Nahlédnete na příčiny potíží a problémů vašich dětí, které prožívají v průběhu života nebo aktuálně a následně je pod mým vedením pochopíte, vyřešíte, uzdravíte.

Terapie 

PRO RODIČE A DĚTI


Společně najdeme a odhalíme skutečné vlivy a hluboké příčiny problému vašich dětí, díky mému vedení do hlubin vašich i jejich podvědomých záznamů a vzorců, které jsou tím pomyslným zrcadlem prožívané reality se k nim dostaneme, zpracujeme je, pochopíte situaci a umožníte uzdravení, které vede k trvalým změnám ve vašich životech i nastaveních.

 

Věřte, že každá životní situace má řešení a já vám pomohu jej najít.

Pro koho je tato terapie určena?

 • Pro rodiče, kteří touží opravdu pomoci svým dětem v případě jejich fyzických i psychických potíží, vývojových i řečových vad a dalších.
 • Pro rodiče dětí, které mají potíže v kolektivech, s učením a pozorností
 • Pro rodiče dětí, které mají strachy, nevysvětlitelné vize, noční děsy a vnímají jiné reality.
 • Pro každého, kdo potřebuje řešit veškeré problémy a situace s dětmi – jejich výchovou nebo zdravím. Kdo chce vychovat zdravé a spokojené děti.
 • Pro každého, kdo přijímá vesmír, jako součást našeho života.
 • Pro rodiče, kteří vnímají, že je čas změnit výchovu svých dětí, dojít k harmonii v rodině a najít společnou cestu.
Řešila jsem problém se svou nejmladší dcerou, se kterým jsem si už nevěděla rady. Došla jsem jednoduše na konec svých možností. Jsem velmi racionálně založená a opatrná ve věcech mezi nebem a zemí. Blanka mě ale svým přístupem a pohledem na život přesvědčila pro to, abych to s ní zkusila. :)

Pro mé racionální založení usoudila, že nejlepší bude asistovaná terapie, aby se dosáhlo nejlepších výsledků a já svým rozumem zbytečně nebrzdila celý proces.

To, co při terapii následovalo se jen těžko dává do slov, byla to jízda a já vnímala, že vše, co se tam děje, dává naprostý smysl. Přiznám se, že jsem byla maličko skeptická, zda se s dcerkou opravdu změna uděje, když se vše konalo jen zástupně, bez ní. Na zhodnocení jsem si dopřála dostatek času, téměř 3 měsíce. A víte co? Mám doma jinou dceru. Doslova a do písmene. Xkrát za ty 3 měsíce jsme pronesla: Já to nechápu, co se to stalo, ta holka se tak strašně změnila!

Proto si troufnu upřímně a s důvěrou tuto terapii doporučit všem. Dopřejte si zázraky a změny, je to nádherné.
Verča MašínováWebmasterka, www.veronikamasinova.cz

Společně najdeme a odhalíme skutečné hluboké příčiny problému, díky mému vedení dojde k jejich rozklíčování, pochopíte vlivy, které vás i vaše děti dostávají do nepříjemných situací. Osvojíte si zakonitosti a provázanosti tak křehkého vztahu mezi vámi a vašimi dětmi. Ukáži vám, proč se právě vaše dítě dostalo do situace, kterou potřebujete řešit a uzdravit. To povede k novému pojetí života, myšlení a chování, tím k uzdravení a položení nových základů pro spokojené žití vás, jako rodičů a tím i vašich dětí, ze kterých můžete vychovat šťastné a spokojené lidi.

Uzdravíme a trvale odstraníme příčiny, přepíšeme v podvědomí a na úrovni duše vše, co je třeba k nastavení léčivých procesů. Vše probíhá skrze vaše plné vědomí na nejhlubší úrovni duše, tím je zajištěno trvalé odstranění příčin, čímž jste připravení pro uzdravující proces, kterým následně procházíte vy i děti.

Díky vědomé práci pod mým vedením získáváte nový náhled na život, na situace, které do budoucna budete prostě řešit už jinak – zdravě, ve zdravém nastavení. Stanete se součástí propojení moudrého a laskavého vesmíru s naší realitou.

Tento druh terapie pomáhá urychlit proces uzdravení vaší situace, neboť je jakousi první a akutní pomocí pro váš konkrétní problém.

Je velmi vhodné na tento druh terapie navázat projitím uceleného systému stavby zdravých základů při individuální terapii nebo ideálně pomocí ebooku. Ovšem pokud to tak budete cítit.

Co vám společná práce ještě přinese?

 • Znatelnou a trvalou úlevu a harmonii, v konkrétním problému.
 • Nový pohled na řešenou situaci, na život váš i ostatních.
 • Pochopení důležitých provázaností a zákonitostí vašeho nastavení, které přímo ovlivňuje vaše děti. Dostanete příležitost se spojit s vlastní moudrostí, s vaší duší i srdcem.
 • Znovu se spojíte s čistou esencí lásky a uchopitelným způsobem produchovníte své bytí.
 • Propojíte se s vašimi dětmi a najdete nové směry, jak řešit situace.
 • Začnete znovu prožívat radost, lásku a sounáležitost v rodině.
 • Přehodnotíte své priority a dojdete k novému poznání, jak zvládat rodinný život a rodičovství.
 • Otevřou se vám nové možnosti pro vaše děti, díky pochopení příčin potíží.
 • Najdete svůj směr, svoji sebe-lásku, sebe-hodnotu a sebe-důvěru a díky tomu nastavíte nové jistoty pro vaše děti, které opravdu velmi potřebují.

Společné sezení probíhá v příjemném prostředí, ve vlídné a podporující atmosféře. Zabere většinou plné dvě hodiny. Sezení probíhá za účasti jednoho, případně obou rodičů a po dohodě i samostatně s dítětem.

Nejprve probereme konkrétní potíže a problém. Dojde k naladění z mé strany na celou situaci i na skryté vlivy. Se všemi vás seznámím, aby došlo k jejich uvědomění a sestavím autentické přepisující a uzdravující terapeutické procesy. Dojde k plynulému vedení celého procesu až do doby úplného odstranění všech příčin, následků i souvislostí. Vše se okamžitě promítá do vašeho života.

Chtěla bych velmi poděkovat a doporučit laskavou a hluboce účinnou péči a starost, které se mi u paní Blanky dostalo. Ošetřit tělo, na to si troufne dnes kdekdo. Ale podívat se také do duše, podvědomých vzorců našeho počínání a jednání, v souvislostech našich životů, vztahů, bolestí a smutků, se kterými neumíme pracovat, protože jsou právě nevědomé, navíc tak křehce a s láskou k sobě samým, to je velké umění a dar, které mi paní Blanka poskytla. Ukázala cestu, nabídla se jako citlivý průvodce s tím, že tato cesta je prioritně cestou především do nitra každého z nás. Jako lékař "západní " medicíny si práce paní Blanky velice vážím a mohu jen doporučit svým osvíceným pacientům, protože náš cíl, ošetřit duši a nastolit i tělesné zdraví je vlastně tentýž.
Monika Čandová Praktická lékařka

Jak terapie probíhá

Máte možnost výběru osobního setkání nebo terapie na dálku.

Osobně

Terapie proběhne za účasti vás a případně dítěte v mé pracovně v Jablonci nad Nisou.

Tato varianta je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují osobní kontakt a hluboký prožitek v přítomnosti všech zúčastněných.

On-line

Whats App nebo Skyp, což je bezplatná aplikace využívající k volání internetové připojení. Pro spojení se mnou budete potřebovat pouze svůj telefon nebo počítač.

Tato varianta je odzkoušená a přináší stejné výsledky jako při osobním setkání. Dává šanci zakusit unikátní terapii všem, kteří nemohou přijet osobně, jsou zdaleka, nemocní apod.

Hodnota této terapie je

1 500 Kč

v případě těžké životní situace lze domluvit individuální cenu

za dvě hodiny intenzivní a smysluplné práce s trvalým výsledkem a následnou péči v podobě podpory po telefonu či mailem po dobu 21 dní, kdy procházíte procesem kotvení změn.

Každá další hodina, případně další setkání účtuji 500 korun za hodinu práce.

Všechny mnou nabízené terapie jsou vždy individuální a jedinečné. Přináší trvalé a znatelné změny. 

 Vše je v závislosti na vašem nastavení, na vašem odhodlání a na vaší víře. Skrze mě je dovoleno přijít mnohým zázrakům, jen na vás záleží, zda jste jim otevření a kolik práce na sobě odvedete. Jste svobodné bytosti, vybavené vlastní svobodnou vůlí. Když si to dovolíte, zázraky se dějí, když žijete v omezení, pak žádný zázrak nevykoná svou práci naplno.

Terapie pro rodiče a děti

OBJEDNAT SE MŮŽETE TELEFONICKY NA ČÍSLE 732307379 NEBO MAILEM B.RESLOVA@SENAM.CZ

společně doladíme vhodný termín

Není vám něco jasné? Potřebujete se zeptat?

Jsem tu pro vás. Napište mi na b.reslova@seznam.cz nebo zavolejte +420 732 307 379.