Ž E N S K É   K R U H Y

 

Zvu vás na setkání v KRUHU

v sobotu 18.5. od 17.30 hodin

 

Kde: ZRCADLOVÝ SÁL vratislavické sokolovny, U tělocvičny 228, Vratislavice nad Nisou

 

 Plynule navážeme na poslední ladění. Naše setkání proběhne v duchu partnerských vztahů. Probereme základní souvztažnosti mezi partnery, ujasníme si naše nastavení a projdeme tajemstvím JAZYKŮ LÁSKY, které nás provází celým životem a velmi ovlivňují míru porozumění mezi partnery.  Zjistíte si sami, jakým jazykem lásky promlouváte vy a pochopíte, jakým k vám mluví váš partner. Uvolníme se, budeme si povídat.  Prohlédneme hry ega, vzdáme se soupeření, ujasníme si své role, připravíme se na přijetí aspektu posvátného partnerství.

 

 

 

Cena večera je 390,-

Na naše setkání můžete vzít své kamarádky, akce jsou otevřené a vítáme každou ženu, která chce poznat tajemství, která nás dovedou k vědomému životu. Na setkání můžete vzít i dcery ve věku od 15 let do 17 let za 150,-

Přihlásit se můžete pohodlně níže 🙂

První setkání V KRUHU ŽEN, proběhlo v čase adventním a podařilo se nám využít mocných energií tohoto období. Vše proběhlo velmi příjemně,  společně jsme položily základy pravidelných tématických večerů, přednášek, meditací, sdílení, společného ladění, otevírání a rozšiřování vědomi. Tento večer jsme se zbavily zátěží, uvolnily se a pročistily srdíčka před jejich otevřením, došlo ke společnému propojení a zvládly jsme ukotvit naše energie v místě konání. 

Každé setkání v kruhu žen probíhá v mocných a jemných energiích. V podporujícím kolektivu se harmonizujeme, uzdravujeme a rozvíjíme. Učíme se používat své vlastní dary pro vědomý život. Otevíráme se možnostem bezpečné spolupráce s láskyplným vesmírem. Společně budujeme základy pro spokojený život.

V listopadu 2018 jsem se rozhodla založit ŽENSKÉ KRUHY, na základě mnoha podnětů od mých klientek, ale i na základě mého vnitřního vedení a přesvědčení.

Uvědomuji si, jak moc je důležité, abych sdílela své zkušenosti, poznatky i metody, které vedou ke krásnému vyladění, ke spokojenému životu, zdraví, rovnováze a k celkovému uzdravení žen, jejich partnerství, dětí, rodin a následně i společnosti

CO VÁM TO PŘINESE?

Díky těmto pravidelným setkáním vám mohu ukázat možnosti, jak lze řešit většinu životních otázek, jak si můžeme pomoci v krizových situacích, jak lépe a šťastně zvládat mateřství, jak ladit vztahy a další aspekty našich všedních životů.  Zároveň vás systematicky povedu k rozšíření vašeho vědomí a dosažení výrazného duchovního růstu, abychom se mohly společně podílet na tvoření našich všedních dní, rozvíjet naše dary a nebát se prosadit svoje vnitřní vedení a cítění. Vytvoříme si bezpečné a láskyplné prostředí, kde budeme:

 

 • sdílet svá témata
 • meditovat
 • probouzet své posvátné ženství a své dary
 • procvičovat metody, které pomáhají na poli psychiky
 • kotvit a upevňovat jemné vibrace
 • udržovat své napojení a vyladění (což je někdy v realitě všedních dní náročné)
 • poznávat zákoutí duše a skutečné příčiny našich pocitů
 • provádět magické rituály a učit se vracet k tradicím, které měly své hluboké významy
 • zažívat krásné chvíle ve spojení s anděly
 • poznávat zákonitosti vesmíru, které ovlivňují naše životy
 • poznávat naši mysl a naučíme se ji využívat tak, aby sloužila nám, né my jí
 • a mnoho dalšího....