Všichni potřebujeme SEBELÁSKU abychom obstáli!

Všichni, kdo se zajímáte o současné dění a změny energií, které proudí na Zemi, o duchovní otázky a všichni, kdo na sobě pracujete, abyste kráčeli CESTOU SVĚTLA, víte, že v současnosti vše vrcholí. Nikoho nemohlo minout, co se děje s naší Zemí. Vše vypadá jako velký chaos. Mezilidské vztahy, mezinárodní problematika, rozmary počasí a živlů, naše fyzická kondice, to vše je proces, kterým vrcholí transformace.

JSOU OTEVŘENÉ BRÁNY NA MAXIMUM a díky tomu sem proudí velmi silná podpora pro nás všechny, kdo jsme na cestě k pravdě, poznání a ke světlu. Každý kdo se rozhodl svůj život změnit, tyto energie cítí nebo vnímá po svém. Většinou máme spoustu informací o tom, co se děje, víme, že strohá, mužská energie byla vypnuta a v plné míře proudí na Zemi ENERGIE ŽENSKÁ.

ANO ŽENSKÁ – JINOVÁ. A VÍTE PROČ?

Protože ženy a jejich jemná energie, pokud jsou znovu propojené s MATKOU ZEMÍ A NEBESSKÝM OTCEM, pokud jsou uzdravené, zbavené všech bloků a bolestí a jsou v souladu se sebou, mohou uzdravit svět. To je volba vesmíru a to je budoucnost planety. Žádný feminismus, vlastně už není místo pro žádné …ismy… Jedná se o čistou podstatu ženy o její dokonalou energii, která je prodchnuta LÁSKOU ve všech jejích podobách. To je budoucnost. Protože energie a vibrace lásky je ta nejvyšší a nejjemnější, má velkou sílu i moc v tom nejčistším pojetí. Je to vibrace na kterou nemůže nic, co je hrubé, nízkovibrační, nic co je z temnoty!

Jakmile se otevřely brány a začala podpora proudit v plném rozsahu, začala se také mobilizovat protistrana, temné síly se nechtějí jen tak vzdát a tak neustále útočí, zkouší se ještě zaháčkovat a dělají vše pro to, aby se chytily jakéhokoliv vlákna náznaku zaváhání nebo snížení vibrace člověka, který se obrací a vrací ke Světlu. Nejenže jsme všichni poměrně hodně unavení, procházíme hlubokými procesy čištění, které se projevují zejména na fyzické úrovni v podobě nemocí, ale velmi často musíme čelit pokusům různých entit a temných sil, které se nás všemi způsoby snaží ještě odradit od našich záměrů, rozhodnutí i plánů. Snaží se hatit náš postup a duchovní růst. Brání nám třeba odejít na terapie, nebo odjet na nějaké transformační setkání vědomých lidí.

V této době to velmi často zaznamenávám i při individuálních terapiích s mými klienty, ale i u sebe.  Například, když jsem měla odjet na týden na transformační pobyt, dělali vše proto, abych neodjela. Jsme naprosto zdravá rodina, málokdy onemocníme a pokud ano, pak jsme za dva dny fit. Ale tentokrát mi onemocněly děti a vleklo se to téměř 14 dní, skoro až do mého odjezdu. Byla jsem silná a nenechala se odradit, jakmile jsem velmi důrazně řekla, že se odradit nenechám a prostě odjedu, ať se děje, co se děje, najednou vše povolilo a já skutečně mohla s klidem odcestovat. Při terapiích zaznamenávám také různé ataky. A mnoho mých klientek mi volá a sdílí své zkušenosti. Všechny bez rozdílu informuji o těchto snahách. Uklidňuji je a doporučím posilovat svoji sebedůvěru a víru, že jejich cesta je správná.

Buďte proto velmi silní, pevní ve svých přesvědčeních, nedovolte, aby na vás měly pokusy protistrany vliv. Nebojte se, věřte sobě a věřte své pravdě, kterou jste již přijali. Jakmile ucítíte a rozeznáte tyto pokusy, neváhejte a využijte vědomě nejjemnější vibrace na svou obranu.

Je několik způsobů, jak to udělat. Můžete prohlásit ze své vůle, že kráčíte cestou světla, lásky a Stvořitele, ve jménu pána Ježíše Krista z Nazareta vyzvěte cizí a temné energie, aby okamžitě odešly. Nebo můžete celé své tělo a vědomí zaplavit něčím, co má obrovskou sílu. Ptáte se co to je?

JE TO VAŠE VLASTNÍ IDEÁLNÍ A ZDRAVÁ SEBELÁSKA. Ona je základním pilířem pro váš vědomí život, pro váš zdravý růst v naprosté pravdě a v naprosté čistotě. To ona vás dovede k vašemu vlastnímu „nebi na zemi“

Vnímám, že bez této energie a bez tohoto zdravého nastavení to opravdu nejde tak dobře. Proto jsem se rozhodla vám předat tuto informaci a předat vám naprosto jednoduchý návod, jak vědomě pracovat, alespoň v základu, s vlastní sebeláskou.

Potřebujeme ji všichni, protože jedině s ní dokážeme rozlišovat, co je pro nás dobré a co ne, jedině s ní můžeme zdravě růst a mnoho dalšího. Sebeláska má takovou sílu, že vytlačí poslední zbytky nízkých a hrubých energií z vašeho těla, dokáže uzdravovat mysl, tělo i duši, dokáže opravdové zázraky. A co je nejdůležitější, dokáže vás NAPLNIT. Najednou se nebudete cítit jako prázdné nádoby, jakmile se vám podaří splynout s vaší zdravou sebeláskou, pak máte skvěle našlápnuto :-). Mění se vaše nastavení i to, co vyzařujete, měníte se vlastně naprosto celkově, následkem toho se mění vaše vyzařování a tím se začne měnit vaše okolí, vztahy ve všech systémech, vaše psychika začne získávat více klidu a spousta dalších benefitů vás najednou začne překvapovat.

Udělejte si čas pro sebe, můžete využít chvilku, kde jste sami, třeba ve sprše nebo v posteli před usnutím a proneste následující slova:

ŽÁDÁM TĚ MÁ ZDRAVÁ SEBELÁSKO, PROBUĎ SE, TEĎ UŽ VÍM, ŽE TĚ MÁM, ROZHODLA JSEM SE NÁS OBA PROBUDIT A  SPLYNOUT V JEDNO. OMLOUVÁM SE, ŽE JSEM NA TEBE ZAPOMNĚLA. PROSÍM TĚ,  ABY SI ZAPLNILA KAŽDOU BUŇKU MÉHO TĚLA A VYTLAČILA TAK VŠECHNY NEGATIVNÍ, NÍZKOVIBRAČNÍ A CIZÍ ENERGIE, VŠE CO MĚ ZATĚŽUJE A CO MI JIŽ NESLOUŽÍ… UKAŽ MI A NAUČ MĚ SE ZDRAVĚ MILOVAT, UZDRAV MÉ TĚLO, MOU MYSL A MOU DUŠI. OCHRAŇUJ MĚ SVOJÍ JEMNOU A MOCNOU VIBRCÍ LÁSKY AMEN A DĚKUJI

Následně si říkejte vždy třikrát za sebou: JÁ JSEM LÁSKA, JÁ JSEM  LÁSKA, JÁ JSEM LÁSKA…

Pozorujte, co se s vámi děje, vnímejte ve svých všedních dnech, jak se cítíte, jak se měníte a jak se mění vaše okolí. Věřím, že budete vnímat mnoho podnětů. Držím vám všem palce a přeji vám mnoho úspěchů na vaší cestě ke ŠŤASTNÉMU BYTÍ.

Pokud budete mít zájem sdílet své pocity a poznatky, budu moc ráda, když mi napíšete. Kdybyste cítili, že potřebujete pomoci, neváhejte a kontaktujte mě. S láskou se vám budu věnovat.

S láskou Blanka

 

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře
  1. Katerina napsal:

    Ráda bych se s vámi podělila o neskutečně krásný,mocný zážitek který nakopl mou dusicku o krok dál.několik dnů možná i týdnu se peru sama se sebou a svým ,,Já“ pocit prázdnoty a čekání že se třeba něco změní.Po telefonickém rozhovoru s Blanickou,která mi vždy byla nakloněna a je mim průvodcem mi doporučila setkání a také odkazala na její další články o sebelasce a setkání duše.Po přečtení článku mi téměř okamžitě naskocila překrásná vize plná nekonečné lásky,štěstí a porozumění skrz její nejmladší dceru která mě objala a z jejího maličkého hrudníčku začalo zářit to nejčistší a nejjasnější světlo s obrovskou silou která mnou projela jako blesk v tu chvili mě obklopilo překrásné hrejive teplo a pocit bezpodminecne lásky.Byl to jen okamžik ale za to pro mě velice cenný a Blanicce z celého srdce děkuji a těším se na setkání se svou duši.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku