USLYŠÍTE-LI SMÍCH, JSME DOMA :-)

Jednoho krásného dne, před 11 lety, jsem byla s první dcerkou na procházce, vezla jsem jí v kočárku a šla se projít u nás ve Vratislavicích k Mojžišovu Prameni. Nádherná procházka, i když je to stále do kopce :-), užívala jsem si ji.

Pozorovala jsem vše kolem sebe, tak, jak to dělám pořád, miluju to… dívat se na kytky, na ptáčky, na lidi a na jejich domečky a zahrádky, přemýšlím o tom, jestli si vše budují s láskou nebo ne. Přesně to vidím, všude kolem nás vidím, co je dělané s láskou a co ne.

Od malička vnímám energie, které ke mě promlouvají, cítím ze všeho otisk energie, kterou každé věci vtiskne jeho majitel. Vnímám i vnitřní nastavení každého z nás, cítím uvnitř pečlivě schované bolesti, poznám komu chybí láska a dnes už taky vím, co s tím lze udělat, už umím pomoci a dokážu lidi dovést ke spokojenému a naplněnému životu. A to díky mé cestě k vyladění a uzdravení, kterou jsem ušla, abych mohla skutečně pomáhat a inspirovat ostatní ženy, aby udělaly krok ke svému štěstí, ke svému zdraví a ke zdraví jejich dětí, ke svému klidu, k lásce a naplnění.

Tenkrát jsem objevila  na brance jednoho domu NÁPIS…, který byl jiný, než ostatní, než ty běžné, typu – TADY HLÍDÁM JÁ a podobně.

Na této brance bylo něco, co se my tak hluboce zarylo do mé mysli, do mého srdce a dnes už vím, že i do mé duše.

Stálo tam: USLYŠÍTE-LI SMÍCH, JSME DOMA!

Několikrát jsem ho četla, nechala to na sebe působit, vlastně, ani jsem nemusela, to prostě působí samo! 🙂 Byla jsem úplně ohromená tou pointou, tou energií. Myslela jsem na to hodně často a někde hluboko v sobě jsem toužila přesně TOTO ŽÍT.

V té době jsem to nežila! V té době se to u nás doma nežilo, tak opravdově, jak to vystihuje ten dokonalý nápis.

I když jsme byli s manželem šťastní, že máme krásnou dcerku, postavený dům…, přesto nás neustále oba pohlcovalo mnoho starostí, chybných nastavení a vzorců, spíše stresy, strachy a vypětí. Únava a stažení.

Chybělo nám dokonalé uvolnění, vnitřní klid a rovnováha s pořádnou dávkou nadhledu. Přebýval nám pocit nedůtklivosti a přehnané vlastní důležitosti, takže většinu humoru ze strany manžela jsem brala tak osobně, že jsem to cítila jako útoky na mojí osobu, uráželo mě to, měla jsem obavu, zda jsem dost dobrá. Asi nemusím rozepisovat, jak to vypadalo. Možná to znáte…

Dnes vám píšu tento článek, protože jsem plná, opravdu plná nádherných pocitů. Protože vám chci napsat, že to konečně žiju, že naše rodina konečně žije tuto energii, toto nastavení a je u nás plno smíchu, legrace a blbnutí.

Přála bych vám vidět, jak s holkama dokážeme blbnout, jaké hlášky si vyměňujeme a jak si umíme udělat ze sebe legraci a být opravdu HAPPY.

Takže posílám vám jeden důležitý vzkaz: USLYŠÍTE-LI SMÍCH, JSME DOMA!!!

 

 

 

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku