VĚNUJI SE PŘEDEVŠÍM ŽENÁM

Svými zkušenostmi inspiruji mnoho žen a má to svůj důvod. V průběhu mého života a především v období vědomé změny, kterou jsem procházela a stále s důvěrou a nadšením procházím, jsem nasbírala mnoho zkušeností a došla k užitečným poznáním. Rozhodla jsem se tedy nejen inspirovat, ale s láskou se podílet na změnách a vědomém tvoření spokojených životů každé ženy, která cítí, že už je potřeba "něco udělat". 

Jsem především ŽENA, MANŽELKA, MATKA - momentálně na plný úvazek, která kráčí životem stejně jako vy :-), jsem autorkou eBooků a článků na mém Blogu, jsem průvodkyně na cestě poznání, probuzení a osobního rozvoje, terapeutka a léčitelka duše. Probouzím nevědomé k plnému vědomí sebe sama, vlastní sily a hodnoty, učím ženy kráčet životem v souladu s jejich opravdovým posláním a plánem jejich duše. Pomáhám najít každému své vlastní "NEBE NA ZEMI"

 

 

POŘÁDÁM UNIKÁTNÍ WORKSHOPY PRO ŽENY - CYKLUS PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY 

jedná se o ucelený systém, kde si postavíte své nové a zdravé základy, projdete celou škálou cvičení, vědomých změn, abyste došly k sebepřijetí, nastavíte si svou sebehodnotu, příjmete  své ženství, ukotvíte se ve své roli i pozici, poznáte přírodní zákony a splynete s přírodou, naučíte se jednoduché a účinné metody, jak vědomě tvořit svůj spokojený život, osvojíte si nádhernou bílou magii pro každý den, stane se z vás SEBE-VĚDOMÁ žena proto, abyste se vědomě mohla stát BOHYNÍ.

Navazující setkání pro vědomé ženy:

MOCNÉ RITUÁLY NA UZDRAVENÍ VNITŘNÍ BOHYNĚ

projdeme krásným procesem proměny na nejhlubších úrovních našich duší žen. Otevřeme více naše možnosti a osvobodíme vlastní schopnosti.

 • pomocí rituálů očistíme duši, zrušíme a propustíme hluboké zápisy, které nás stále ještě omezují v našem rozkvětu
 • propustíme všechny duše těch, kteří nám ublížili
 • posuneme se zase o krok dále, abychom svým životům otevřely naše vnitřní dary

 • uzdravíme svoje nitro a vnitřní Bohyni
 • probudíme svoji sílu ženy a spojíme se v mocném kruhu, abychom pocítily přítomnost Bohyně Isis a přijaly tak její požehnání

 • zažehneme plamen s našimi partnery 

 

NAVAZUJÍCÍ SYSTÉM DOKONALÉHO PŘIJETÍ, POZNÁNÍ  SVÉHO TĚLA A UPEVNĚNÍ VLASTNÍ SEBELÁSKY PRO VĚDOMÉ MILOVÁNÍ A VYUŽTÍ ENERGIE POSVÁTNÉ SEXUALITY, KTERÁ NÁM BYLA DÁNA DAREM PRO PROŽITKY SLASTI A ROZKOŽE, COŽ VEDE K SOUZNĚNÍ PARTNERŮ, K HARMONIZACI RODINY A UZDRAVENÍ DĚTÍ.

tento projekt je zaměřen na zdokonalení a vybroušení nastavení ženy a příprava na vědomé využití sexuální energie pro tvoření harmonického života od základu. Mnoho mýtů a iluzí se vine historií o různých elixírech mládí a věčného života, o perpetuech mobile, alfě a omeze o Svatém grálu. Vše je velmi zavádějící, stále nás to nutí si myslet, že je to pro nás obyčejné lidi nedosažitelné a že vlastně není možnost žít život, který je naplněný dary, vnitřním bohatstvím a spokojeností. Proto se honíme za hmotou, soutěžíme, soupeříme a bojujeme, žijeme tak stále ve strachu, stresu a manipulaci. PŘITOM TU NEJVĚTŠÍ PRAVDU A NEJVĚTŠÍ BOHATSTVÍ NOSÍME V SOBĚ. ELIXÍREM MLÁDÍ JE NAŠE MOCNÁ MYŠLENKA, PERPETUUM MOBILE JE NAŠE TĚLO, ALFA A OMEGA JE PROBUZENÉ VĚDOMÍ A SVATÝ GRÁL JE ŽENSKÉ LŮNO, ANO ČTETE DOBŘE JE TO ŽENSKÁ DĚLOHA!!!

 • zdokonalíte svůj postoj k sobě samé
 • získáte svojí vlastní sílu zpět
 • připravíte se na prohloubení vlastní sebeúcty
 • dostanete jednoduchý návod na vědomé milování
 • odnesete si hluboké poznání a pochopení, tyto dary vám poslouží ke zdokonalení vašeho života zde na Zemi
 • svojí prací přispějete k uzdravování své rodiny a tím celého systému