PŘÍBĚH PANÍ JANY

S laskavým svolením mé klientky s vámi dnes sdílím její příběh. Obě věříme, že tím pomůžeme dalším rodičům a hlavně dětem. Neboť si všichni zasloužíme zažívat skutečnou lásku, přijetí a radost. Ale většinou v našich životech žijeme něco jiného a to je velká škoda.

Paní Jana se nacházela v situaci, kdy si přestávala vědět rady se svojí malou dvou letou dcerkou, se kterou prožívala perné chvilky a zcela upřímně si byla vědoma, že ona sama prožívá hluboké vnitřní zklamání z celého svého počínání v roli maminky.

Její dcerka byla velmi živá, roztěkaná a ve většině situací šla prostě úplně kontra – proti všemu, co Jana udělala nebo chtěla. Vyzkoušela spoustu postupů, metod i změn, přesto se jí vůbec nedařilo najít úlevu, řešení ani takzvanou zlatou střední cestu. Jejich život byl naplněný obrovským vypětím, psychickými propady až to došlo k tomu, že s manželem zaznamenali myšlenku, že je jejich malé dítě vůbec netěší. (tady je nutné poznamenat, že si velmi vážím otevřenosti a upřímnosti paní Jany, dokázala skutečně pojmenovat své nejhlubší pocity, beze strachu z posuzování – což je velmi správně).

Jana se dostávala do situací, kdy nedokázala zvládat dny s dcerkou a nezřídka kdy došlo i k tomu, že jí naplácala na zadek. Přibývalo více a více dramatických situací a psychika maminky se hroutila pod tlakem okolností. Jana si začala uvědomovat, že má chuť od všeho utéct, tak začala hledat práci, ve snaze najít únik, odpočinek a ruku v ruce hledala i školku, která přijme jejich malou holčičku. (tady jen upozorním, že to je v podstatě základní vzorec nás všech, jakmile jsme už zoufalí, začneme hledat ventil, cestu k odpočinku, nebo skutečný únik a ve skrytu vědomí očekáváme úlevu, změnu či vyřešení celé situace)

Někde v hloubi duše však i Jana tušila, že to není správné rozhodnutí utéct a neřešit problém, ale bylo to velmi lákavé. Nutno ještě podotknout, že začátkem roku Jana otěhotněla, ale o miminko přišla, takže se ještě vyrovnávala se ztrátou nenarozeného děťátka, s fyzickými i hormonálními zátěžemi.

Pro Janičku jsme po vzájemné dohodě zvolily asistovanou terapii, kterou jsme na přání klientky doplňovaly o SETKÁNÍ S DUŠÍ. Jana si udělala s manželem a dcerkou „výlet“ z Prahy k nám do Jablonce. Manžel si s dcerkou našli v okolí zábavu a Jana přijela ke mě do pracovny na terapii.

Jako vždy jsem si potřebovala poslechnout celý příběh. Nechala jsem Janu vyprávět vše, co měla tzv. na srdíčku a vše, co prožívá. Velmi vyzrálým a otevřeným způsobem dokázala popsat nejen situace, ale i její a manželovi pocity, postoje. Po vyslechnutí Jany jsem pokládala otázky, které mi vytanou v průběhu příběhu, vnímám již zřetelně všechny nuance situací a začínám vnímat i příčiny problému klienta. Vracely jsme se s Janou ještě do jejího dětství, neboť tam mě celá situace vedla. Potřebovaly jsem projít vztahy Jany a jejich rodičů. Tam jsou prostě položeny naše základy, které nám tvoří náš život v dospělosti – více o těchto základech, zákonitostech a vlivech na naše životy, na naši psychiku, zdraví a naše vztahy najdete zde v mém ebooku, který je na mých stránkách zdarma ke stažení.

Našly jsme příčiny toho, proč byla Jany dcerka tak moc „zlobivá, neposlušná, nezkrotná“, našly jsme tolik hlubokých zápisů Janiny duše a našly jsme vlivy, které donutily dcerku na sebe vzít ten přetěžký úkol a nastavit mamince pomyslné zrcadlo a upozorňovat na to, že maminka potřebuje pomoc, uzdravení, otevření srdíčka a lásku, kterou ona sama v dětství nepoznala – proto ji nemohla ani své maličké krásné dcerce dát. (nemůžete předávat nic, co jste nikdy nepoznali, to je všeobecná pravda) No a naše děti nám ve většině případů jen a jen ukazují, co je u nás v našem nitru, v našem nastavení jinak. Ukazují, že v našich vztazích chybí přijetí, pochopení, respekt, úcta a láska, ukazují na to, že máme v sobě tolik potlačené bolesti, že nám srdce jednoduše zamrzla a jediným cílem jejich přirozeného chování – ukazování je nás navést na cestu hledání, zamyšlení se a najití pomoci, řešení, kompromisu, ale hlavně uzdravení a pochopení, že se věci DAJÍ DĚLAT PROSTĚ JINAK :-).

Pustily jsem se do práce, v tento okamžik už dostala prostor asistentka Eva, která nám zprostředkuje, díky svému daru vizuálních informací z akáši,  mnoho užitečných náhledů za závoje iluzí, může vstupovat dle potřeby do rolí, čímž umožní odpoutání našeho nezdravého emocionálního nahlížení na situace a přinese nejčistší esenci pravdy. Díky tomu všemu mohu sestavit terapii, léčení, uzdravení a můžeme trvale kotvit nová poznání a nastavení.

Konkrétně mohu zmínit, že jsme museli s Janou projít hlubokým uzdravením a energetickým čištěním místa jejího narození a dětství, kde bylo tolik negativních energií, které byly na Janu hluboce navázané. Prošly jsem i tolik potřebným léčením celých rodových linií, odevzdáním všeho, co Janičce nepatří a tolik to zatěžuje. Prošly jsem vztah s rodiči, došly k pochopení, odpuštění a uvolnění. Bylo nutné uzdravit Janičky vnitřní dítě, ano její životní fázi dětství, kde bylo tolik nepřijetí, podmínek, posuzování, bolesti a hlavně totální absence rodičovské lásky bez podmínek. A tady jsme byly ve stěžejní situaci, když jsme uzdravovali vnitřní dítě, dostaly jsem možnost rovnou uzdravit i vztah Jany k její dceři, která toto vnitřní dítě, dalo by se říci, zosobňovala a tím ukazovala na všechnu tu „paseku“ uvnitř Jany. Ten okamžik, ta chvíle léčení, která obnášela přijetí a propojení uzdraveného srdce v tak nádherné a čisté lásce, že jsme všechny tři plakaly dojetím. Taková síla toho okamžiku to byla. Jana poprvé ucítila čistotu, lehkost, radost a naplnění, poprvé ucítila jaké to je být milována – SKUTEČNĚ MILOVÁNA a jaké to je milovat a posílat ze svého uzdraveného srdce lásku směrem k sobě a ke svému dítěti. Došlo k tolika uvědomění, k tolika uvolnění emocí, v takových hloubkách jsem se pohybovaly.

Ještě nás čekalo mnoho ladění, protože všechny mé terapie jsou koncipované na to, aby klient odešel s novými základy. Takže jsme ještě ladily vnitřní ženu a vnitřního muže, ženství, věnovaly jsme čas i uzdravení zkušenosti s potratem děťátka. Obnovily jsem sebelásku, sebehodnotu, sebepřijetí a jiné důležité aspekty vztahu k sobě samotné.  Zkrátka jsme sázely cihlu k cihle, abychom skutečně POSTAVILY PEVNÉ, ZDRAVÉ A NOVÉ ZÁKLADY, které už jen tak žádná životní situace, bouře neponičí :-). Ještě se dostalo i na setkání s duší Jany. Duše nám v ten vzácný okamžik ukázala jasný směr pro následující období Janinýho života, duše se koupala v energii lásky a sama se zosobnila jako LÁSKA. Nemám k tomu co dodat, snad jen to, když pustíme do svých srdcí a životů lásku, můžeme mnohé uzdravit, protože láska je lékem na všechny neduhy :-).

Viditelně se nám Jana měnila před očima, rozkvétala, zářila a bylo zřejmé, jak moc se už těší vkročit do života v novém nastavení a s novým poznáním. Odnášela si něco, co s ní bude v následujících dnech hluboce pracovat, něco, co roztočí mocné soukolí života Jany, jejího muže a jejich plodu lásky v podobě krásné maličké dcerky. Změny se dotknou jich všech a spousty situací i vztahů.

Jak už to u mě bývá, viděla a nacítila  jsem vhledy blízké budoucnosti, která se Jany dotkne a cítila jsem takovou radost a vděk, Janičce jsem je nastínila, aby věděla, že se může těšit, aby věděla, že i když se v běžném životě stane cokoliv, může vše projít hladčeji, bez hlubokých propadů. A kdyby náhodou jí něco zase položilo na kolena, ví, že to přeci má řešení :-).

Já této rodince přeji, aby všechny situace prošly v lehkosti přítomného okamžiku a vždy se dívaly láskyplnýma očima. Mám radost, že mohu vnímat rozkvět další ženy, manželky, maminky, která se probudila a začne na sobě pracovat, aby vytvořila kolem sebe dokonalé hřejivé prostředí pro svého milovaného muže a jejich děti, ze kterých vychová spokojené, šťastné a milované jedince.

Ještě vkládám zprávu od Jany, kterou mi posílala po terapii, abyste nasáli tu energii nového větru v jejich životech. S láskou Blanka

Ahoj Blani, ještě jednou Moc a Moc děkuji za dnešní průvodcovství všeho toho, co mě dosud tížilo. Za prvé se cítím dneska naprosto úžasně a lehce. Měla jsi pravdu, že dnešek bude celý až do večera úplně jiný. Celý zbyteček si taaak naplno užívám. Adélka je jako andílek. Byla dnes hodně srdečná a taková jakoby vděčná. Moc jsme se usmívaly a znova a znova smály a objímaly se, pusinkovaly. To samé s manželem. Je to můj druhý anděl. Tak moc si přeji, aby to všechno bylo udržitelné a já si tam sama dokázala nastavovat ty aspekty, protože to je dnes tak úžasný pocit, že bych mohla hory lámat 🙂 Adélka nás dokonce dnes několikrát úplně dostala do kolen, když to prožívala, nejspíše tak silně, a říkala nám pořád dokola, maminka s tatínkem se smějou a milujou se 🙂 Ona je tak silná bytůstka! 🙂 dokonce je zvláštní, že i dnes šlo ven to, že jsme se s manželem bavili o dalším děťátku:) tak rychle všechno šlo dnes nakonec intuitivně a přirozeně, byli jsme za to všichni moc vděční. Dnešek je velkým přelomem v našem životě nás třech. S velikou úctou k Vám a Vašim darům. Blani, krásný zbytek večera a dobrou noc, Jana

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku