Workshop

MALOVÁNÍ OSOBNÍ MANDALY

Toužíte nasytit svoji duši uměním? 

Pak zvu právě vás na kurz osobního malování mandaly. Malování je velmi osvobozující až meditační záležitost. Obzvlášť malování mandaly - kola života - ve kterém se mohou promítat všechny barvy našeho života  a duše. není to tak složité, dokáže to každý.

Čeká na vás den plný klidného tvoření ve spojení s vaším srdcem, kdy si namalujete svoji osobní mandalu pod vedením zkušené lektorky. Poznáte nové metody malování, projdete si úvodní meditací a laděním některých blokujících aspektů, aby byl tento den pro vás kouzelným.Odnesete si domů své osobité dílo a radost z tvoření. 

Kurzem vás provedou


GiJana - Jana Girgašová

Malířka, lektorka
Jsem postižená kreativitou. Bylo těžké si to přiznat, ale je to tak. Chtěla jsem se z toho vyléčit, ale vedlo to k depresím jako hrom a nechuti k žití. Bylo na čase si přiznat, že to není nemoc, ale dar a začít podle toho žít. Tudíž nyní tvořím, tedy jsem.

Blanka Reslová

Terapeutka
Jsem obyčejná žena, maminka na plný úvazek, která prochází životem stejně jako vy, se vším, co k tomu patří. Navíc každý den plním své poslání PRŮVODCE LABYRINTEM TĚLA A MYSLI, kdy pomáhám ženám i mužům najít ráj ve svém srdci.

Místo konání

Rodinné a meditační centurm TILIA, Na Žižkově 1201, Liberec 6

Cena

990 Kč
V ceně: Malé plátno, akrylové barvy, štětce, špejle na malování (můžete si vzít své), třpytivé kamínky na zdobení, malé občerstvení, káva, čaj

Kdy

Sobota 25.01.2020
11.00 - 17.00 hodin

Co potřebujete

Cokoliv, co vás podpoří (amulet, svíčku, krystaly...), pohodlné oblečení, dobrou náladu, radost a odhodlání tvořit a poznávat nové věci, malou svačinu

Těšíme se na vás! 

Kdy

Sobota 25.01.2020
11.00 - 17.00 hodin

Kde

Rodinné a meditační centrum TILIA, Na Žižkově 1201, Liberec 6

Za kolik

990 Kč

Objednávka kurzu

Vyplňte formulář níže, po uhrazení si závazně rezervujete své místo na kurzu.