NADĚJE PRO STRACENOU GENERACI

Skupinová setkávání, skupinové terapie pro mladé 18+

STRACENÁ GENERACE..., patříš k ní...? Znáš někoho takového...? Hledáš směr, odpovědi na své otázky i pomoc? Taky ti život nedává smysl? Prožíváš deprese, bojíš se, vůbec si nevěříš? ...pak jsme tady třeba i pro tebe...

V současné době se setkáváme v běžném životě s tolika příběhy mladých lidí, ale i dětí v dospívajícím věku, které se cítí stracené. Mají pocit, že nenalezly smysl života, trpí pocitem, že jsou k ničemu, že jim nikdo nerozumí, nemají žádnou podporu ve svém okolí ani v rodinách. Prožívají trýznivé stavy své psychiky, deprese a strachu. Jsou plni chaosu, nic jim nedává smysl a nenachází žádnou plnohodnotnou podporu ani pomoc. Tedy kromě antidepresiv a jiných lékařských postupů, které nevedou k žádnému kloudnému výsledku, krom ještě hlubšího odpojení od sebe sama a od reality spokojeného života a uplatnění. Mnoho z těchto mladých lidí, dětí hledá únik v drogách, cigaretách, alkoholu, sexu a jiných nezdravých slepých uličkách, které nikam nevedou, pouze přináší zacyklení v bludném kruhu a přináší další a další propady. To vše ovlivňuje kvalitu života a prožívání, kvalitu vztahů a uplatnění.

Znáš to? Je to tvůj případ nebo v tom lítá tvůj kamarád? MOŽNÁ JE ČAS VŠE JIŽ VĚDOMĚ ZMĚNIT! MOŽNÁ CÍTÍŠ VOLÁNÍ A CHCEŠ SI DOVOLIT KONEČNĚ NAJÍT SMĚR A POMOC.

Pokud toužíš po změně, máš chuť nahlédnout do svého života, vztahů, zdraví i životních směrů a vnímáš, že v tomto období nastává ten správný čas, pak udělej první krok třeba s námi. 🙂

Vykroč, pokud to tak cítíš, už jen tím, že si vše v klidu přečteš a necháš to na sebe působit, vše je na tvém vnímání, jestli toho chceš být součástí...

NADĚJE PRO STRACENOU GENERACI JSOU SKUPINOVÁ SETKÁNÍ MLADÝCH LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNIT SVŮJ DOSAVADNÍ ŽIVOT PLNÝ PROPADŮ A PSYCHICKÝCH POTÍŽI. SETKÁNÍ POVEDE KAROLÍNA HYLSKÁ A BLANKA RESLOVÁ V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ CENTRA TILIA V ROCHLICÍCH, KDE BUDETE MOCI POZNAT PŘÍČINY VAŠICH POTÍŽÍ, SDÍLET SVÉ PŘÍBĚHY A NASLOUCHAT PŘÍBĚHŮM DRUHÝCH, PROCHÁZET CÍLENÝMI TERAPIEMY A UŽÍVAT SI PŘÍJEMNÝCH ZMĚN.


KAROLÍNA HYLSKÁ

mladá nadaná hudebnice, skladatelka, zpěvačka
Jsem součástí mladé generace, i já jsem se potýkala se svými stíny a prožívala náročná období, kdy jsem neviděla směr ani naději, trpěla jsem panickými ataky, které znepříjemňovaly můj každodenní život. Ale nevzdala jsem se, začala jsem hledat cestu, informace, možnosti a ruku v ruce s tím jsem věnovala čas mé tvorbě, skrze kterou promlouvám k mladým lidem. Skládám písně v naději, že se v nich mnozí najdou a začnou hledat pomoc, která jim přinese naději, vysvobození a směr. A v tuto chvíli tvořím projekt, který cíleně přinese možnosti sdílení, pomoci a psychické podpory včetně účinných terapií.

Blanka Reslová

Průvodce labyrintem těla, duše a mysli, terapeutka
Díky mnoha letům zkušeností v psychoterapiích poskytuji účinnou pomoc v různých životních situacích. Protože jsem také máma třech dětí, které si prochází životem stejně jako vy, nasbírala jsem mnoho zkušeností ze situací, kterým jsme museli čelit a najít cestu a směr, jak z toho ven. A že mě moje dcery nešetřily! Dnes však díky tomu mohu nabídnout pomoc mladým lidem i dětem, které prožívají hluboké životní propady a cítí se ztraceni v tomto zvláštním světě. Jako rodina jsme důkazem toho, že je možné najít vědomý smysl života pro každého. Proto jsem se spojila s Karolínou a rozhodla jsem se provázet cíleně mladé lidi skrze jejich problémy a najít s nimi trvalé řešení a nový směr.

Místo konání

Centrum Tilia Na Žižkově 1201/15 Liberec 6 Rochlice

Cena

380 Kč za účast na skupinovém setkání a 800 Kč za účast na skupinové terapii

Kdy

Co potřebujete

Potřebuješ sám sebe a odhodlání něco ve svém životě změnit

S otevřeným srdcem s tebou vykročíme vstříc novému životu. Asi se teď ptáš, jak to  uděláme…

Budeme se setkávat v kruhu mladých lidí, kteří jsou na tom podobně jako ty a chtějí se již ze všeho dostat a někam posunout. Dopřejeme si pár pohodových večerů, kde se ponoříme do různých témat, probereme příčiny, které vedou k podobným stavům, které prožíváš, budeme sdílet své příběhy a budeme procházet uceleným systémem psychologické podpory a skupinovou či individuální terapií, která ti změní život, když si to dovolíš. Provedeme tě uceleným procesem ladění. Co ty na to?

Pomůžeme ti v sobě najít všechny skryté bloky a bolesti, všechny příčiny tvých potíží, budeme si o nich povídat, abychom si je hluboce uvědomili, budeme sdílet příběhy, aby si pochpil/a, co je ve tvém životě špatně a co správně, přichystáme si prostředí pro terapie, uzdravení nitra a nastavení všeho nového pro vědomý, spokojený život, kde budeš konečně vědět kdo jsi, co tu děláš a kam máš směřovat. Pokud budeš chtít, otevřeš se životu, vrátíš se zpět do svého srdce a propojíš se se svoji silou a vědomím, uzdravíš svoji duši, mysl i tělo. Zkrátka se postavíš na svoje nohy a vykročíš do života vstříc novým poznáním a zkušenostem.

Ať řešíš ve své mysli, ve svých vztazích a ve svém životě cokoliv, my už víme, že vše má své příčiny a tím pádem I řešení. Proto tě naše společné kroky povedou k vědomému a zdravému životu skrze tvé nitro, kde dobře uklidíme, abys uzřel/a pravdu, objevil/a své dary a poklady, abys přijal/a sebe v lásce a vděčnosti, jak nelépe si to umožníš.
Provedeme tě jako průvodci cestou,při které se tvůj život zcela změní – k lepšímu a trvale, samozřejmě, když si to dovolíš…
Avšak to chce přístup v pravdě a v chuti pro objevování nových cest. Chceš-li tyto cesty ve svém životě a okolí objevit, začni u sebe, to je zákon – univerzální pravda a toto ti přesně nabízíme:-)

Co tě s námi čeká?

  • Projdeš si uceleným systémem ladění, čištění a uzdravení tvého niterného nastavení ve kterém se nyní nacházíš, opustíš vše, co ti již neslouží, prožiješ mnoho léčivých chvil v podporující síle skupiny , se kterou se propojíme. Otevřeš si své srdce, probudíš své vědomí a vykročíš vstříc životu jako svobodná, silná, sebevědomá bytost, která drží pevně otěže svého života ve svých rukách.
  • Zbouráš starý a vratký domeček z karet, kterým tvůj život teď možná je.
  • Uklidíš si vše podstatné a postavíš si své nové, pevné a zdravé základy pro spokojený, vědomý a naplněný život.
  • Poznáš univerzální pravdy, sám sebe a skutečnou podstatu života.
  • Propojíš se v sobě tak, abys udržel svoji rovnováhu, objevíš vlastní sílu, hodnotu a sebelásku, poznáš své hranice a začneš zdravě rozlišovat situace.
  • Získáš odpovědi na své otázky a mnoho dalšího...
  • Posuneš se mnohem dál a výš ze svého současného bodu
  • To, co společně prožijeme se moc nedá vyjádřit slovy, neboť tyto prožitky jsou osobní a nepopsatelné, ty se prostě žijí

A to vše velmi jednoduchým uchopitelným způsobem, který se stane tvým trvalým nástrojem pro další životní situace, pro tvůj spokojený život.

Co ti to přinese?

Spokojený život, lepší vztahy, nový vítr do plachet, zdraví, poznání a otevřenost pro život v pravdě, A TO CHCE VELKOU SÍLU, kterou mimochodem skutečně najdeš a probudíš. Zprovozníš svůj vlastní kompas, abys už vždy vnímal svůj směr v každé situaci.

Ptáš se, jestli je to pro tebe?

Je to pro každého, kdo chce dělat věci prostě jinak, tak jako my a ještě lépe. My už to známe, umíme to a žijeme to. S radostí toto umění života předáváme dál, těší nás, když vidíme spokojené a naplněné lidi, kteří jsou tvůrci svého života.

Jediné, co není v souladu s tímto procesem je dlouhodobé užívání psychotik, antidepresiv a drog. 

Pokud jsi se rozhodl/a, pak tě asi bude zajímat, co potřebuješ s sebou...

Potřebuješ pohodlné obleční, odhodlání se otevřít změně a čas, který si věnuješ. Vše ostatní bude na místě.

Těšíme se na tebe! 

Kdy

čtvrtek .... od 18 hodin cca do 20 hodin

Kde

Centrum Tilia Na Žižkově 1201/15 Liberec 6 Rochlice

Za kolik

380 Kč za účast na skupinovém setkání a 1200 Kč za účast na skupinové terapii

Rezervace místa

Vyplňte formulář níže, své místo si rezervujete uhrazení zálohy 200 Kč. V případě potřeby volejte na telefon 732 307 379 (pokud nezvedám, mohu být s klientem, zavolám vám zpět) nebo pište e-mail na  b.reslova@seznam.cz. Prosím o upřesnění vybraného termínu do poznámky.