s VAŠÍ VLASTNÍ DUŠÍ.

Zjistila jsem, že mohu zvolit efektivní postup, který jde jakoby „od zadu do předu“. Je to velmi motivační, ušetří vám to mnoho hledání a uvíznutí ve slepých uličkách.

Pokud získáte možnost poznat svoji duši a její dokonalé nastavení, máte obrovskou motivaci, protože pochopíte velmi rychle, jak můžete žít, jak se můžete cítit a jak je to krásné, to se stává hnacím motorem, motivací pro to, abyste překonali rychle a vědomě všechny bloky a omezení, které vám v současném nastavení tvoří život, jaký právě žijete a se kterým jste z nějakého důvodu nespokojeni.

Dává vám to smysl?

Máte otázku, co vám to „SETKÁNÍ S VAŠÍ DUŠÍ“ přinese???

– Přinese vám to možnost vidět vaši opravdovou duši v jejím dokonalém nastavení, tak jak sem přišla na Zemi. Můžete si tak nacítit to své osobní „NEBE NA ZEMI“, pokud se dostanete do souladu se svou duší, pak ho budete opravdu prostě a jednoduše žít.

– Přinese vám to možnost si se svojí duší promluvit a zjistit, co vám nejvíce brání v tom, abyste spolu splynuli a začali žít svůj život podle skutečného plánu své duše.

– Získáte možnost okamžitých odstranění bloků a překážek, o kterých se od své duše dozvíte, a to formou terapií a technik, které využívám již několik let ve své praxi.

– Otevře se vám prostor, kde můžete objevit vaše silné stránky, vaše dary a talenty, což vám přinese jistotu v rozhodování, jakým směrem se máte ubírat ve svých rozhodnutích, pracovních plánech či životních situacích. A mnoho dalšího.

Tak, jako vše v této oblasti osobních procesů, se jedná o individuální záležitost, nedá se nic dopředu naplánovat ani ovlivnit. Proto je důležité neočekávat, neplánovat a nevytvářet si domněnky. Pouze přijít, zažít to opravdové, přirozené setkání a načerpat vše, co k vám díky tomu přijde. To je vše, je to opět jednoduché a „obyčejně neobyčejné“ :-).

Více informací si můžete přečíst na mých webových stránkách zde…

Pokud máte otázky, neváhejte a napište mi zde…

Pokud vás oslovila možnost setkat se s vaší duší, pak se můžete objednat na individuální setkání …

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku