Nahlédnete na příčiny potíží a problémů, které prožíváte v průběhu života nebo aktuálně a následně je vyřešíte, uzdravíte

Asistovaná

TERAPIE


Společně najdeme a odhalíme skutečné hluboké příčiny problému, díky vizuálnímu vedení asistentky a mému rozklíčování jednotlivých informací zakódovaných ve zpodobněních, která nám ukazuje akašické vědomí.

Při této terapii jste vy, já a přizvaná asistentka,
která skrze své probuzené duchovní dary pomůže přiblížit a uchopit celý proces pomoci z mé strany. Asistentku využívám jak k přiblížení náhledu na příčiny, tak i k uvedení do zástupných rolí, abychom skrze ni nahlédli na skutečné a pravdivé pocity a nastavení vaše nebo blízké osoby, které se téma vašeho problému týká a je jeho součástí.

Věřte, že každá životní situace má řešení a já vám pomohu jej najít.

Pro koho je tato terapie určena?

 • Pro každého, kdo si není jistý, že zvládne sám terapii a nedokáže rozlišit vedení své intuice.
 • Pro každého, kdo ví, že není schopen odpojit racionální složku při terapii.
 • Pro každého, kdo potřebuje řešit partnerské problémy.
 • Pro každého, kdo potřebuje řešit veškeré problémy a situace s dětmi – jejich výchovou nebo zdravím.
 • Pro každého, kdo přijímá vesmír, jako součást našeho života.
 • Pro každkého a pro každý problém.
Řešila jsem problém se svou nejmladší dcerou, se kterým jsem si už nevěděla rady. Došla jsem jednoduše na konec svých možností. Jsem velmi racionálně založená a opatrná ve věcech mezi nebem a zemí. Blanka mě ale svým přístupem a pohledem na život přesvědčila pro to, abych to s ní zkusila. :)

Pro mé racionální založení usoudila, že nejlepší bude asistovaná terapie, aby se dosáhlo nejlepších výsledků a já svým rozumem zbytečně nebrzdila celý proces.

To, co při terapii následovalo se jen těžko dává do slov, byla to jízda a já vnímala, že vše, co se tam děje, dává naprostý smysl. Přiznám se, že jsem byla maličko skeptická, zda se s dcerkou opravdu změna uděje, když se vše konalo jen zástupně, bez ní. Na zhodnocení jsem si dopřála dostatek času, téměř 3 měsíce. A víte co? Mám doma jinou dceru. Doslova a do písmene. Xkrát za ty 3 měsíce jsme pronesla: Já to nechápu, co se to stalo, ta holka se tak strašně změnila!

Proto si troufnu upřímně a s důvěrou tuto terapii doporučit všem. Dopřejte si zázraky a změny, je to nádherné.
Verča MašínováWebmasterka, www.veronikamasinova.cz

Společně najdeme a odhalíme skutečné hluboké příčiny problému, díky vizuálnímu vedení asistentky a mému rozklíčování jednotlivých informací zakódovaných ve zpodobněních, která nám ukazuje akašické vědomí.

Uzdravíme a trvale odstraníme příčiny, přepíšeme v podvědomí a na úrovni duše vše, co je třeba k nastavení léčivých procesů. Vše probíhá skrze vaše plné vědomí na nejhlubší úrovni duše, tím je zajištěno trvalé odstranění příčin, čímž jste připravení pro uzdravující proces, kterým následně procházíte.

Díky vědomé práci pod našim vedením získáváte nový náhled na život, na situace, které do budoucna budete prostě řešit už jinak – zdravě, ve zdravém nastavení. Stanete se součástí propojení moudrého a laskavého vesmíru s naší realitou.

Tento druh terapie pomáhá urychlit proces uzdravení vaší situace, neboť je jakousi první a akutní pomocí pro váš konkrétní problém.

Je velmi vhodné na tento druh terapie navázat projitím uceleného systému stavby zdravých základů při individuální terapii nebo ideálně pomocí ebooku. Ovšem pokud to tak budete cítit.

Co vám společná práce ještě přinese?

 • Znatelnou a trvalou úlevu a harmonii, v konkrétním problému.
 • Nový pohled na řešenou situaci, na život váš i ostatních.
 • Propojení s vlastní moudrostí, s vaší duší i srdcem a trvalé napojení na vaše duchovní průvodce s pevným ukotvením ve hmotě.
 • Znovu se spojíte s čistou esencí lásky a uchopitelným způsobem produchovníte své bytí.
 • Propojíte se s přírodou na všech úrovních.
 • Začnete znovu prožívat radost, lásku a hojnost.
 • Přehodnotíte své priority a dojdete k novému poznání.
 • Otevřou se vám vaše duchovní dary.
 • Najdete svůj směr, svoji sebe-lásku, sebe-hodnotu a sebe-důvěru.

Společné sezení probíhá v příjemném prostředí, ve vlídné a podporující atmosféře. Zabere většinou plné dvě hodiny.

Nejprve probereme konkrétní potíže a problém. Dojde k naladění z naší strany a asistentka Eva nám zprostředkuje vizualizaci informací pomocí zpodobnění, které nám předává akáša, následně rozklíčuji předané informace a sestavím autentické přepisující a uzdravující terapeutické procesy. Dojde k plynulému vedení celého procesu až do doby úplného uzdravení všech příčin, následků i souvislostí. Vše se okamžitě promítá do vašeho života.

Chtěla bych velmi poděkovat a doporučit laskavou a hluboce účinnou péči a starost, které se mi u paní Blanky dostalo. Ošetřit tělo, na to si troufne dnes kdekdo. Ale podívat se také do duše, podvědomých vzorců našeho počínání a jednání, v souvislostech našich životů, vztahů, bolestí a smutků, se kterými neumíme pracovat, protože jsou právě nevědomé, navíc tak křehce a s láskou k sobě samým, to je velké umění a dar, které mi paní Blanka poskytla. Ukázala cestu, nabídla se jako citlivý průvodce s tím, že tato cesta je prioritně cestou především do nitra každého z nás. Jako lékař "západní " medicíny si práce paní Blanky velice vážím a mohu jen doporučit svým osvíceným pacientům, protože náš cíl, ošetřit duši a nastolit i tělesné zdraví je vlastně tentýž.
Monika Čandová Praktická lékařka

Jak terapie probíhá

Máte možnost výběru osobního setkání nebo terapie na dálku.

Osobně

Terapie proběhne za účasti vás, mě a mé asistenky v mé pracovně v Jablonci nad Nisou.

Tato varianta je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují osobní kontakt a hluboký prožitek v přítomnosti všech zúčastněných.

Přes WhatsApp

Whats App je bezplatná aplikace využívající k volání internetové připojení. Pro spojení se mnou budete potřebovat pouze svůj telefon.

Tato varianta je odzkoušená a přináší stejné výsledky jako při osobním setkání. Dává šanci zakusit unikátní terapii všem, kteří nemohou přijet osobně, jsou zdaleka, nemocní apod.

Při asistované terapii mám k ruce svou asistentku Evu. 

Hodnota této terapie je

2 600 Kč

za dvě hodiny intenzivní a smysluplné práce s trvalým výsledkem a následnou péči v podobě podpory po telefonu či mailem po dobu 21 dní, kdy procházíte procesem kotvení změn.

Každá další hodina 500,-. Doplatíte případně přímo na místě po terapii.

Všechny mnou nabízené terapie jsou vždy individuální a jedinečné. Přináší trvalé a znatelné změny. 

 Vše je v závislosti na vašem nastavení, na vašem odhodlání a na vaší víře. Skrze mě je dovoleno přijít mnohým zázrakům, jen na vás záleží, zda jste jim otevření a kolik práce na sobě odvedete. Jste svobodné bytosti, vybavené vlastní svobodnou vůlí. Když si to dovolíte, zázraky se dějí, když žijete v omezení, pak žádný zázrak nevykoná svou práci naplno.

Asistovaná terapie

OBJEDNÁVKA

Není vám něco jasné? Potřebujete se zeptat?

Jsem tu pro vás. Napište mi na b.reslova@seznam.cz nebo zavolejte +420 732 307 379.