Proč to dělám?

JSEM PRŮVODKYNĚ LABYRINTEM TĚLA, DUŠE A MYSLI, ZAVEDU VÁS ZPĚT DO RÁJE VAŠEHO SRDCE.
Zcela jistě vás napadne otázka PROČ TO VLASTNĚ DĚLÁM a proč jste pro mě tak důležité VY ŽENY…
Jsem také žena, jsem maminka třech slečen a žila jsem život obyčejné ženské zahlcené vším, co nám život přinášel, zablokovaná, odpojená a uvnitř bolavá, se spoustou mylných přesvědčeních a hromadou zátěží. Část mého příběhu si můžete přečíst  tady.
Když jsem zjistila, že mi v životě chybí RADOST, začala jsem ji hledat :-). No a ta cesta za radostí mě hodně naučila, hodně změnila a já jsem zjistila, že to jde a když jsem to zjistila, začala jsem cítím velkou touhu to ukázat i jiným ženám, aby měly radost, byly šťastnější.
Hluboce jsem si totiž uvědomila, že jsme matky a máme tedy v rukách budoucnost.
Jak to myslím? No jednoduše. Vychováváme děti a jak je vychováme, takový bude svět. A ještě jedna důležitá věc, máme partnery a pokud jsme šťastné a plné lásky, pak nás naši muži budou milovat, podporovat a doplňovat.
 
Uvedu jeden citát, který přesně odráží mé myšlenky a mé záměry. Nechte ho na sebe působit a zjistíte odpověď na otázku – PROČ TO VŠECHNO DĚLÁM?
 
„Dokud bude v ženském srdci zářit světlo lásky, bude svět v bezpečí. Pokud toto světlo zhasne, zachvátí svět nenávist a lhostejnost a zahubí ho.“   autor H.H.Mamani
 
Tak pojďme společně do našich srdcí nalévat lásku a tím odstranit vše, co láskou není. Pojďme ji vyzářit ven a zjistit, jak je vše kolem nás krásné, příroda, lidé…. Pojďme vychovávat naše děti jinak … S LÁSKOU :-).
 
Toto je proces k probuzení naší obrovské síly….
 
Není to zadarmo, je to cesta, ale můžete to mít, když se rozhodnete, zvládnete to a uvidíte, jak se měníte, jak se mění váš náhled na život a jak se mění váš život.
 
Jak si postavíte své nové základy, takový budete mít svůj život :-).
 
Stane se z vás vědomá žena, která tvoří…. naprosto vše, na co si vzpomene. Budete tvořit nádherné prostředí pro vaši rodinu a budete mnohem lépe zvládat různé životní situace, které vás potkají.
 
Já už to znám a stále získávám nové a nové informace, inspirace a jsem tady pro vás, povedu vás. 
 
Tímto přispívám našemu světu svojí láskou a rozsvěcuji nová a nová láskyplná světýlka v podobě vás, nádherných a probuzených žen, které se spojíte se svojí moudrostí, srdcem i dary, které máte ve vínku.

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku