ZTRACENÉ DĚTI

Více než kdy jindy se setkávám, nyní v tomto čase, se zvláštním „fenoménem“ dnešní doby, tím jsou ZTRACENÉ DĚTI.

Obrací se na mě stále více rodičů, kteří mají doma dospívající děti, které  prožívají velmi zvláštní období života. Mnoho z nich si nevědí rady sami se sebou, se svými emocemi, nezvládají soužití doma s rodiči, nedokáží se propojit ani se systémem školství. Mají psychické problémy, sklony utíkat někam do svých světů, jsou velmi negativně naladění, často sáhnou i po drogách, vnímají tento svět, jako těžký a cítí, že to není k životu. Velké procento z nich velmi otevřeně mluví o tom, že tady nechtějí ani žít a myslí na sebevraždu. Někteří se již i pokusili, pak jsou tvrdě konfrontováni se zkušeností pobytu na psychiatrii včetně medikace a následně i velkého společenského tlaku při návratu do běžného života. Dokonce zde potřebuji napsat i případy, kdy jsou mladí lidé, děti i dospělí pod vlivem cizích energií, často entit, které jim hodně znepříjemňují život. Ovládají jejich mysl a chování a dokáží je dovést až do stavů šílenství.

Není výjimkou ani to, že se děti a dospívající dostanou do osidel takových extrémů, že propadnou drogám ve velkém a tam je téměř vždy jasné, že je jejich aurické pole natolik oslabené, že se na ně nalepí tolik cizích entit a bytostí, že už svůj život ani nedokáží žít v rozlišení, co jsou oni sami a co je cizí. Ano, tak to je. Cizí energie nejen vysávají sílu z člověka, ale ovládají a manipulují jeho vědomím. Mnoho z postižených je často i velmi dobře vnímají, v nitru vědí, že to nejsou oni, že jim něco nebo někdo našeptává. Slyší i hlasy a někteří vidí svět duchů i démonů. Píši to na rovinu, tak jak to je, protože cítím, že je nutné o tom psát.

Jediná dostupná pomoc je zajít k lékaři, psychiatrovi, ale tam se pomoci skutečně ani rodiče ani děti nedočkají. Vyfasujete nějakou diagnózu a horu prášků a to je vše, ale stavy se nemění – to v lepším případě, nebo se ještě více prohlubují.

Je mi z toho smutno, protože je to daň za moderní dobu, za vyspělou techniku, za to, že rodiče jsou od nevidím do nevidím pryč, v práci a na své děti nemají a neměli čas. Nedokázali dětem naplnit jejich život pozorností a láskou, nedokázali jim trpělivě naslouchat a nedokázali se sami zbavit svých zátěží, které v neposlední řadě jejich děti zatěžují dvojnásob. K tomuto balíku ještě někteří dětem často nakládají haldu nároků, které prostě nejsou schopné splnit. Přidejme ještě trošku toho vlivu médií, sociálních sítí, seriálů a filmů, trošku uměle vytvořených iluzí o kráse a dokonalosti a je na světě nenaplněné, bolavé, prázdné dítě, které není přijato, nepřijímá se a trpí zoufalým nedostatkem lásky a pozornosti a své vlastní sebelásky, nepřijímají se a nejsou si vědomi vlastní hodnoty. Toto nenapraví nový mobil, ani počítač, ani značkové hadry. Toto mohou napravit rodiče, kteří pochopí, že je nutné najít jinou cestu, že je nutný obrovský kus sebereflexe a práce se sebou samými. Následně zpracování traumat a bloků, ochota podívat se pravdě do očí a ladění dětí samotných, včetně odstranění všech cizích energií a nezdravých pout.

No a to vám prostě nikdo s titulem nenabídne! Tady je nutné vyhledat člověka, který je již vnímavý a disponuje skutečně otevřeným a širokým vědomím. Člověka, který již žije své poslání a je schopen díky mnoha zkušenostem a svým duchovním darům pomoci.

Každý týden řeším ve své pracovně nebo on-line několik takových případů. Obrací se na mě zoufalí rodiče, kteří hledají pomoc pro své děti a pro sebe. Procházíme hodinovými terapiemi, laděním, čištěním a stavbou nových základů, aby se děti probraly, aby se začaly cítit, vnímat a hlavně, aby se rodiče vyladili, uzdravili a otevřeli své oči a srdíčka, aby pochopili všechny vlivy na celou situaci, aby byli připraveni být zde pro sebe a své děti. Aby si dali vzájemnou lásku, pozornost a úctu a aby konečně poznali, jaké jsou skutečné hodnoty v našich životech.

Velmi mě těší, když se naše společná práce projeví v pozitivních změnách. Velmi mě těší, že rodiče šlapou spolu s dětmi po nové cestě. I když je čeká v životech ještě mnoho situací, vzestupů i pádů, tak jako nás všechny, vědí, že vše má své řešení. Dělají prostě věci jinak, s větší citlivostí, laskavostí a trpělivostí, dokonce i vlídností k sobě samotným i k dětem a svému okolí. Jinými slovy, kdo pochopí, jde cestou rozvoje svého vědomí a uvědomování, jde cestou odpovědnosti, pozornosti, víry a skutečné lásky. Tam je již mnohé v pořádku a vše vede pak ke zdárnému zvládnutí situací.

Někdy se stane, že se věci vyvíjí jiným směrem, než bychom očekávali. Tam je nutné ještě hledat, co situace ukazuje. Kam vede pozornost. Zda jsou všichni zúčastnění otevření právě té sebereflexi a změnám. Zda na sebe již vzájemně působí více v harmonii nebo nikoliv.

Všichni jsme na cestě, všichni tu máme svůj úkol a všichni se můžeme probudit, otevřít oči a žít zdravě své životy. Někdy to však musí přijít skrze nepohodu, bolest a dramata nás i našich blízkých.

Přeji všem rodičům mnoho odvahy a odhodlání postavit se čelem a zodpovědně ke všem problémům jejich dětí, neboť děti jsou zrcadlem, které odráží nastavení rodičů a prostředí, ve kterém společně žijí. Není tady místo pro výčitky ani pocity viny a provinění. Tady nikdo nikdy nesoudí, kdo je vinen, tady se prostě s láskou a otevřeným srdcem hledají příčiny, pojmenují se, uchopí se a odstraní. Vše v bezpečí, lásce a vlídnosti. Všichni si potřebujeme uvědomit, že umíme dát jen to, co jsme dostali nebo poznali a kolik rodičů v dětství dostalo skutečnou lásku, pozornost a přijetí? Taky málo, protože to nejspíš ani jejich rodiče nepoznali.

Největší projev lásky k sobě i dětem je najít sílu a začít věci měnit k lepšímu. Rozsvítit SVĚTLO, aby se mohlo uklidit ve všech koutech :-).

Dnes už je možností mnoho, naštěstí. Pokud hledáte pomoc, odpovědi na vaše otázky nebo potřebujete konzultaci, jsem tady pro vás a pokud chcete začít se stavbou svých vlastních nových základů a chcete pochopit zákonitosti, které stojí za vašimi starostmi, bolestmi a problémy, pak jsem pro vás nachystala mnoho variant pomoci. Napsala jsem ebooky, pořádám víkendové intenzivní ladění, přednášky, besedy, terapie osobní i on-line, ženské kruhy a meditace. Stačí kliknout tady a můžete si najít přesně to, co je s vámi v souladu.

S láskou, Blanka Erien – průvodkyně labyrintem těla, duše a mysli.

 

 

Meditace zdarma

Odložte vlivy, vzorce myšlení i chování a jiné zátěže, které si nesete od svých předků a vydejte se na cestu k sobě, ke své pravdivé duši, ke svému prapůvodnímu nastavení.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY eBook ZDARMA

    Získejte orientační "mapu" a pochopíte proč je důležité si postavit nové a pevné základy pro spokojený život

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na facebooku