Transformační ladění

NÁVRAT K NOVÉMU ŽIVOTU

Je čas "návratu" k novému životu

Pokud toužíš po změně, máš chuť nahlédnout do svého života, vztahů, zdraví i životních směrů a vnímáš, že v tomto období nastává ten správný čas, pak udělej první krok třeba s námi. 🙂

Vykroč, pokud to tak cítíš, už jen tím, že si vše v klidu přečteš a necháš to na sebe působit, vše je na tvém vnímání, jestli toho toužíš být součástí...

Kurzem vás provedou - zkušení průvodci


Matouš Ektara

Průvodce řízenými meditacemi a průvodce pro naplnění cesty životem ve zdraví a smyslu bytí
Mou vášní je tvorba meditací a vědomá práce s myslí. Provázím lidi k naslouchání srdce a objevování sebe sama tak, aby to mysl zatoužila pojmout, uplatnit a žít.

Blanka Erien

Průvodce labyrintem těla, duše a mysli, terapeutka
Jsem obyčejná žena, maminka na plný úvazek, která prochází životem stejně jako vy, se vším, co k tomu patří. Jsem důkazem toho, že je možné růst a najít vědomý smysl života i jako vytížená žena a matka třech dětí, že produchovnění hmoty je tu pro každého. S láskou toto poznání a mé zkušenosti předávám. Navíc každý den plním své poslání PRŮVODCE LABYRINTEM TĚLA A MYSLI, kdy pomáhám ženám i mužům najít řešení jejich životních situací a ráj ve svém srdci pomocí terapií.

Místo konání

Lázně Bohdaneč 855, Pardubický kraj

Cena

3 950 Kč
V ceně: Příspěvek za víkendové ladění, ubytování a lehká vegetariánská strava

Kdy

Pondělí 20.7. od 14 hodin až středa 22.7.2020 cca do 15 hodin

Co potřebujete

Potřebuješ pohodlné obleční, budeme hodně venku - dle počasí, deku na venkovní sezení a meditace, plavky, přezůvky, ručník, osobní věci a hygienu, blok, psací potřeby i pastelky. Nějaké drobné mlsání, které máš rád/a. Přibal si sebou dobrou náladu a svůj krystal či amulet.

S otevřeným srdcem s tebou vykročíme vstříc novému životu. Asi se teď ptáš, jak to  uděláme…

Dáme si na to celý víkend v příjemném prostředí, kde využijeme sílu přírody a celé naší skupiny dalších mužů a žen. Provedeme tě uceleným procesem ladění. Co ty na to?

Pomůžeme ti v sobě najít všechny skryté dary, otevřeme svá srdce  a propojíme se vzájemně I jednotlivě s naší vnitřní silou, s naší prapůvodní, přirozenou výbavou. Kde je hromadný záměr ze srdce, tam energie vzrůstá a povznáší do nových sfér.

Ať řešíš ve své mysli, ve svých vztazích a ve svém životě cokoliv, my už víme, že vše má své příčiny a tím pádem I řešení. Proto naše společné víkendové kroky tě povedou k vědomému, zdravému a láskyplnému životu skrze tvé nitro, kde dobře uklidíme, abys uzřel/a pravdu, objevil/a své dary a poklady, abys přijal/a sebe v lásce a vděčnosti, jak nelépe si to umožníš.
Provedeme tě jako průvodci cestou,přI které se tvůj život zcela změní – k lepšímu a trvale, samozřejmě, když si to dovolíš…
Avšak to chce přístup v pravdě a v chuti pro objevování nových cest. Chceš-li tyto cesty ve svém životě a okolí objevit, začni u sebe,to je zákon – univerzální pravda a toto ti přesně nabízíme:-)

Co tě s námi čeká?

  • Projdeš si uceleným systémem ladění, čištění a uzdravení tvého niterného nastavení ve kterém se nyní nacházíš, opustíš vše, co ti již neslouží, prožiješ mnoho léčivých chvil v meditacích a v podporující síle skupiny a přírody, se kterou splyneme. Otevřeš si své srdce, probudíš své vědomí a vykročíš vstříc životu jako svobodná duchovní bytost, která drží pevně otěže svého života ve svých rukách.
  • Zbouráš starý a vratký domeček z karet, kterým tvůj život teď možná je.
  • Uklidíš si vše podstatné a postavíš si své nové, pevné a zdravé základy pro spokojený, vědomý a naplněný život.
  • Poznáš univerzální pravdy, sám sebe a skutečnou lásku.
  • Propojíš se v sobě tak, abys udržel svoji rovnováhu, objevíš vlastní sílu, hodnotu a sebelásku, poznáš své hranice a začneš zdravě rozlišovat situace.
  • Propojíš se s vlnou jemné, láskyplné energie, kterou v sobě ukotvíš.
  • Získáš odpovědi na své otázky a mnoho dalšího...
  • Posuneš se mnohem dál a výš ze svého současného bodu
  • To, co společně prožijeme se moc nedá vyjádřit slovy, neboť tyto prožitky jsou osobní a nepopsatelné, ty se prostě žijí

A to vše velmi jednoduchým uchopitelným způsobem, který se stane tvým trvalým nástrojem pro další životní situace, pro tvůj spokojený život.

Co ti to přinese?

Spokojený život, láskyplné vztahy, nový vítr do plachet, zdraví, poznání a otevřenost pro život v pravdě, A TO CHCE VELKOU SÍLU, kterou mimochodem skutečně najdeš a probudíš. Zprovozníš svůj vlastní kompas, abys už vždy vnímal svůj směr v každé situaci.

Ptáš se, jestli je to pro tebe?

Je to pro každého, kdo chce dělat věci prostě jinak, tak jako my a ještě lépe. My už to známe, umíme to a žijeme to. S radostí toto umění života předáváme dál, těší nás, když vidíme spokojené a naplněné lidi, kteří jsou tvůrci svého života.

Jediné, co není v souladu s tímto procesem je dlouhodobé užívání psychotik, antidepresiv a drog. 

Pokud jsi se rozhodl/a, pak tě asi bude zajímat, co potřebuješ s sebou...

Potřebuješ pohodlné obleční, budeme hodně venku - dle počasí, deku na venkovní sezení a meditace, plavky, přezůvky, ručník, osobní věci a hygienu, blok, psací potřeby i pastelky. Nějaké drobné mlsání, které máš rád/a. Přibal si sebou dobrou náladu a svůj krystal či amulet.   

Ubytování je zajištěno v domě se čtyřmi pokoji po čtyřech lůžkách, na pokoji je vždy jedno dvojlůžko a dvě samostaná lůžka. V jednom pokoji je kuchyně, tam budeme vařit společné lehké vegetariánské jídlo. Dům se nachází v uzavřeném areálu s rybníkem, několika altány, zahradou s vysokými stromy. Ideální prostředí pro naše ladění. V areálu je k dispozici grilrestaurant pro případ, že vám bude chybět maso :-).

Transformační ladění proběhne od pondělí do středy 20. až 22. 7. 2020

Těšíme se na tebe! 

Kdy

Pondělí 20.07. - středa 22.07.2020

Kde

Lázně Bohdaneč 855, Pardubický kraj

Za kolik

3 950 Kč za ubytování, jídlo a provedení laděním a změnou

Rezervace místa

Vyplňte formulář níže, své místo si rezervujete uhrazení zálohy 2 000 Kč. V případě potřeby volejte na telefon 732 307 379 (pokud nezvedám, mohu být s klientkou, zavolám vám zpět) nebo pište e-mail na  b.reslova@seznam.cz. Prosím o upřesnění vybraného termínu do poznámky.

V červnu jsme prošli transformačním laděním s první skupinou, musím říct, že se sešla úžasná skupina, která se otevřela mocným energiím, které skrze nás průvodce přicházely. "Sáhlo" se do hlubin vnitřních nastavení, kde se podařilo propustit vše, co bránilo v posunu, některé individuální procesy účastníků byly velmi hluboké, doslova došlo ke znovuzrození skrze vyplavení vnitřní bolesti, protekly potoky slz, ale stálo to za to. Ženy se postavily do své síly a pravdy, získaly zpět jistotu, sebeúctu a sebehodnotu a to v těch nejvybroušenějších formách. Přožily jsme mnohé, nedá se to ani slovy vyjádřit a nijak posuzovat, to se prostě musí zažít :-). Natočili jsme pro vás rozlučkové video s některými ženami, které se rozhodly sdílet své pocity. Ráda bych dodala, že se ženy otevřely v době, kdy byly skutečně po velmi intimních a hlubokých procesech očisty, děkujeme jim za jejich autentičnost a odvahu. Video je ke shlédnutí zde