ŽIVÁ SETKÁNÍ V NOVÉM CENTRU TILIA

ŽENSKÉ KRUHY

Jsou pravidelná živá setkání v kruhu žen. V letošním roce se konají vždy v den úplňku, což přináší mocnou podporu pro náš soulad a celkovou haronii. Jsou často v souladu s nějakým společným tématem, které nás ve skupině vede k dalšímu rozvoji. Ale především plní funkci vzájemné podpory, sdílení a hluboké vnitřní harmonizace.

VÍKENDOVÉ PROBUZENÍ
ŽENSKÉ SÍLY

V průběhu jednoho víkendu projdete uceleným systémem ladění, uzdravení a stavbou nových, zdravých a pevných základů pro váš nový spokojený život. Vrátíte se k sobě a ke svému prapůvodnímu nastavení, spojíte se se svou duší, moudrostí a intuicí, kterou se naučíte v důvěře následovat. Propojíte v souladu své tělo, ducha a mysl a otevřete bezpečně své srdce pro dobro a blaho vaše, vašich blízkých a všeho zde na Zemi.

VÍKENDOVÉ SPLYNUTÍ S PŘÍRODOU

Jedná se o víkendové setkání v malebném prostředí Jizerských hor, kde většinu času budeme trávit venku, propojíme se s jednotlivými živly, poznáme je, sladíme je a propojíme se s přírodou a jejími bytostmi a Matkou Zemí, pro naše blaho a blaho celku. Propojení s přírodou je nedílnou součástí našeho duchovního a osobního rozvoje, aby naše bytí a tvoření zde dávalo smysl.

KRUHY 55+

Je nádherné najít si chvilku klidu, času pro sebe a zůstat v sobě, cíleně se naučit využívat mysl k tomu, abychom dokázali poděkovat tělu za vše, co pro nás dělá, abychom ho procvičili, protáhli a udělali důležité kroky k celistvé péči o sebe samotné. Dokázali se zaměřit na místa, kde nás něco bolí a tím úspěšně odstranit příčiny a napravit vše potřebné.

TERAPIE PRO RODINU, VZTAHY A VÝCHOVA

Jsou to skupinová setkání, ve kterých sdílíme tolik důležitá témata problematiky vztahů mezi rodiči a dětmi. Cíleně otevíráme realitu dnešního nastavení v rodinách. Procházíme veškeré vlivy a provázanosti, které jsou příčinou potíží našich dětí s chováním, v kolektivech, s učením. 

TRANSFORMAČNÍ LADĚNÍ

Společný třídenní pobyt v některém z malebných penzionů v přírodě na území naší krásné vlasti. Sejdeme se ve skupině 6 - 10 lidí, které s citem povedeme k ladění vnitřního nastavení, abyste i vy mohli žít svůj život v rovnováze, bez zbytečných dramat, v hezkých vztazích, se zdravým tělem i duchem. Otevřete si srdíčko a napojíte se na tu správnou vlnu a esenci. Zkrátka si postavíte nové a pevné základy pro spokojený život a mnoho dalšího vás s námi čeká, když si to dovolíte 🙂

 AKCE, KTERÉ JIŽ PROBĚHLY

Těším se na nová setkání s vámi

VÍKENDOVÉ LADĚNÍ
Návrat k novému životu

Lázně Bohdaneč 855, Pardubický kraj

v červenci pondělí až středa 20.-22.7.2020

ŽENSKÉ KRUHY
V časech úplňku

Rodinné a meditační centrum TILIA, Na Žižkově 1201, Liberec

Vždy o úplňku
10.1., 9.2., 9.3., 8.4., 7.5., 5.6., 5.7., 3.8., 2.9., 1.10., 31.10., 30.11. a 30.12.