PŘÍBĚHY A OHLASY KLIENTEK

ANETA

V noci mě děsily sny, byly strašné, živé, mnohdy takové, kdy jsem nevěděla zda se jedná o skutečnost či o sen. Došlo to do fáze, kdy jsem se bála usnout...

Hledala jsem tedy pomoc, po marných pokusech a rad od různých lidí, jsem od kamarádky dostala kontakt na paní Reslovou. Naše první seznámení bylo pro mě silné. Moc jsem nevěřila, že existují lidé co by měli takový dar. Dar kdy dokáží zcela odhadnout druhého člověka, vcítit se do něj a celkově jsem nevěřila na nadpřirozenost. Tak nějak mě k tomu dohnaly vlastně ty mé sny. Neb jsem v nich nenašla důvod proč se mi zdají a i přes modlitby jsem se jich nedokázala zbavit.

Přestala jsem na nadpřirozenost věřit a na dobro samotné také. Zahalila jsem se do takové zvláštní tmy, kterou jsem, ale já neviděla a ani ji necítila. Při prvním sezení mě tekly slzy, vždy pro mě v nejcitlivějších momentech, necítila jsem se ani trochu trapně, vše bylo tak přirozené a čisté.

Během "očisty" jsem cítila jak ze mě vše zlé odchází, byla jsem lehčí, lehčí o všechny ty starosti a tmu, do které jsem se halila. A přitom stačilo tak málo...pochopit sebe samotnou a příjmout se.

Okamžitá změna

Po prvním sezení jsem se vrátila domů a můžu Vám říci, že jsem se takhle nikdy necítila byla jsem plná zvláštní energie, která mě přinutila doma všechno změnit, přestěhovala jsem a uklidila celý byt od stropu po podlahu,byla jsem na sebe pyšná.

Je to Vaše hlava a hlavně jste to Vy sami, co si přivádíte trápení a ničíte sami sebe, to jsem pochopila, není to okolí, ale je to přesně o tom, že to co Vy dáte, to se Vám vrací. Nechávala jsem se ovlivňovat energií druhých lidí, byla jsem lapač špatných nálad, jejich starostí a problémů a až paní Blanka mě naučila čelit těmto energetickým nátlakům a vypořádat se s nimi.

Toto jsme probíraly na našem druhém sezení, které pro mě bylo snad ještě silnější než to první. Dodnes se snažím odprostit od mého komplexu samaritánství, kdy zazdíváte sebe samotnou a stále ze sebe činíte mučedníka a nedovolíte si být šťastná.

Paní Blanka mě naučila postavit se svému negativnímu já, naučila mě pracovat sama se sebou, zkrotit své ego a přijmout sebe jako ženu, která se nemusí pořád před něčím skrývat a za to vše jsem ji velice vděčná. Myslím, že nikdo kdo to nezkusí nikdy nepochopí čím si člověk při takovém sezení projde.

Šla jsem k paní Blance s pocitem, že nic nebudu cítit, vše bude nucené a co ji tak asi budu všechno říkat, ale sezení a rozhovor s paní Blankou je tak přirozený a čistý, že Vás ani nepadne nad ním hlouběji přemýšlet.

Vím, že je přede mnou ještě velký kus práce a cesty, ale teď se dokážu postavit svým temným stínům, zapomenout na minulost a žít TEĎ, protože jindy než TEĎ žít prostě nejde.

Ještě jednou Vám paní Blanko moc děkuji. Příběh jsem napsala tak jak ho cítím. Moc Vám za vše děkuji, opravdu, často na Vaše rady myslím a snažím se dle nich řídit. Občas je to silnější než já, ale když to zvládnu, jsem na sebe snad i pyšná.

Ahoj Blani, ještě jednou Moc a Moc děkuji za dnešní průvodcovství vším tím, co mě dosud tížilo. Za prvé se cítím dneska naprosto úžasně a lehce. Měla jsi pravdu, že dnešek bude celý až do večera úplně jiný. Celý zbyteček si taaak naplno užívám. Adélka je jako andílek. Byla dnes hodně srdečná, taková jakoby vděčna. Moc jsme se usmívaly a znova a znova smály a objímaly se, pusinkovaly. To samé s manželem. Je to můj druhý anděl. Tak moc si přeji, aby to všechno bylo udržitelné a já si tam sama dokázala nastavovat ty aspekty, protože to je dnes tak úžasný pocit, že bych mohla hory lámat 🙂 Adélka nás dokonce dnes několikrát úplně dostala do kolen, když to prožívala nejspíše tak silně, říkala nám pořád dokola, maminka s tatínkem se smějou a milujou se :). Ona je tak silná bytůstka! 🙂 - teď to vidím. dokonce je zvláštní, že i dnes šlo ven to, že jsme se s manželem bavili o dalším děťátku:), tak rychle všechno šlo dnes intuitivně a přirozeně, byli jsme za to všichni moc vděční. Dnešek je velkým přelomem v našem životě nás třech. S velikou úctou k Vám a Vašim darům. Blani, krásný zbytek večera a dobrou noc, Jana
Jana Wimeroválékařka - záchranářka na MD
Řešila jsem problém se svou nejmladší dcerou, se kterým jsem si už nevěděla rady. Došla jsem jednoduše na konec svých možností. Jsem velmi racionálně založená a opatrná ve věcech mezi nebem a zemí. Blanka mě ale svým přístupem a pohledem na život přesvědčila pro to, abych to s ní zkusila. 🙂

Pro mé racionální založení usoudila, že nejlepší bude asistovaná terapie, aby se dosáhlo nejlepších výsledků a já svým rozumem zbytečně nebrzdila celý proces.

To, co při terapii následovalo se jen těžko dává do slov, byla to jízda a já vnímala, že vše, co se tam děje, dává naprostý smysl. Přiznám se, že jsem byla maličko skeptická, zda se s dcerkou opravdu změna uděje, když se vše konalo jen zástupně, bez ní. Na zhodnocení jsem si dopřála dostatek času, téměř 3 měsíce. A víte co? Mám doma jinou dceru. Doslova a do písmene. Xkrát za ty 3 měsíce jsme pronesla: Já to nechápu, co se to stalo, ta holka se tak strašně změnila!

Proto si troufnu upřímně a s důvěrou tuto terapii doporučit všem. Dopřejte si zázraky a změny, je to nádherné.
Verča MašínováWebmasterka, www.veronikamasinova.cz

KATKA

Co se přesně událo, si nepamatuji, ovšem v živé paměti mám situaci, kdy jsem se probrala na okně podkrovního bytu. Zoufale jsem se snažila dostat bezpečně zpět do bytu, ale nepovedlo se...

Bylo mi přes 40 let, kdy jsem přivedla na svět mé třetí dítě, po 5 měsících jsem se ocitla tváří v tvář vlivu těžké laktační psychózy. Nemohla jsem mnoho dní spát, tak jsem si na doporučení lékařů vzala prášky na spaní, abych dohonila deficit.
Netušila jsem, že mi to navždy změní život!

Co se přesně událo, si nepamatuji, ovšem v živé paměti mám situaci, kdy jsem se probrala na okně podkrovního bytu. Zoufale jsem se snažila dostat bezpečně zpět do bytu, ale nepovedlo se.

Probudila jsem se na jednotce intenzivní péče se zlomeninami 4 žeber, klíční kosti, pánve, kyčle a operovanou dvojnásobnou otevřenou zlomeninou stehenní kosti. Moje psychika byla velmi narušená, byla jsem připoutaná na lůžko a můj život se rázem celý zhroutil.

Nebylo mi vůbec dobře a nechtěla jsem nikoho vidět, po čase jen rodinu. Potřebovala jsem pomoci, ale netušila jsem, jestli je někdo, kdo by mohl.

Měla jsem naštěstí mnoho přátel a díky jedné mé kamarádce jsem dostala kontakt na paní Blanku. Za informaci, že mi někdo může pomoci, jsem byla moc ráda. Ještě raději jsem byla, když se paní Blanka ozvala a pracovala se mnou nejprve po telefonu a později za mnou přišla i osobně a pokračovaly jsme v terapiích.

Bylo to pro mě totiž hodně bolestivé období, stále jsem plakala a nemocniční zázemí ke klidu nepřispívalo. Už když jsem s paní Blankou mluvila po telefonu, tak jsem byla mnohem klidnější. O to více jsem se těšila na osobní setkání ve formě návštěvy v nemocnici. Když se tak stalo, první pohled, který jsem viděla, byl Anděl!!!

Dostala jsem od ní krásnou červenou růži, která vydržela několik týdnů. A Blanky andělský hlas mi moc pomáhal po celou dobu léčby. Prošly jsme spolu bezpočet terapií, poradila mi, jak se na sebe naladit, jak pozitivně myslet a byla a je pro mě velkou oporou až doteď a těším se, že s ní budu dál pracovat a spolupracovat, protože mi dokáže poradit, co je pro mě dobré i v budoucnu a ukázat mi směr, kudy mám jít. Je pro mě velkou oporou, průvodkyní a laskavou přítelkyní.

Teď to byl 1 rok, co se mi život otočil naruby, já začínám chodit, starám se o svojí malou dcerku, díky Blance mám otevřené oči a vidím to, co jsem, kým jsem a kudy se mám ubírat. Žiju nový život, kde mám nově nastavené priority a s grácií zvládám všechny situace. Děkuji za můj úsměv na tváři.

Blani, chtěla bych ti moc poděkovat za to ,že jsi😊. Nevěřila jsem, že existuje taková síla, kterou si nám v sobě pomohla najít.Teď už vím 😃😊. Moc si tě vážím za práci, kterou vykonáváš. Tvé terapie jsou tak krásné a hlavně moc pomáhají a na vše, co se tě vždy zeptám, máš odpověď. Navíc jsem se seznámila i s fajn děvčaty. Těším se na další společné i samostatné terapie v příjemném prostředí tvé pracovny. Míša😃😊
Míša Hübnerová Floristka
Ahoj Blani, píšu trochu s odstupem času, ale pocity ze společně stráveného víkendu, jsou stále silné. Bylo to velmi intenzivní a inspirující. Dostala jsem spousty rad, jak si pomoci, když se cítím ztracena a zmatená. Jak se vrátit zpět k “sobě”, když začnu pochybovat . Jak zklidnit svůj občas zběsilý tlukot srdce a záchvaty paniky a strachu. Všechny Ženy, co tam byly s námi, mi ukázaly Silu a krásu bytí. Jste jedinečné a úžasné a Všem vám moc moc děkuji!!! Mám vás ráda. 😘
Jana Stárková Vlásenkářka divadla f.X.Šaldy

ANDREA

Rok 2018 byl pro mě zlomový, nejnáročnější v celém mém životě. Nikdy ve svém životě jsem tolik neplakala, nekřičela, nebyla na dně...

Jsem maminka dvou, teď již slečen 9 a 12 let, manželka, dcera, sestra, kamarádka, žena....

Poprvé jsem k tobě šla velmi nervózní, nejistá, protože cokoliv je pro mě nové, cokoliv není přesně naplánované mě znervózní. Hlavním důvodem, vždy byla má nejistota, mé sebevědomí.

Cítila jsem se nejlépe, když jsem nebyla moc vidět, slyšet...

Takže naše první setkání byla ve skupince dalších žen, zde jsem postupně zjišťovala, že všechny máme své téma, strachy, bolesti, radosti, ale důležité pro mě bylo zjištění, že se ženy navzájem umí a chtějí vzájemně podporovat a to je krásné!

Rok 2018 byl pro mě zlomový, nejnáročnější v celém mém životě.

Konkrétně srpen, byl pro mě po dlouhých měsících uzavřením období, které pro mě bylo náročné, bolavé, ale také jsem se naučila hodně o sobě (ne vždy jsem slyšela jen hezké věci), ale otevřelo mi to oči a i své nedostatky jsem nakonec přijala a uvědomila si je.

Nikdy ve svém životě jsem tolik neplakala, nekřičela, nebyla na dně..

Ale DÍKY tvé podpoře, vedení, přátelství jsem opravdu zjistila co je bezpodmínečná láska a je to vážně osvobozující...Vědět, že někoho miluješ, ale dáš mu volnost a respektuješ jeho rozhodnutí a to vše s klidnou myslí.

S manželem jsme si prožili, co jsme měli a zpětně vím, že to bylo potřeba, bez toho bychom nebyli tam, kde jsme dnes...

K tomuto období jsem se nevrátila náhodou...Chtěla bych ti znovu poděkovat za to jak jsi mi pomohla a pomáháš. Mohla jsem ti napsat, zavolat. kdykoliv a ty jsi vždy přišla s radou, podporou...

Po osobních terapiích u tebe odcházím vždy tak úžasně vyladěná.

Často jsem u tebe byla i pro radu ohledně mých dcer. Jako pro každou mámu je pro mě důležité, aby byly šťastné a nikdy se nestalo, že by terapie u tebe neměla smysl, vždy se situace obrátila k dobrému, jen bylo potřeba pochopit, poléčit.

DĚKUJI BLANI ZA VŠE.

Nyní pravidelně chodím na Ženské kruhy, které vedeš. Vždy se těším, učím a objevuji nové a nové na cestě k sobě samé...

S pozdravem, úctou a láskou Andrea.

„Mami a ty se tam jako opravdu těšíš?“ Utrousila jsem při naší cestě do Jílového u Držkova. Mířily jsme na krásnou roubenou chatu v podzimní přírodě, kde jsme se chystaly setkat s Blankou, dalšími ženami a některými jejich dcerami. „No, těším,“ odpověděla mi mamka. „Ty jako ne?“ Hlavou mi projíždělo spoustu myšlenek. Ťukala jsem si na čelo, jak jsem něco tak hloupého vůbec mohla vyslovit. No tak, přiznej to! „Vlastně mám spíš strach. Z toho, jaký to bude, ze sdílení, z toho, že tam budou dospělé ženy, jejich silné příběhy a vedle nich… vedle nich já.“ Za poslední dobu jsem úplně zapomněla, co to znamená radovat se, jen tak, mít z něčeho radost. Schopnost těšit se na něco… Tu taky. Veškeré nadcházející události pro mě představovaly nějaké „ale“, všude se objevovalo něco, čeho bylo lepší (anebo jednoduší?) se bát. Došla jsem do bodu, kdy jsem se nemohla hnout z místa. Cítila jsem, že už s tím musím něco udělat, že je víc než zřejmé, že mi právě tenhle pobyt pomůže, otevře oči a třeba mě znovu nastartuje. Ale že se na něj budu těšit, to teda jako ne! To si nedovolím. A tak Ti děkuji, Blanko, děkuji, Petro, za Vaše pozvání! Já jsem totiž i přes veškeré mé obavy spolu s mojí maminkou jela a víkend si neskonale užila, prožila a ani se nesnažila :-). Mé dojmy jsou tak silné! Čím přibývá dní, tím víc a víc. Cítím velikou úlevu v tom, že se už kdykoli, když to potřebuji, můžu obracet na symbol pentagramu znázorňující jednotlivé přírodní živly. Pochopila jsem, jak si díky němu jednoduše vyrovnávat energie v mém těle. Netušila jsem, jak úžasně s těmito procesy splynu. Jak hluboce jsou provázané s mým ženským cyklem. Jak je to všechno nádherné, moudré a přirozené… Vnímám, že mi byly utvořeny nové pevné základy - kořeny, díky nimž ze sebe konečně můžu sloupávat vrstvy nánosů, které mi nepatří. Takové základy už mi nikdy nikdo nevezme. Chtěla bych poděkovat Vám, všem ženám, se kterými jsem se mohla touto formou setkat. Tolik ráda Vás uvidím znovu. Klidně hned. Duše spřízněné. V neposlední řadě bych chtěla poděkovat Tobě, Živlový duchu. Tvá návštěva, Tvé dary a poselství, jsou pro mě nezapomenutelným zázrakem. Obdržely jsme od Tebe a Tvých víl klíče k našim srdcím. Díky tomu je nám umožněno šířit lásku již neomezeně dál a dál. Vkládat ji do našich záměrů. Voda již ví, kam je dopravit...
Sára Lojkovástudentka VŠ

BLANKA

Najednou vím co mám dělat. Nepochybuji o sobě. Průběžně jsem objevila spoustu "věcí", o kterých jsem neměla tušení, že mám v sobě.

Čekala jsem, kdy se objeví moment vhodný na to napsat Ti recenzi ke knížce...nechávala jsem ji na sebe působit ještě pár dnů po přečtení a myslím, že to všechno pracuje dál a hlouběji než si teď momentálně umím představit.

Blani, našla jsem Tě a Tvoji knížku ani nevím jak. Přišla chvíle, kdy mi bylo úzko a měla jsem pocit, že i když se snažím a pracuji na sobě, situace, které mě trápí a zásadně ovlivňují život se nijak nemění. K tomu mě trápilo zdraví na vícero frontách. Večer jsem si sedla k počítači, plná napětí a stresu, co jsem zadala do vyhledávače nevím. A vyskočila jsi na mě Ty... 🙂 Tvoje stránky, blog, Tvůj e-book "Probuzení ženské síly" , který jsem přečtla a v něm byla na konci zmínka o Tvém dalším e-booku "Probuzení ženské síly II". Hned jsem si ho chtěla koupit! A dopadlo to tak, že jsem byla Tvojí první čtenářkou, tedy tou, která si e-book koupila. 🙂

Byla jsem a stále jsem nadšená. Blani, při čtení jsem začala pociťovat nádherné mrazení a to v momentech, kdy jsem ve spojení se svým vyšším vedením. Je to nádhera. Na něco se podívám, něco si přečtu, prostě nějak zaznamenám, a když je to to pravé, cítím mrazení... Je to spojení, je to intuice... já najednou vím co mám dělat. Nepochybuji o sobě. Průběžně jsem objevila spoustu "věcí", o kterých jsem neměla tušení, že mám v sobě.

Tak například Sebelásku a jak se u mě cítí, jak vypadá...Uviděla ji, zavřenou v malém pokojíku v mém srdci. Díky Tvé meditaci je moje Sebeláska najednou v celém mém Já. Je krásná a ten pocit ji konečně zažít!!! Zjistila jsem, že mou součástí je kromě vnitřní ženy i vnitřní muž..:-)..Teď je tak akorát velký a silný.

Díky vyladění vnitřní ženy a vnitřního muže jsem v sobě našla rovnováhu. Vlastně vyladěním všech 10 aspektů. Stala jsem se novou ženou - bytostí. 🙂

I když se mi v průběhu čtení stalo, že jsem se pohádala se svými nejbližšími a křičela, myšlenkám, že to teda nejsem žádná duchovní bytost a nikam jsem se neposunula, jsem neuvěřila... A ony odešly. Naopak přišly omluvy od mých nejbližších. 🙂 A já vím, že příště už to zase zvládnu lépe. Vždycky se můžu vrátit a vracet budu k Tvojí kouzelné "kápézetce", abych doladila, co doladit ještě potřebuje.. a vím, že se můžu obrátit i na Tebe Blani - milou, láskyplnou průvodkyni, která je o kus dál na naší Cestě.. 🙂

Tvůj e-book Blani moc doporučuji. Děkuji.
S láskou Blanka Zbořilová

PS: V průběhu čtení knížky, jsem se jedno ráno probudila a naskočilo mi, že jsem ZDRAVÁ. A já to tak cítím a už nepochybuji. 🙂

Milá Blani Erien, sama za sebe mohu napsat, že jsem ze společného víkendu stále dojatá, vděčná a cítím se jinak - lépe, krásně a hlavně uvnitř tak nějak klidně. Spousta informací, zážitků pro mě byla nová, ale ani jednou jsem neměla pocit, že by se mnou něco nesouznělo. Bylo krásné jak jsme na sebe byly všechny naladěné, jedna k druhé se chovala ohleduplně, s podporou a vstřícností. Tak jsem to cítila já. I to pro mě bylo nové, protože ve společnosti spolu ženy spíš soutěží, snaží se jedna druhé vyrovnat a neuvědomují si, že každá jsme jedinečná. Další větší krok pro mě bylo navléknout sukni :o) V každé z vás i z řad mých kamarádek, kolegyň a dalších žen vidím krásné bytosti, opravdu krásné, bez ohledu na to jaké mají vlasy, tělo...a pracuji na tom, abych se tak viděla i já... cítila se víc "žensky", působila jemně a tak jak vnímám VÁS ostatní. Tímto děkuji Vám všem, které jste se staly součástí těchto mých krásných a nezapomenutelných zážitků, věřím, že budou další setkání, víkendy kde objevíme něco nového, něco co nás zase posune k sobě samé, k přírodě, k lásce.. Velmi děkuji tobě BLANI, za to jak jsi nás provedla, naučila nové a umožnila vidět vše jiným pohledem. Přeji ti krásné dny Andrea.
Andrea Kvítková
U Blanky se Vám dostane láskyplné přijetí a uvědomění sama sebe, pochopení, probudí se ve Vás láska, kterou jste v sobě uzamkli a ta začne zase proudit ke všem lidem a Vy budete jenom zářit.
Míša Víchová